In order to fulfill the basic functions of our service, the user hereby agrees to allow Xiaomi to collect, process and use personal information which shall include but not be limited to written threads, pictures, comments, replies in the Mi Community, and relevant data types listed in Xiaomi's Private Policy. By selecting "Agree", you agree to Xiaomi's Private Policy and Content Policy .
Agree

Новини Mi Community

[Розіграши] Тренуйся в ритМі: Діліться плейлистом, вигравайте подарунки!

2020-04-18 00:00:30
41536 580

Доброго здоров'я вам, любі Мі-фани!

     Ті, хто зумів не втратити почуття гумору, вже порівнюють карантин з Новим роком - так само не треба ходити на роботу, зсунутий (або геть забутий) розпорядок дня та їжа-їжа-їжа. А якщо серйозно, то справді, залишатися вдома без улюблених пробіжок чи занять в спортзалах для багатьох стало суворим випробуванням. Тому й не дивно, що онлайн-магазини відзначили, що значно збільшилися замовлення на товари для домашніх занять спортом - бігові доріжки, тренажери та інше фітнес-знаряддя.

     Одночасно збільшився попит і на речі, які, здавалося б, не мають жодного стосунку до спорту. Зокрема, це стосується навушників. Адже не секрет, що правильно підібрана музика може стати корисним помічником під час занять, а іноді – і справжнім мотиватором (ну явно ж напрошується «Я не здаааамся без бою», погодьтеся ). Експерт з трендів Spotify Шенон Кук в коментарі журналу Time відзначив: «Музика може допомогти вам знайти свій ритм, або ж встановити свій темп». Він відзначив, що «всі люди різні, тому кожний слухатиме ті пісні, які працюють для нього».

     А тому журнал Time зібрав свій Топ-50 найкращих пісень-мотиваторів для занять спортом. Весь його ми, звісно, перераховувати не будемо, подамо тільки першу п'ятірку.

 • «Till I Collapse» – Eminem
 • «Motivation» – Normani
 • «Eye of the Tiger» – Suvivor
 • «Con Altura» – Rosalía and J Balvin feat. El Guincho
 • «Don’t Start Now» – Dua Lipa

До речі, а чи не здається вам, любі Мі-фани, що це – гарний привід оголосити про новий конкурс?

Поділіться з іншими Мі-фанами першою п'ятіркою своїх пісень-мотиваторів для занять спортом вдома!

     А кожен, хто до 23 квітня залишить в коментарях до цієї теми свій Топ-5, візьме участь у розіграші чудового призу – навушників Mi Sport Bluetooth Headset (ZBW4378GL) Black. Ця Bluetooth-гарнітура створена спеціально для тих, хто веде активний спосіб життя. Вона водостійка та максимально захищена від поту. Ви зможете насолоджуватися улюбленими композиціями близько 7 годин, не турбуючись про розряд акумулятора.

Бажаємо всім учасникам удачі!
#ЗалишайтесяВдомаЗМіДетальні умови конкурсу

1. Конкурс триває з 17.04.2020 р. по 23.04.2020 р. (включно, або доки акційний товар є в наявності) на території України (крім зони ООС та Автономної Республіки Крим) і проводиться на сайті Mi Community. Щоб взяти участь у Конкурсі, потрібно:
 • Бути зареєстрованим на Mi Community;
 • Залишити в конкурсній темі коментар із списком композицій (плейлист) для спортивних тренувань в домашніх умовах.


*- Одна людина може опублікувати тільки один коментар..
2. Коментар має відповідатиЗагальним Правилам Mi Community України, а такожПравилам розміщення контенту Mi Community України. Профіль учасника Конкурсу повинен бути реальним та принаймні частково заповненим на час визначення переможця для перевірки дотримання правил конкурсу. У Конкурсі НЕ можуть брати участь співробітники і представники Організаторів** і будь-якої іншої компанії, залученої до проведення Конкурсу, близькі родичі вищевказаних осіб, а також юридичні особи.
3. Право на отримання призу (в разі виграшу) мають повнолітні учасники і неповнолітні за умови письмової згоди батьків (усиновлювачів) або піклувальників. В Конкурсі можуть брати участь учасники, які проживають на території України і згодні з умовами даного Конкурсу
4. Порядок визначення переможців Конкурсу. Серед усіх учасників, які виконали завдання у відповідності до П.1 цих Правил в період, вказаний в П.1 цих правил (включно), та виконали умови, передбачені П.2., П.3. цих Правил (станом на 23.04.2020 р. включно), впродовж 5 робочих днів за допомогою сервісу random.org буде визначено 4 (чотирьох) переможців.
5. Переможців буде оголошено на сторінці Mi Community впродовж 5 робочих днів з моменту завершення Конкурсу. Після оголошення результатів кожен з переможців на сайті Mi Community отримає приватне повідомлення, на яке має дати зворотню відповідь та підтвердити особу впродовж трьох днів з моменту отримання повідомлення. Результат Конкурсу є остаточним і перегляду не підлягає, в тому числі в разі втрати переможцем свого права на отримання призу.
6. Під час Конкурсу категорично забороняється масова реєстрація нових акаунтів з однієї IP-адреси, або інші дії, спрямовані на створення умов нечесної конкуренції. Учасники, стосовно яких виникне підозра у нечесній конкуренції, отримають попередження від адміністрації та прохання припинити зазначені дії. Перевага, отримана нечесним чином, не буде враховуватись при підбитті підсумків Конкурсу. В разі, якщо учасник не припинить дії, спрямовані на створення умов нечесної конкуренції, його буде знято з конкурсу, про що буде повідомлено. У випадку виникнення суперечливих обставин остаточне рішення приймається адміністрацією Mi Community України.
7. За результатами Конкурсу переможець отримує приз. Під «призом» в рамках даної акції розуміється можливість придбати навушники Xiaomi Mi Sport Bluetooth Headset (ZBW4378GL) Black за ціною 1 (одна) гривня. Якщо на момент закінчення Конкурсу подарунок буде відсутній на складі, то приз може бути замінено на рівноцінний з представленої товарної категорії на розсуд Організатора. Умови конкурсу не поширюються на товари, які купуються в кредит. Грошовий еквівалент призу не виплачується. Під «призом» розуміється товар, який надається клієнту в якості рекламного продукту. Отримання рекламного призу не дає право клієнту на повернення грошових коштів за даний приз або обмін на аналогічний. Мета надання рекламного призу клієнту – реклама товару різноманітними засобами (на добровільних засадах) на власний розсуд клієнта.
8. Порядок отримання призу. Приз може бути відправлений переможцю до найближчого відділення «Нової Пошти» на розсуд переможця. Відправлення буде здійснене за рахунок одержувача. У разі перемоги неповнолітнього для отримання призу необхідно надати письмову згоду батьків на участь в даному Конкурсі, а також згоду на отримання призу Конкурсу (дані документи відправляються переможцем у відсканованому вигляді у відповідь на повідомлення від організатора про виграш). Важливо пам'ятати, що відправку призу буде здійснено на зазначені переможцем дані (ПІБ, мобільний телефон, адреса). Для отримання призу переможець повинен пред'явити документ, що підтверджує його особу.
9. Зручний варіант отримання призу переможець зможе вказати, відповівши на отримане від організаторів Приватне повідомлення в Mi Community. Якщо переможець не відреагує на отримане повідомлення впродовж п'яти календарних днів і/або не надасть дозвіл батьків (усиновлювачів) в той же термін в порядку, передбаченому П.3 цих правил, він втрачає своє право на отримання призу.
10. Організатор Конкурсу не несе відповідальності за дії третіх осіб, які призвели або можуть призвести до блокування сайту, за допомогою якого можлива реєстрація для участі в даному Конкурсі.
11. Організатор Конкурсу не несе відповідальності за технічні збої, які не залежать від його волі і могли вплинули на хід проведення Конкурсу.
12. У разі виникнення будь-яких суперечок щодо тлумачення умов проведення Конкурсу офіційним визнається тлумачення Організатора, яке є остаточним і обов'язковим для всіх учасників Конкурсу і не підлягає оскарженню.
** Організатором Конкурсу є ТОВ «АЛЛО» (ЄДРПОУ 30012848).

Беручи участь в зазначеному вище Конкурсі, учасники дають свою згоду ТОВ «АЛЛО» на збір і обробку (накопичення, зберігання, адаптації, відновлення, використання, поширення, знеособлення і знищення) зазначених ними даних, а саме: ПІБ, електронна пошта, телефон, адреса, з метою забезпечення реалізації відносин купівлі-продажу, відносин у сфері захисту прав споживачів, у сфері реклами і маркетингових досліджень, а також дає свою згоду на передачу (поширення) його даних ТОВ «НОВА ПОШТА» (ЄДРПОУ 31316718), іншим транспортно експедиторськими і кур'єрським організаціям і іншим третім особам (без обмеження) на розсуд ТОВ «АЛЛО». Джерелом збору персональних даних є інформація, безпосередньо і добровільно надана Учасником.
Власником наданих Учасником персональних даних є ТОВ «АЛЛО», місцезнаходження: 49044 м Дніпро, вул. Барикадна, 15-А. База персональних даних «Клієнти» знаходиться за адресою ТОВ «АЛЛО»: 49044 м Дніпро, вул. Барикадна, 15-А.
Суб'єкт персональних даних, відповідно до Закону України «Про захист персональних даних», має право:
1.Знати про джерела збору, місцезнаходження своїх персональних даних, мету їх обробки, місцезнаходження або місце проживання (перебування) власника чи розпорядника персональних даних або дати відповідне доручення щодо отримання цієї інформації уповноваженим ним особам, крім випадків, встановлених законом;
2.Отримувати інформацію про умови надання доступу до персональних даних, зокрема інформацію про третіх осіб, яким передаються його персональні дані;
3. На доступ до своїх персональних даних;
4. Отримувати не пізніше, ніж за тридцять календарних днів з дня надходження запиту, крім випадків, передбачених законом, відповідь про те, чи обробляються його персональні дані, а також отримувати зміст таких персональних даних;
5. Пред'являти вмотивовану вимогу власнику персональних даних із запереченням проти обробки своїх персональних даних;
6. Пред'являти вмотивовану вимогу щодо зміни або знищення своїх персональних даних будь-яким власником і розпорядником персональних даних, якщо ці дані обробляються незаконно чи є недостовірними;
7. На захист своїх персональних даних від незаконної обробки та випадкової втрати, знищення, пошкодження у зв'язку з умисним приховуванням, ненаданням чи несвоєчасним їх наданням, а також на захист від надання відомостей, що є недостовірними чи ганьблять честь, гідність та ділову репутацію фізичної особи;
8.Звертатися зі скаргами на обробку своїх персональних даних до Уповноваженого або до суду;
9. Застосовувати засоби правового захисту в разі порушення законодавства про захист персональних даних;
10. Вносити застереження про обмеження права на обробку своїх персональних даних при наданні згоди;
11. Відкликати згоду на обробку персональних даних;
12. Знати механізм автоматичної обробки персональних даних.


2020-04-18 00:00:30
Favorites132 RateRate

Super moderator

vladtitovich | from Mi Note 10

#1

Важкувато...важкувато, адже моя щоденна зарядка відбувається кожний раз під різні треки. Наприклад сьогодні мій плейлист виглядав десь так:
1) The Hardkiss – Гора (Raft Tone Remix); 2) The Weeknd – Blinding Lights; 3) SAINt JHN – Roses (Imanbek Remix); 4) Tiësto, Jonas Blue & Rita Ora – Ritual; 5) Dua Lipa – Hallucinate.
Бажаю успіхів кожному!
2020-04-18 00:15:38
Mi Ukraine в Telegram: @MiComUA
Ось мій шматочок з великої музичної бібліотеки нашвидкоруч підібраний.
1.Faada Freddy - Reality Cuts Me Like a Knife (Bass Fly & Laurent L Remix)
2.Swanky Tunes - Supersonic (feat. Christian Burns)
3.Jamala, Cape Cod - Крок
4.Dinka - Elements (EDX 5un5hine Rmx)
5.Sasha, Krister Linder - Cut Me Down (Kastis Torrau & Donatello feat. Arnas D. Remix)
Всім перемог!!!
2020-04-18 01:23:16

Pro Bunny

Nickelblack | from MI 9

#3

2020-04-18 01:53:59

Master Bunny

bezik | from app

#4

2020-04-18 02:09:35

Master Bunny

Konstantin.K_UA | from Redmi Note 5A Prime

#5

Мій плейліст:
1. M83 - Midnight City.
2. The Prodigy - Firestarter.
3. Eminem - Till I Collapse.
4. Vacuum - I Breathe.
5. Ozzy Osbourne - I Just Want You.
2020-04-18 02:15:43

Semi Pro Bunny

Ransky | from Redmi 6A

#6

1. The Last Resort — Your Story.
2. Die Antwoord — I Fink U Freeky.
3. Faith no more — Caffeine.
4 . Ленинград — ЗОЖ.
5. Брати Гадюкiни — Арівідерчі, Рома.
2020-04-18 03:33:53

Grand Master Bunny

Змея | from Redmi 3S

#7

1. Утренняя гимнастика - В. Высоцкий; 2. Иван Васильевич меняет профессию - к/ф (музыка Погоня); 3. Manana - Tim3bomb; 4. Покинула чат - Клава Кока; 5. Nothing Really Matters - Tiësto & Becky Hill  🚶🏃💃💪😂
2020-04-18 03:45:08
Humor does not obey fate,great thoughts-often the most smiling…

Semi Pro Bunny

Oleg Klyuchko | from Redmi Note 4

#8

1. Scooter - Fire
2. Rammstein - Du Hast
3. Manowar - Heart of Steal
4. Prodigy - Breathe
5. AC/DC - Thunderstruck
2020-04-18 05:14:10

Rookie Bunny

MiPandora | from Mi A1

#9

1. Justin Bieber - Yummy
2. Ricky Martin - Tiburones
3. Eminem - Godzilla
4. Red Velvet - Psycho
5. EXO - Obsession
Якось так я тренуюсь ☺️🏃‍♀️🤸‍♀️💪
2020-04-18 05:25:36

Super moderator

SERK | from Mi Note 10

#10

1) Three Days Grace - Chalk Outline
2) Three Days Grace - The Mountain
3) Pendulum - Witchcraft
4) Pendulum - Hold Your Colour
5) Dennis Lloyd - Nevermind
2020-04-18 06:11:30
please sign in to reply.
Sign In Sign Up

MENTOR

Mi Comm team

 • Followers

  9884

 • Threads

  181

 • Replies

  101

 • Points

  4443

Beta Tester
Check-in 3 jours
Check-in 7 jours
Check-in 21 jours
Check-in 40 jours
Check-in 70 jours
Check-in 100 jours
Check-in 1 an
Корректор-эксперт
MIUI Russia
10 000 пользователей
Опрос
20 000 пользователей
Редактор-експерт
Місія здійсненна
50 000 пользователей
7 років MIUI
Технічний Спеціаліст
10 000 Мі-Фанів
Newbie Member
150.000 Pengguna
Вбивця смартфонів
Halloween
Halloween
World Records
Black Friday
Оглядач
100 коментарів в грудні
Хитрий Санта
З Новим роком!
100 Коментарів
100 Тем
Пригадай все
MIUI
Антивірус MIUI
Справжній серіаломан
One headphone
25 000 Мі-Фанів
Я тестую OREO
Вечірній Lewis
6S проти Mi A1
Wang Cai Medal
Redmi 5/5 Plus
8 березня
Telegram
Are you OK?
Color Your Planet
З Великоднем!
Redmi Note 5
50К
Краща тема тижня Червень
Мі Дослідники
Краща тема тижня Липень
Mi A2 Lite
Mi A2
#2КращеНіж1
Golden Mi Bunny
З Днем Незалежності України!
Najbardziej aktywny użytkownik!
Мі-Колекція
Нас 100К!
Mi Explorer Challenger
Різдво 2018
Message in a bottle
Новорічне Диво
Throw Back with Mi 2018
Xiaomi Number One In Ukraine
Love is in the air
8 Березня 2019
Case is OK
Make your choice
Favorite X-Men
Mi Band History
#UnleashYourPower
Photography Challenge
Which X-Men are you?
Fortune’s Global 500
Mi Фідбек: Твій відгук важливий!
З Днем Незалежності!
250K
Results of the year
Q&A
Q&A №2
Mi Flash Live

Read moreGet new

Mi Comm APP

Stay updated on Mi Products and MIUI

Copyright©2010-2020 Xiaomi.com, All Rights Reserved
Content Policy
Quick Reply To Top Return to the list