In order to fulfill the basic functions of our service, the user hereby agrees to allow Xiaomi to collect, process and use personal information which shall include but not be limited to written threads, pictures, comments, replies in the Mi Community, and relevant data types listed in Xiaomi's Private Policy. By selecting "Agree", you agree to Xiaomi's Private Policy and Content Policy .
Agree

Новини Mi Community

[Розіграши] Mi FLASH LIVE! Розіграш смартфона Redmi Note 9

2020-05-28 15:10:55
94919 3486

Привіт, Мі-фани!

Вже за кілька днів ми всі разом станемо свідками першого Mi FLASH LIVE-розпродажу новинок легендарної лінійки Redmi Note. Що це буде, як все відбуватиметься – хай це поки залишиться сюрпризом.

Але ми маємо для вас і другий сюрприз! З нагоди цієї події ми оголошуємо про
розіграш новенького Redmi Note 9!

Для того, щоб взяти участь у розіграші новинки, потрібно зробити лише кілька кроків.

Виконавши ці прості завдання до 4 червня (включно), потрібно тільки дочекатися розіграшу Redmi Note 9!

Redmi Note 9 є першим у світі смартфоном із чіпсетом MediaTek Helio G85 під капотом. Його ЦПП складається з 2-x ядер A75, з частотою до 2.0 ГГц, 6-x ядер A55, з частотою 1.8 ГГц та ГПП ARM G52 MC2 з частотою до 1000 МГц. Ця комбінація дозволяє отримати близько 25 кадрів на секунду в графічному тесті Manhattan 3.0 та надзвичайно плавний щоденний досвід використання.

Redmi Note 9 приділяє особливу увагу фотоможливостям з 48 Мп основною камерою та 8 Мп ультраширококутним модулем. 2 Мп макрооб'єктив та 2 Мп датчик глибини довершують основну квадрокамеру, дозволяючи робити прекрасні зображення під будь-яким кутом. 13 Мп фронтальну камеру теж вбудовано в дисплей, який завдяки цьому займає максимальну площу передньої панелі.

Режим кінематографічних фотопортретів та відео перетворює користувачів Redmi Note 9 на режисерів, котрі знімають захоплюючий контент із співвідношенням сторін 2.39:1 – саме в тому форматі, який зазвичай використовується у фільмах. Тим часом, використовуючи шість різних варіантів режиму калейдоскопа, кожен може за мить знімати вигадливі привабливі відео, а абсолютно новий режим зйомки документів перетворює ваш смартфон на кишеньковий сканер.

Всім удачі!

P.S. Кожен, хто залишить в темі свій коментар до 4 червня (включно) отримає ексклюзивну медаль з нагоди першого LIVE FLASH-розпродажу!Детальні умови конкурсу

1. Конкурс триває з 28.05.2020 р. по 4.06.2020 р. (включно) на території України (крім зони ООС та Автономної Республіки Крим) і проводиться на сайті Mi Community. Щоб взяти участь у Конкурсі, потрібно:
 • заповнити форму учасника
 • бути підписаним на Telegram-канал Xiaomi Ukraine
 • залишити скріншот успішного заповнення форми у коментарі до конкурсної теми.


* Одна людина може заповнити форму тільки один раз.

2. У Конкурсі НЕ можуть брати участь співробітники і представники Організаторів** і будь-якої іншої компанії, залученої до проведення Конкурсу, близькі родичі вищевказаних осіб, а також юридичні особи.
3. Право на отримання призу (в разі виграшу) мають повнолітні учасники і неповнолітні за умови письмової згоди батьків (усиновлювачів) або піклувальників. В Конкурсі можуть брати участь учасники, які проживають на території України (крім зони ООС та Автономної Республіки Крим) і згодні з умовами даного Конкурсу
4. Порядок визначення переможців Конкурсу. Серед усіх учасників, які виконали завдання у відповідності до П.1 цих Правил в період, вказаний в П.1 цих Правил (включно), та виконали умови, передбачені П.2., П.3. цих Правил (станом на 4.06.2020 р. включно), впродовж 5 робочих днів за допомогою сервісу random.org буде визначено 1 (одного) переможця.
5. Переможця буде оголошено на сторінці Mi Community впродовж 5 робочих днів з моменту завершення Конкурсу. Після оголошення результатів переможець отримає сповіщення по тих каналах зв'язку, які залишив у заповненій формі. Надати зворотню відповідь та підтвердити особу переможець має впродовж п’яти днів з моменту отримання повідомлення. Результат Конкурсу є остаточним і перегляду не підлягає, в тому числі в разі втрати переможцем свого права на отримання призу.
6. Під час Конкурсу категорично забороняється масова реєстрація нових акаунтів з однієї IP-адреси, або інші дії, спрямовані на створення умов нечесної конкуренції. Учасники, стосовно яких виникне підозра у нечесній конкуренції, отримають попередження від адміністрації та прохання припинити зазначені дії. Перевага, отримана нечесним чином, не буде враховуватись при підбитті підсумків Конкурсу. В разі, якщо учасник не припинить дії, спрямовані на створення умов нечесної конкуренції, його буде знято з конкурсу, про що буде повідомлено. У випадку виникнення суперечливих обставин остаточне рішення приймається адміністрацією Mi Community України.
7. За результатами Конкурсу переможець отримує приз. Під «призом» в рамках даної акції розуміється можливість придбати смартфон Redmi Note 9 за ціною 1 (одна) гривня. Якщо на момент закінчення Конкурсу подарунок буде відсутній на складі, то приз може бути замінено на рівноцінний з представленої товарної категорії на розсуд Організатора. Умови конкурсу не поширюються на товари, які купуються в кредит. Грошовий еквівалент призу не виплачується. Під «призом» розуміється товар, який надається клієнту в якості рекламного продукту. Отримання рекламного призу не дає право клієнту на повернення грошових коштів за даний приз або обмін на аналогічний. Мета надання рекламного призу клієнту – реклама товару різноманітними засобами (на добровільних засадах) на власний розсуд клієнта.
8. Порядок отримання призу. Приз може бути відправлений переможцю до найближчого відділення «Нової Пошти» на розсуд переможця. Відправлення буде здійснене за рахунок одержувача. У разі перемоги неповнолітнього для отримання призу необхідно надати письмову згоду батьків на участь в даному Конкурсі, а також згоду на отримання призу Конкурсу (дані документи відправляються переможцем у відсканованому вигляді у відповідь на повідомлення від організатора про виграш). Важливо пам'ятати, що відправку призу буде здійснено на зазначені переможцем дані (ПІБ, мобільний телефон, адреса). Для отримання призу переможець повинен пред'явити документ, що підтверджує його особу.
9. Зручний варіант отримання призу переможець зможе вказати, відповівши на отримане від організаторів повідомлення (електронна пошта – у пріоритеті). Якщо переможець не відреагує на отримане повідомлення впродовж п'яти календарних днів і/або не надасть дозвіл батьків (усиновлювачів) в той же термін в порядку, передбаченому П.3 цих Правил, він втрачає своє право на отримання призу.
10. Організатор Конкурсу не несе відповідальності за дії третіх осіб, які призвели або можуть призвести до блокування сайту, за допомогою якого можлива реєстрація для участі в даному Конкурсі.
11. Організатор Конкурсу не несе відповідальності за технічні збої, які не залежать від його волі і могли вплинули на хід проведення Конкурсу.
12. У разі виникнення будь-яких суперечок щодо тлумачення умов проведення Конкурсу офіційним визнається тлумачення Організатора, яке є остаточним і обов'язковим для всіх учасників Конкурсу і не підлягає оскарженню.

** Організатором Конкурсу є ТОВ «АЛЛО» (ЄДРПОУ 30012848).

Беручи участь в зазначеному вище Конкурсі, учасники дають свою згоду ТОВ «АЛЛО» на збір і обробку (накопичення, зберігання, адаптації, відновлення, використання, поширення, знеособлення і знищення) зазначених ними даних, а саме: ПІБ, електронна пошта, телефон, адреса, з метою забезпечення реалізації відносин купівлі-продажу, відносин у сфері захисту прав споживачів, у сфері реклами і маркетингових досліджень, а також дає свою згоду на передачу (поширення) його даних ТОВ «НОВА ПОШТА» (ЄДРПОУ 31316718), іншим транспортно експедиторськими і кур'єрським організаціям і іншим третім особам (без обмеження) на розсуд ТОВ «АЛЛО». Джерелом збору персональних даних є інформація, безпосередньо і добровільно надана Учасником.
Власником наданих Учасником персональних даних є ТОВ «АЛЛО», місцезнаходження: 49044, м Дніпро, вул. Барикадна, 15-А. База персональних даних «Клієнти» знаходиться за адресою ТОВ «АЛЛО»: 49044, м Дніпро, вул. Барикадна, 15-А.
Суб'єкт персональних даних, відповідно до Закону України «Про захист персональних даних», має право:
1.Знати про джерела збору, місцезнаходження своїх персональних даних, мету їх обробки, місцезнаходження або місце проживання (перебування) власника чи розпорядника персональних даних або дати відповідне доручення щодо отримання цієї інформації уповноваженим ним особам, крім випадків, встановлених законом;
2.Отримувати інформацію про умови надання доступу до персональних даних, зокрема інформацію про третіх осіб, яким передаються його персональні дані;
3. На доступ до своїх персональних даних;
4. Отримувати не пізніше, ніж за тридцять календарних днів з дня надходження запиту, крім випадків, передбачених законом, відповідь про те, чи обробляються його персональні дані, а також отримувати зміст таких персональних даних;
5. Пред'являти вмотивовану вимогу власнику персональних даних із запереченням проти обробки своїх персональних даних;
6. Пред'являти вмотивовану вимогу щодо зміни або знищення своїх персональних даних будь-яким власником і розпорядником персональних даних, якщо ці дані обробляються незаконно чи є недостовірними;
7. На захист своїх персональних даних від незаконної обробки та випадкової втрати, знищення, пошкодження у зв'язку з умисним приховуванням, ненаданням чи несвоєчасним їх наданням, а також на захист від надання відомостей, що є недостовірними чи ганьблять честь, гідність та ділову репутацію фізичної особи;
8.Звертатися зі скаргами на обробку своїх персональних даних до Уповноваженого або до суду;
9. Застосовувати засоби правового захисту в разі порушення законодавства про захист персональних даних;
10. Вносити застереження про обмеження права на обробку своїх персональних даних при наданні згоди;
11. Відкликати згоду на обробку персональних даних;
12. Знати механізм автоматичної обробки персональних даних.

Rate

Number of participants 1 Experience +1 Pack Reason

View Rating Log

2020-05-28 15:10:55
Favorites419 RateRate
Ну що ж, спробуємо :)
2020-05-28 15:28:03
Invalid floor, the posts have been deleted #2

Pro Bunny

baronS7 | from Mi 9 Lite

#3

Может повезёт.... 😆
2020-05-28 15:31:01

Advanced Bunny

sloma | from Redmi Note 5

#4

Нарешті я виграю!
2020-05-28 15:32:45

Advanced Bunny

vmdX | from Redmi 5

#5

Бажаю успіху)
2020-05-28 15:32:59
Invalid floor, the posts have been deleted #6

Master Bunny

1752336528 | from Redmi Note 7

#7

чекаємо переможця
2020-05-28 15:47:30

Super moderator

dimychman | from MI 9T Pro

#8

Всім успіху (і мені теж) 😁
2020-05-28 15:52:09

Pro Bunny

sanyasov | from Redmi Note 8T

#9

Телефон супер. Хотілося б виграти!
2020-05-28 15:52:33

Super moderator

юрійMiFan | from MI 8 Lite

#10

ми приєднались до цього каналу,,🙃🙃
2020-05-28 15:52:36
please sign in to reply.
Sign In Sign Up

MENTOR

Master Bunny

 • Followers

  9926

 • Threads

  181

 • Replies

  101

 • Points

  4443

Beta Tester
3 Days Check-In
7 Days Check-In
21 Days Check-In
40 Days Check-In
70 Days Check-In
100 Days Check-In
1 Year Check-In
Корректор-эксперт
MIUI Russia
10 000 пользователей
Опрос
20 000 пользователей
Редактор-експерт
Місія здійсненна
50 000 пользователей
7 років MIUI
Технічний Спеціаліст
10 000 Мі-Фанів
Newbie Member
150.000 Pengguna
Вбивця смартфонів
Halloween
Halloween
World Records
Black Friday
Оглядач
100 коментарів в грудні
Хитрий Санта
З Новим роком!
100 Коментарів
100 Тем
Пригадай все
MIUI
Антивірус MIUI
Справжній серіаломан
One headphone
25 000 Мі-Фанів
Я тестую OREO
Вечірній Lewis
6S проти Mi A1
Wang Cai Medal
Redmi 5/5 Plus
8 березня
Telegram
Are you OK?
Color Your Planet
З Великоднем!
Redmi Note 5
50К
Краща тема тижня Червень
Мі Дослідники
Краща тема тижня Липень
Mi A2 Lite
Mi A2
#2КращеНіж1
Golden Mi Bunny
З Днем Незалежності України!
Najbardziej aktywny użytkownik!
Мі-Колекція
Нас 100К!
Mi Explorer Challenger
Різдво 2018
Message in a bottle
Новорічне Диво
Throw Back with Mi 2018
Xiaomi Number One In Ukraine
Love is in the air
8 Березня 2019
Case is OK
Make your choice
Favorite X-Men
Mi Band History
#UnleashYourPower
Photography Challenge
Which X-Men are you?
Fortune’s Global 500
Mi Фідбек: Твій відгук важливий!
З Днем Незалежності!
250K
Results of the year
Q&A
Q&A №2
Mi Flash Live

Read moreGet new

Mi Comm APP

Stay updated on Mi Products and MIUI

Copyright©2010-2021 Xiaomi.com, All Rights Reserved
Quick Reply To Top Return to the list