In order to fulfill the basic functions of our service, the user hereby agrees to allow Xiaomi to collect, process and use personal information which shall include but not be limited to written threads, pictures, comments, replies in the Mi Community, and relevant data types listed in Xiaomi's Private Policy. By selecting "Agree", you agree to Xiaomi's Private Policy and Content Policy .
Agree

Konkursy

Master Bunny

bezik | from app

Congratulations!)
2020-05-19 15:07:04
Często nie zmieniam telefonu od grudnia 2015 roku byłem posiadaczem HTC Desire 820 ale w pracy do kontaktów z klientem bodajże w sierpniu zeszłego roku dostaliśmy Redmi Note 7 i tak zwróciło to moją uwagę w kierunku Xiaomi. Przyjemny w użyciu szybki itp., ale myślę co tam mój jeszcze nieźle sobie radzi nie zmieniam. I kiedyś pewnego pięknego dnia zaliczył upadek z wysokości unicestwienie totalne. To był początek lutego 2020r. szybki "zwiad" w necie porównania i padło na Redmi note 8T zamówiłem bo akurat nie mieli go w markecie na stanie. Następnego dnia w pracy coś mi się przypomniało o wersji Pro 8-mki. Szybko do neta porównanie różnica w cenie tylko stówa telefon na infolinie zmiana zamówienia na całe szczęście mieli go u mnie w Pile na stanie w Neonecie - także prosto z pracy pojechałem po mojego Redmi Note 8 Pro 6/64GB Pearl White :)
#XiaomiNajlepsze
2020-05-19 15:26:11
Artur - RN8Pro 6/64GB Pearl White - Android 10 - MIUI 11

Grand Master Bunny

pui07 | from Redmi Note 8

W przeszłości przed przejściem na telefon z ograniczonym budżetem, ale o zadowalających specyfikacjach  To bardzo boli głowa  Ale kiedy poznałem markę telefonu Xiaomi, mogłem wybrać łatwiej  Zadowolony z otrzymanej wartości i jakości mój pierwszy telefon Xiaomi to Redmi 5 Plus
2020-05-19 15:39:23

Rookie Bunny

zuzolek | from app

Moja przygoda z xiaomi zaczęła się w zeszłym roku w dniu moich urodzin ponieważ dostałam od męża w prezencie xiaomi redmi note 7 dlatego teraz moje urodziny będą się kojarzyć z super prezentem #Xiaomi Najlepsze
2020-05-19 16:22:05

Advanced Bunny

Kaudii | from app

Moja historia rozpoczęła się z Xiaomi dość dziwnie, a mianowicie od portowanego Miui V1 od miuipolska na telefon z WM 6.1 a był to HTC Touch HD. Android był we wczesnym stadium rozwoju, jego możliwości nie do końca dorównywały tym z WM.

Kilkukrotnie wgrywałem to WM lub Android z Miui nie mogąc się zdecydować, bo w każdym z nich czegoś mi brakowało. Sytuacja się zmieniła gdy w moje ręce wpadł nowszy wariant tego telefonu, czyli HTC HD2, na nim istniała już możliwość posiadania tak zwanego dualboota, co zaowocowało posiadaniem Androida z Miui i WM 6.5 na jednym aparacie. Dzięki czemu mogłem się między nimi przełączać w zależności od potrzeby.

Miui tak mi się spodobało, że od tego czasu towarzyszy mi niezmiennie. Oczywiście dostęp do telefonów Xiaomi wówczas był jeszcze ograniczony, więc kolejnym moim aparatem był Samsung Galaxy S oczywiście z Miui i tak do S4. Od tamtego czasu korzystam z telefonów tej marki  czyli od Mi3, poprzez  Mi4, Mi5 Pro, Mi8 EE a obecnie Mi10 12/256 GB.

Oczywiście w rodzinie za moją namową telefonów tej marki jak i jej firm córek jest więcej. Rodzice Mi6 i Mi8, brat Mi Note 10, żona Mi9 pro, syn RN7, drugi syn czeka na Poco 2, obecnie posiada Redmi K20 Pro. Polubiłem tą Firmę ( i firmy córki) , do tego stopnia, że w domu mam cały pakiet Smart Home, od czujników drzwi i okien, poprzez czujniki dymu, ruchu, włączniki, lampy Yeelight, odkurzacze Roborock, oczyszczacze powietrza 2h i 3, czajnik, czujniki zalania, czujniki temp. i wilgotności, suszarka do włosów, Mi box tv do projektora Mijia 4K włącznie.

Zapewniam was, że to nie koniec, nie wyobrażam sobie by nie kupować czy też nie posiadać produktów tej marki. Nigdy mnie nie zawiodły, jakość wykonania, funkcjonalność, koszt zakupu wszystkie te cechy sprawiają, iż baza sprzętów ciągle się zwiększa, np jest też kilka zegarków, od submarki Huami czy kamerka 70mai pro.

Zawsze powtarzam , że to sprzęt najwyższej jakości.

#XiaomiNajlepsze

Pozdrawiam i przepraszam za długi wywód
2020-05-19 16:37:42

Semi Pro Bunny

symmyrose | from Redmi Note 8

Po raz pierwszy zapoznałem się z produktami Xiaomi, kiedy w zeszłym roku otrzymałem notatkę Redmi 8 na urodziny. #XiaomiNajlepsze
2020-05-19 16:44:59

Master Bunny

Robcik | from app

Gratulacje i oby tak dalej Xiaomi👍
2020-05-19 16:49:13

Pro Bunny

Donia83 | from app

Moje najlepsze i niezapomniane wspomnienia które trwa nadal to prezent od męża w postaci Redmi Note 7. To właśnie mąż przekonał Mnie jak wiele zalet ma ten telefon(byłam wierna Huawei).Teraz zdecydowanie nie przeszła bym na inną markę telefonu.Przede wszystkim zrezygnowałam z używania laptopa, komputera.Bo w tym telefonie mam wszystko co potrzebuje.Do telefonu prawie dwa tygodnie doszła opaska Mi Band 4 z której jestem bardzo zadowolona i zmotywowała Mnie do większego codziennego ruchu. No i dorzucę jeszcze męża smartwatcha Amazfit Bip Lite którego bardzo Sobie chwali. Dzięki czemu oboje jesteśmy o 90% bardziej aktywni.
#XiaomiNajlepsze ❤️
2020-05-19 16:59:49

Advanced Bunny

WikitorXD | from app

Moim najlepszym wspomnieniem było samo dołączenie do mi comiunity i do MFC. Zaczęło się od zepsucia się moich starych słuchawek i szukania nowych. Znajomy polecił mi Mtweb więc postanowiłem je kupić. Po zakupie zacząłem się bardziej interesować marką Xiaomi. Po kilku dniach założyłem konto na mi comiunity o zacząłem czytać o Mfc, potem było jeż kwestią kilku godzin dołączenie do MFCW. I tak zaczęła się moja historia. z Xiaomi posiadając tylko słuchawki.
#XiaomiNajlepsze
2020-05-19 17:06:32

Advanced Bunny

WikitorXD | from app

WikitorXD
Moim najlepszym wspomnieniem było samo dołączenie do mi comiunity i do MFC. Zaczęło się od zepsucia się moich starych słuchawek i szukania nowych. Znajomy polecił mi Mtweb więc postanowiłem je kupić. Po zakupie zacząłem się bardziej interesować marką Xiaomi. Po kilku dniach założyłem konto na mi comiunity o zacząłem czytać o Mfc, potem było jeż kwestią kilku godzin dołączenie do MFCW. I tak zaczęła się moja historia. z Xiaomi posiadając tylko słuchawki.

Później kupiłem sobie telefon, mi banda i powerbanka
2020-05-19 17:09:32
please sign in to reply.
Sign In Sign Up

Mi_Bunny

Admin

• Followers

1741

• Threads

206

• Replies

568