In order to fulfill the basic functions of our service, the user hereby agrees to allow Xiaomi to collect, process and use personal information which shall include but not be limited to written threads, pictures, comments, replies in the Mi Community, and relevant data types listed in Xiaomi's Private Policy. By selecting "Agree", you agree to Xiaomi's Private Policy and Content Policy .
Agree

Mi 9T/Pro

[] Mi9 T ekranı için koruma uygulama.

2020-05-22 02:16:09
332 14
Mi9 T ekranı icin ekstra ekran koruma uygulanmalı mı?
2020-05-22 02:16:09
Favorites3 RateRate
Gorilla glass 5 gayet başarılı normal kullanımda çizik olmuyor. Orjinal kabı kullanılsa yeter. Ama unutmayın ki telefon taşlı bir yere veya ekranın deyebilecegi şekilde sivri bir yerin üstüne düşerse çizilebilir
2020-05-22 02:21:02
Mi 9T

Semi Pro Bunny

Turkokan Author | from Mi 9T

Bu durumda kapaklı bir kılıf daha mantıklı belki de?
2020-05-22 02:22:19

Master Bunny

-Sensei- | from mobile

Turkokan
Bu durumda kapaklı bir kılıf daha mantıklı belki de?

Oyun oynamıyorsanız en iyisi
2020-05-22 02:24:30
Mi 9T

Pro Bunny

624546812341 | from Mi 9T

tavsiyem kesinlikle ekran koruyucu alın ben dart oynarken dart tahtasını astigimiz demirin arkasında masa vardı dart dik bir şekilde ekrana geldi fakat sadece çok kılcal bir çizik oluştu tabikide ekran koruyucu un önemi burada var yanlizca ekranin sağlamlığı değil yani internete yazdığınızda birsuru ekran korucu çeşidi var tavsiyem Nano camlar Nano cam ve kilif telefonlar için vazgeçilmez bence ikisnide kullanın
2020-05-22 02:24:56

Semi Pro Bunny

Turkokan Author | from Mi 9T

Ekran koruyucu kullananlar, gg5 koruyucuyu tutmadığını söylüyor atıyormuş.!!!
2020-05-22 02:26:47

Advanced Bunny

WebDesing | from Mi 9T

Ekran koruyucu kullanmanızı öneririm, kaliteli bir ekran koruyucu kullandığınızda parmak izine hiç bir etkisi olmamakta ben 3 tane ekran koruyucu değiştirdim ilk olarak seramik kullandım 2.de seramik ama ben seramiklerden memnun kalmadım ekrandan kırpıyor lensun marka ekran koruyucu önerebilirim gayet dayanıklı, koruyucuda oluşan çizikleri kendisi kapatıyor oldukça ince bir koruyucudur.
2020-05-22 03:02:22

Pro Bunny

bnurullah34 | from Redmi Note 8 Pro

ekran koruyucu çok önemli yüksek yerden düşmelerde pek işe yaramıyor ama sert ve sivri cisimler de ciddi cizikler meydana getiriyor piyasada çok ürün var 10TL den başlıyor 150 TL 200 TL kadar ben hep piyasa malı 20 - 30 TL lik olanları kullandım pek fark yoktur diye fakat fikrim Spigen markasına ait olan ürünü 60 TL alınca değişti dokunmatik tepkisi ciddi oranda değişti aşıri derecede belli oluyor maddi durumunuz elverişli işe mutlaka tavsiye ederim şuan hiç sorun yok 4 aydır kullanıyorum uzun sürede kullanacak gibiyi diğer bir tavsiyem de çerçeveli almanız 3D diyorlar sanırım hiç belli bile olmuyor
2020-05-22 03:06:48
Gorilla glass 6 dahi olsa koruyucu kullanmassanız telefonunuz çizilir ve bir süre sonra gözle görülür hale gelir. Ben de aynı cihazı kullanıyorum. Mi Store dan alır almaz ekran koruyucu cam taktırdım. Ekran çiziksiz sıfır duruyor şu an.
2020-05-22 03:09:24

Advanced Bunny

WebDesing | from Mi 9T

bnurullah34
ekran koruyucu çok önemli yüksek yerden düşmelerde pek işe yaramıyor ama sert ve sivri cisimler de ciddi cizikler meydana getiriyor piyasada çok ürün var 10TL den başlıyor 150 TL 200 TL kadar ben hep piyasa malı 20 - 30 TL lik olanları kullandım pek fark yoktur diye fakat fikrim Spigen markasına ait olan ürünü 60 TL alınca değişti dokunmatik tepkisi ciddi oranda değişti aşıri derecede belli oluyor maddi durumunuz elverişli işe mutlaka tavsiye ederim şuan hiç sorun yok 4 aydır kullanıyorum uzun sürede kullanacak gibiyi diğer bir tavsiyem de çerçeveli almanız 3D diyorlar sanırım hiç belli bile olmuyor

Güzel açıklamalar belirtmissiniz ama 3d'lerde ekrandan kirpma sorunu var çoğu telefondada kırpıyor, o nedenle seramik pek önermiyorum tabi tam denk gelen cihazlarda oluyor ama genelde ekrandan kırpıyor.
2020-05-22 03:11:11

Advanced Bunny

WebDesing | from Mi 9T

Berkcan Altıparmak
Gorilla glass 6 dahi olsa koruyucu kullanmassanız telefonunuz çizilir ve bir süre sonra gözle görülür hale gelir. Ben de aynı cihazı kullanıyorum. Mi Store dan alır almaz ekran koruyucu cam taktırdım. Ekran çiziksiz sıfır duruyor şu an.

Katılıyorum size kaliteli bir malzeme kullanılırsa parmak izinde en ufak sorun bile oluşturmuyor, kaliteden kastım 10tl'lik camlar degil nano kullanmaya özen gösterilmelidir tamperliden uzak durun eskide kaldi önerim 50 tl'lik nanolar idealdir.
2020-05-22 03:13:32
please sign in to reply.
Sign In Sign Up

Turkokan

Semi Pro Bunny

• Followers

6

• Threads

12

• Replies

106

858