In order to fulfill the basic functions of our service, the user hereby agrees to allow Xiaomi to collect, process and use personal information which shall include but not be limited to written threads, pictures, comments, replies in the Mi Community, and relevant data types listed in Xiaomi's Private Policy. By selecting "Agree", you agree to Xiaomi's Private Policy and Content Policy .
Agree

Mi Explorers 2020

Rookie Bunny

6326851930 | from app

michalms
Ja z kolei z rozmów z kilkoma osobami, które posiadają już rn9pro mam takie informacje, że to zależy co z telefonem robisz. W przypadku gdy korzystasz z niego aktywnie i dużo to rn8pro jednak radzi sobie lepiej, w przypadku gdy z telefonu korzystasz mniej a dłużej leży włączony ale nie używany niewielka przewagę zyskuje rn9pro. w większości wypadków osób które znam to jednak rn8pro wychodzi niewiele ale lepiej mimo mniejszej baterii. Idąc dalej rn9pro ma większą baterie i szybsze ładowanie. Tyle że mimo że ładuje się krócej to robiąc to częściej można byłoby sie pokusić o twierdzenie, że czas ładowania baterii średnio liczony na dobę będzie nieznacznie krótszy lub taki sam jak przy rn8pro. kolejnym faktem jest to, że czym szybsze ładowanie tym szybciej bateria ulega zniszczeniu się kurczy, więc szybkie i częste ładowanie nie jest dobre. Kolejna kwestia, może marginalną ale jednak jest fakt, że żeby korzystać mniej więcej tyle samo czasu z telefonu mówiąc w przenośni trzeba wlać więcej prądu, więc koszty eksploatacji są wyższe a urządzenie mniej ekologiczne.

Tzn na you tube są filmiki gdzie RN9 pro porównują z 8 mką, na różnych płaszczyznach, m.in internet, gry itd i RN 9 pro ma jeszcze ok 15-20% kiedy 8 mka już się poddaje. No ja sam Mam RN8 pro i chwale sobie, aczkolwiek po pół roku używania bateria nieco osłabła
2020-05-28 09:59:28

Mi Test Team

michalms | from app

6326851930
Tzn na you tube są filmiki gdzie RN9 pro porównują z 8 mką, na różnych płaszczyznach, m.in internet, gry itd i RN 9 pro ma jeszcze ok 15-20% kiedy 8 mka już się poddaje. No ja sam Mam RN8 pro i chwale sobie, aczkolwiek po pół roku używania bateria nieco osłabła

Ja rozmawiałem z 2 osobami które mają i rn8pro i rn9pro, to ich pierwsze odczucia. rn9pro jest tak świeży że na sumienną ocenę trzeba pewnie jeszcze z tydzień czy dwa poczekać. co do rn8pro to w listopadzie miałem aktualizacje do androida 10 i bateria trochę dostała po plecach, ale parę dni temu była aktualizacja po której wydaje mi się że mniej żre. jeszcze za wcześnie żeby powiedzieć że na pewno mniej i o ile mniej, nie wiadomo jaki android i czy po aktualizacji czy nie jest na tych filmach na YT. druga kwestia o której wspomniałeś to pojemność, która kurczy się z czasem. ostatnio dość dużo było na temat wprost proporcjonalnego wzrostu szybkości kurczenia się baterii do szybkości jej ładowania. z tego co pamiętam nawet niektórzy producenci potwierdzili że tak jest, co zresztą nie dziwi, bo w życiu nie ma zazwyczaj nic za darmo ;)
2020-05-28 10:11:48

Rookie Bunny

6326510470 | from app

Ha 2 dni temu kupiłam Xiaomi redmi note 8 pro ale nie jestem graczem tylko młodym człowiekiem. Ale też miło się gra.
2020-05-30 02:41:57
please sign in to reply.
Sign In Sign Up

Unax Recenzje

Semi Pro Bunny

• Followers

93

• Threads

12

• Replies

250

878