In order to fulfill the basic functions of our service, the user hereby agrees to allow Xiaomi to collect, process and use personal information which shall include but not be limited to written threads, pictures, comments, replies in the Mi Community, and relevant data types listed in Xiaomi's Private Policy. By selecting "Agree", you agree to Xiaomi's Private Policy and Content Policy .
Agree

Mi Explorers 2020

[Misja] Unboxing zestawu Mi Explorera 2020

2020-05-20 06:01:10
1457 13
Cześć wszystkim!

Mam nadzieję, że już po tytule tematu kojarzycie, z czym do was przychodzę. Jeśli nie, to zostawiam wam odnośnik dotematu na temat Mi Explorers (link do tematu). Nasze zgłoszenia zostały rozpatrzone pozytywnie i w najbliższych tygodniach wraz z dwójką pozostałych explorerów, będziemy wykonywać różne misje, które przybliżą wam Redmi Note 9 PRO z każdej strony.

Moim pierwszym zadaniem jest unboxing całego zestawu. Wykonałem to w formie tekstowej (+ zdjęcia), ale też w formie filmu - link poniżej.

To co, zaczynamy?

Z racji tego, że ten telefon dostałem wczoraj (gdy piszę ten post, jest 19 maja), traktujcie to jako taką rozgrzewkę i zapowiedź tego, co będzie się działo. Moją pierwszą misją jest pokazanie wam zestawu, w który wyposażony został każdy uczestnik programu Mi Explorers.

Dla osób, które preferują formę wideo, zostawiam link do najnowszego filmu, w którym poruszam tematykę tego programu i pokazuję zawartość przesyłki

Oto zestaw w pełnej okazałości:

Za chwilę przyjrzymy się każdemu elementowi z osobna. Nie byłbym Mi Explorerem, gdybym nie wskoczył od razu w koszulkę z logo całego programu. Unaxowa już zaklepała dla siebie plecak i koszulkę, a przecież wszyscy wiemy, że w takim stroju nagrywa się najlepiej ;)

Zestaw składa się z kurtki:

Koszulki:

Plecaka:

Naklejek:

I przede wszystkim z głównego bohatera całej akcji, czyli z Redmi Note 9 Pro.

No i w takim zestawie można iść na miasto!

Jako że jest to pierwsza misja, a sam sprzęt mam bardzo krótko, nie będę wdawał się jeszcze w szczegóły, bo na to przyjdzie czas. Na to przyjdzie pora w kolejnych wyzwaniach, a dziś skupię się po prostu na wyglądzie i pierwszych wrażeniach. Mój kolor to interstellar grey, wyposażony w 128 GB pamięci wewnętrznej i 6 GB RAM… A, stop stop, bo wchodzę w temat specyfikacji, a nie o to w tej misji chodzi. Wybaczcie, przyzwyczajenie ;)

Jeśli chodzi o stronę wizualną, to muszę szczerze przyznać, że RN9 PRO bardzo mi się podoba. Szczególnie promienie słoneczne wyciągają z tego koloru jego pełnię, co możecie sami zobaczyć na załączonych fotografiach.

Tutaj zestawienie Redmi Note 9 Pro i Redmi Note 8 Pro:

Smartfon naprawdę dobrze leży w dłoni,ale jak to telefon ze szkła, wymaga od nas ciągłego czyszczenia. Palcowanie to nieodłączny element telefonów, które w większości mają szklane elementy. Dla mnie to nie jest żadna przeszkoda i myślę, że warto polerować minutę dłużej dla takiego efektu ;)

Uspokajam was, jeżeli chodzi o stabilność urządzenia w dłoni, to jest na prawdę dobrze i szkło nie wpływa na to negatywnie. Ramki w mojej opini są mniej śliskie niż w chociażby RN8 Pro, więc nie macie się czego obawiać.

Przejrzyjmy się smartfonowi z każdej strony :)
Ramki są naprawdę wąskie, na górze znajduje się małe wcięcie na kamerę do selfe.

Tył obudowy to cztery aparaty.
W kwestii aparatów więcej powie inny Mi Explorer w ramach kolejnych misji :)

Lewy bok (patrząc od strony wyświetlacza), to miejsce na slot karty sim (dual) + miejsce na kartę sd.

Po drugiej stronie znajdują się przyciski oraz czytnik lini papilarnych, który służy również jako "klasyczny włącznik".

Na górze (jak na prawdziwego przedstawiciela Note przystało) znajduje się dioda podczerwieni.

A dół - to USB-C, głośnik i gniazdo słuchawkowe.

Moim zdaniem macie w tym momencie dobrą okazję do tego, by zadawać nam pytania. Więc śmiało, kierujcie je do mnie, czy to do pozostałej dwóch explorerów, bo dzięki temu w kolejnych etapach będziemy mogli udzielić wam odpowiedzi na nurtujące pytania.

Jeszcze raz – jeśli chcecie poznać jakąś konkretną odpowiedź, to śmiało! Nie gryzę, a swoją odpowiedź rozwinę na miarę możliwości w następnych wyzwaniach.

Ja lecę nagrywać dalej i oczywiście testować. Trzymajcie się!

2020-05-20 06:01:10
Favorites12 RateRate

Grand Master Bunny

mini21 | from app

Wątek gdzieś zniknął.
Obejrzałem właśnie na YT i dlatego go zauważyłem.
Fajny zestawik.
2020-05-20 14:13:35

Mi Sports Team

Łukasz 14 | from app

Paczka Miexplorera zacna 😉 , lecisz z tematem 🔥. Wyciskaj ze sprzętu co się da 🔥🔥🔥
2020-05-20 14:18:29
Robi wrażenie (y)
2020-05-20 20:11:38

Moderator

styliana | from app

Wow, super! Czekamy na recenzje
2020-05-20 21:03:58
Fajny zetawik.... Ale muszę pomarudzić (inaczej nie byłbym sd obą 😁).... Mi tam ten kolor majtek przez głowę nie zdjął... Przy białym RN8Pro to taki lekko hmmm.... nie napiszę, że wioskowy... ale niedaleko 😉. O! Wiem! Mało porywający.... 😁😁😁. Dawaj relację. Dawaj... 😁
2020-05-20 22:34:35
excelente !
2020-05-21 00:37:42

Banned

michalms | from app

Ale udało Ci się założyć kurtkę (przezroczysta) i koszulkę, tak żeby znaczki się zgrały ;)?
2020-05-21 00:42:12

Semi Pro Bunny

Unax Recenzje Author | from app

michalms
Ale udało Ci się założyć kurtkę (przezroczysta) i koszulkę, tak żeby znaczki się zgrały ;)?

Ooooo, nie sprawdzałem! Jak o tym powiedziałeś, to zaszyłeś w mojej głowie takie zadanie - pewnie to zrobię ☺️
2020-05-21 03:55:59

Pro Bunny

andzik359 | from app

Kawał dobrej roboty 😉
2020-05-21 04:43:07

Master Bunny

StukiPuki | from app

Super 👊 - zestaw 1wsza klasa 🤩
2020-05-21 07:21:15
please sign in to reply.
Sign In Sign Up

Unax Recenzje