In order to fulfill the basic functions of our service, the user hereby agrees to allow Xiaomi to collect, process and use personal information which shall include but not be limited to written threads, pictures, comments, replies in the Mi Community, and relevant data types listed in Xiaomi's Private Policy. By selecting "Agree", you agree to Xiaomi's Private Policy and Content Policy .
Agree

Mi Explorers 2020

Mi Sports Team

gopi1 | from app

Widać rękę  fachowca w tych zdjęciach ;)
2020-05-27 23:26:17

Master Bunny

SuHaNi ChAuHaN | from app

Mantap
2020-05-28 00:26:46

Banned

michalms | from app

Marcin Nadolski
Na nawigacji jechałem może 25 minut, więc nie odczułem spadku na baterii. W piątek telefon naładowałem do 100%, temperatura o 4.00 rano była w okolicach zera. W lesie byłem ok 4h, non stop wybudzając telefon, robiąc zdjęcia i filmy. Bateria zeszła do 64%. Przy tak intensywnym użytkowaniu, uważam, że to bardzo dobry wynik.

Biorąc pod uwagę to do czego przyzwyczaiło nas już Xiaomi to wynik nie powala, ale jak najbardziej mieści się w granicach tego co fan korzystający z telefonów marki od lat mógłby oczekiwać. Czas wydaje się być mocno zbliżony do tego co daje RN8PRO mimo mniejszej baterii (ostatnio procesory Snapdragon wydają się bardziej prądożerne pewnie to wina tego smoka w nazwie ;) ). Kontynuując temat mamy większą baterie, gwarantująca rozsądny czas pracy, a jak z czasem ładowania. Tu też mamy postęp co do szybkości i co też ważne w zestawie ładowarkę, która wykorzystuje zastosowana technologie. Ladowales go od zera do pełna w pełnej szybkosci? Ile czasu to trwa?
2020-05-28 15:23:28

Rookie Bunny

6325877842 | from app

graf
2020-05-28 16:36:36
please sign in to reply.
Sign In Sign Up

Marcin Nadolski

Advanced Bunny

• Followers

9

• Threads