In order to fulfill the basic functions of our service, the user hereby agrees to allow Xiaomi to collect, process and use personal information which shall include but not be limited to written threads, pictures, comments, replies in the Mi Community, and relevant data types listed in Xiaomi's Private Policy. By selecting "Agree", you agree to Xiaomi's Private Policy and Content Policy .
Agree

Konkursy

Master Bunny

_Sammy_ | from app

Gratulacje!
2020-05-20 02:34:05

Moderador

jihad.ptk1 | from Redmi Note 7 Pro

Gratulacje dla Xiaomi. Moja Xiaomi Redmi Note 7 Pro pomaga we wszystkich sprawach. Za pomocą mojego urządzenia mogę zrobić wszystko. Zapomniałem już o komputerze i laptopie. Internet i komunikacja ze mną zawsze odbywa się dzięki mojemu smartfonowi.
2020-05-20 02:43:56
Regards
Md. Jihad Hossen
Moderator
Mi Community Bangladesh

Mi Sports Team

Łukasz 14 | from app

Do dziś nie zapomnę słów mojego siostrzeńca i prezentacji Mi6 .... wujek to ksiajomi nie jest wcale takie złe... a , że poszukiwałem nowego telefonu... postanowiłem dać szansę tej marce i po jakimś czasie zostałem szczęśliwym posiadaczem RN4. Subiektywnie dziś patrząc przez pryzmat czasu z dnia na dzień użytkowania telefonu stwierdzenie mojego siostrzeńca nabierało na sile i po kilku tygodniach .... kurcze faktycznie tak jest to ksiajomi nie jest takie złe. A później... było już z górki ... z miesiąca na miesiąc zaufanie rosło a rodzina Xiaomi powiększała się . Nie mógł bym nie wspomnieć o przeprowadzce z Globala na Micomunity Polska , rekrutacja do Misports Team , pierwsze wpisy , zadania , konkursy , upominki... Cóż mogę powiedzieć , nasza znajomość na PEWNO się nie kończy ...#XiaomiNajlepsze!
2020-05-20 03:01:00

Master Bunny

_Sammy_ | from app

Jestem bardzo zadowolony z mojego pierwszego telefonu Xiaomi Mi9. Nadal sprawia mi niespodzianki w swoich zastosowaniach. Od pierwszego dnia do teraz wszystko jest dobre wspomnienia.  #XiaomiNajlepsze
2020-05-20 03:03:50

Master Bunny

SuHaNi ChAuHaN | from Redmi 4

Congratulations  Xaiomi 😍✨
2020-05-20 03:36:13
kiedyś miałem stary wieszający się telefon. Kiedy zamówiłem redmi note 8t wszystko się zmieniło i  był jedną z najlepszych rzeczy jakie mogłem rozpakowywać.
#XiaomiNajlepsze
2020-05-20 03:43:04

Advanced Bunny

domik2008 | from app

chciało mi się śmiać gdy odkryłem, że mój telefon jest lepszy od mojego laptopa XD.
#Xiaominajlepsze
2020-05-20 04:00:05

Master Bunny

Josh3120 | from MI 8

Gratulacje dla Xiaomi. Moja Xiaomi Mi 8 pomaga we wszystkich sprawach. Za pomocą mojego urządzenia mogę ❤️
2020-05-20 04:03:53

Pro Bunny

Đậu đỏ | from MI 8 Lite

zdecydowałem się na zakup ze względu na dobrze wyglądający kształt, ale bałem się go używać źle. Ale obecnie Xiaomi wywarło na mnie duże wrażenie, czy jest to telefon, który ma częste aktualizacje i ma Społeczność Mi
2020-05-20 04:21:35

Rookie Bunny

KarciaBadek | from app

#XiaomiNajlepsze
Najlepsze wspomnienie z marką Xiaomi to napewno dobrze sprawujący się "tryb samolotowy" tylko trochę inny niż myślicie. Rok temu stałam na balkonie mojej koleżanki mieszka na 2 piętrze to już nawet wysoko. Moja koleżanka była w toalecie dlatego w tym czasie chciałam coś przejrzeć na telefonie przeważnie to co zwykle Facebooki, Instagramy i te sprawy.Moje ręce były za barierką balkonu wraz z telefonem i wtedy stało się coś czego sama się nie spodziewałam telefon trzymałam w miarę pewnie w dłoniach i usłyszałam klakson sąsiada z osiedla trąbiącego na psa który zaszedł mu drogę i w tym momencie mój telefon przeżył pierwszy lot. Byłam pewna że już po nim i że nie będzie czego ratować ale i tak zeszłam na dół i telefon uwaga: był caly, nie było dalszych powikłań tego upadku wszystko działało sprawnie jedyne co to obudowa tylnia trochę ucierpiała(małe wgniecenia) zapewne telefon spadł na  "plecki " ale ekran był bez żadnej "pajęczynki". Bohaterem historii jest Xiaomi Redmi 7A .Przez całe zdarzenie uznałam że zostaje przy marce Xiaomi i jest tak do dziś. 
Pierwszym telefonem był Xiomi Redmi 7A użytkuje go moja mama i jest bardzo zadowolona ja aktualnie posiadam Xiaomi Redmi 8T .Przygoda trwa już 2 lata i jestem zdania że #XiaomiNajlepsze
2020-05-20 05:31:17
please sign in to reply.
Sign In Sign Up

Mi_Bunny

Admin

• Followers

1742

• Threads

206

• Replies

568

3675