In order to fulfill the basic functions of our service, the user hereby agrees to allow Xiaomi to collect, process and use personal information which shall include but not be limited to written threads, pictures, comments, replies in the Mi Community, and relevant data types listed in Xiaomi's Private Policy. By selecting "Agree", you agree to Xiaomi's Private Policy and Content Policy .
Agree

Mi Explorers 2020

Semi Pro Bunny

Unax Recenzje Author | from app

Łukasz 14
Dzięki za obszerną relację Kamilu , jeżeli miałbym wybierać to MÓJ wybór padłby na RN8PRO , mam SWOJĄ zasadę że na telefon dla SIEBIE nie wydaje więcej niż 1000 zł.( charakter pracy jaką prowadzę) w chwili obecnej mam RN8T . Pozdrawiam 👋

Dzięki za podzielenie się swoim podejściem. No i muszę powiedzieć, że jest ono bardzo mądre. Miłego! 😉
2020-05-27 03:17:29

Pro Bunny

dkisiala | from app

I ja Redmi note 8 pro 😀
2020-05-27 03:18:39
Diana

Mi Sports Team

RuraSzczecin | from app

michalms
A jesteś pewien że masz mi note 10 lite na myśli, bo on ma z tego co pamiętam identyczne albo prawie identyczne aparaty co Twój Redmi note 8 pro. Większość osób zresztą idąc za sugestia producenta zwraca uwagę tylko na główny aparat i zmianę 108 na 64 co akurat może być plusem, bo sd730 i tak sobie z nim nie radził. Ale poważnej kastracji poddana została reszta obiektywów w modelu lite.

MiNote10 lite ma imx686 so ego 64 mega główną... I uwierz mi jest duuuuuużo różnica na + w stosunku do RN8Pro. Sam nie wierzę, że to piszę, ale przeżyłbym amoled powyginanego i syfiasty czytnik w ekranie... I gdyby nie dziura w budżecie, to już bym miał w domu...
2020-05-27 03:47:22

Moderator

Vergiliusz | from app

Nabyłem RN8P przed premierą RN9P i szczerze? Ten RN9P nic a nic do mnie nie przemawia, nie ma nic co by sprawiło żebym żałował zakupu RN8P
2020-05-27 04:44:55

Grand Master Bunny

mini21 | from app

I całe formatowanie tekstu szlag trafił...
No nic, będzie ciągiem.

Gdybym mógł - wstał bym i zaczął bić brawo.
Dlaczego ? BO MOGĘ (jakby to powiedziała moja o połowę młodsza siostra).

Odnosząc się do samej recenzji - podoba mi się ogólnie Twój sposób prowadzenia treścią.
Jesteś skrupulatny, dokładny ale te rzeczowy.
Podajesz na tacy wszystkie najważniejsze informacje w skondensowany sposób przez co czytelnik nie budzi się po raz enty czytając te same specyfikacje.

Takie szczegóły jak podczerwień, z-axis itp - o tym też nie zapomniałeś.

Nie zapominasz o wyjaśnieniu czytelnikowi (który przecież może być totalnie zielony) co to jest xxxx i do czego służy (jak choćby Gorilla Glass).

Podajesz wiele swoich preferencji, co też nie jest bez znaczenia.
Ktoś mógłby powiedzieć że recenzent powinien być bezstronny, ale to głupota - każdy ma swoje preferencje.

Lubię też gdy ktoś próbuje wejść w interakcję z czytelnikiem stosując zabiegi takie jak pytania.
Dopiski typu "A Wy" powoduje że odczuwam dialog a nie tylko monolog.

No i duży też plus należy się za szczerość i obiektywizm.
Nie wciskasz ślepo "Xiaomi zawsze lepsze" czy nawet "nowe Xiaomi lepsze".
W przejrzysty sposób porównujesz wady nowego produktu z konkurencją co się chwali.

Kolejny szczegół na jaki zwróciłem uwagę - Twój wątek jest idealnie napisany dla osób..... leniwych :D
Do każdej ważniejszej wzmianki podajesz odnośniki co by czytelnik nie musiał samodzielnie szukać na własną rękę

Powiem Ci szczerze (sorry jeśli zabrzmi to mało delikatnie) ale chyba wolę Twoje recenzje pisane.
Wiem że to co innego, nie goni czas i w sumie chyba łatwiej się "wygadać" ale póki co czuje jakaś taką większą "bliskość" (o matko jak to dziwnie zabrzmiało).

Także dzięki za rękę.
Dobrze się czytało i liczę na więcej :)
2020-05-27 12:36:29

Rookie Bunny

6325877842 | from app

ggg
2020-05-27 13:44:23
mini21 odpowiada, dnia 2020-05-27 06:36:29
I całe formatowanie tekstu szlag trafił...
No nic, będzie ciągiem.

Hmmm... formatowanie się rozwaliło? U mnie jest dobrze, sprawdzałem też na innych urządzeniach - też działa. Możesz rozwinąć? :)

A co do dalszej części Twojej opinii na temat mojego tematu. Bardzo Ci dziękuję, zrobiło mi się bardzo miło. Dla mnie najważniejszym rezultatem tej misji są właśnie takie komentarze jak Twój. Jeszcze raz dziękuję.

No i z tymi recenzjami tak jest - więcej jesteś w stanie przekazać słowem pisanym, znaczy się możesz też w formie filmu, ale wtedy trwałby za długo jeżeli chodzi o standardy YouTube :)

Pozdrawiam :)
2020-05-27 15:01:10

Rookie Bunny

Oliiiwka | from app

RN8Pro mam i jestem mega zadowolona ☺️
2020-05-27 15:10:18

Grand Master Bunny

mini21 | from app

Unax Recenzje
Hmmm... formatowanie się rozwaliło? U mnie jest dobrze, sprawdzałem też na innych urządzeniach - też działa. Możesz rozwinąć? :)

A co do dalszej części Twojej opinii na temat mojego tematu. Bardzo Ci dziękuję, zrobiło mi się bardzo miło. Dla mnie najważniejszym rezultatem tej misji są właśnie takie komentarze jak Twój. Jeszcze raz dziękuję.

hehehe - już widzę oczami wyobraźni to przerażenie w Twoich oczach gdy napisałem o formatowaniu.
Chodziło mi o formatowanie MOJEJ wypowiedzi :)
Twój wątek jest ok
2020-05-27 15:23:17
mini21 odpowiada, dnia 2020-05-27 09:23:17
hehehe - już widzę oczami wyobraźni to przerażenie w Twoich oczach gdy napisałem o formatowaniu.
Chodziło mi o formatowanie MOJEJ wypowiedzi :)
Twój wątek jest ok

Zgadłeś! Zacząłem nerwowo otwierać wątek na różnych urządzeniach i przeglądarkach. Dziękuję raz jeszcze :)
2020-05-27 15:41:11
please sign in to reply.
Sign In Sign Up

Unax Recenzje

Semi Pro Bunny

• Followers

101

• Threads

14

• Replies

284

990