In order to fulfill the basic functions of our service, the user hereby agrees to allow Xiaomi to collect, process and use personal information which shall include but not be limited to written threads, pictures, comments, replies in the Xiaomi Community, and relevant data types listed in Xiaomi's Private Policy. By selecting "Agree", you agree to Xiaomi's Private Policy and Content Policy .
Agree

Керівництво по установці

[Інструкція] Первинне налаштування пристрою та Mi-аккаунту

2017-07-21 16:37:52
28697 6
Вітаю, Мі-Фани!

Ласкаво просимо ідякуємо за вибір Mi, тепер ви є частиною Mi-родини разом із багатьма іншими користувачами! Ви можете бути новим користувачем Mi або Android, і цей посібник призначений для надання вам всієї інформації, яка може знадобитися під час першого налаштування вашого телефону, щоб охопити всі питання, які мають ті, хто використовує Мі-продукт вперше, та відповіді на них. Тому уважно прочитайте його.

Налаштування пристрою та Mi-аккаунту
Перший запуск

Повністю зарядіть пристрій офіційним зарядним пристроєм із коробки та розпочніть налаштування. Як тільки ви ввімкнете пристрій вперше, вам доведеться налаштувати деякі речі, не хвилюйтеся, це одноразова процедура. Вам знадобиться доступ до одного номеру телефону та / або електронної пошти, так що приготуйте їх. Після першого завантаження вас зустріне логотип MIUI, в даний час MIUI 8. Ви готові випробувати одну з найкращих, добре продуманих Android Прошивок, відому як MIUI. Вона працює також на численних пристроях інших виробників, а також пропонує безліч функціональних можливостей.

Крок 1. Для першого запуску, подальших кроків та вибору мови за умовчанням вам буде запропоновано вибрати мову та конкретний діалект для кращого розуміння всього процесу. Виберемо: Українська
Крок 2.  Вам буде запропоновано вибрати одну із мов у списку на основі географічного розташування, вибирайте уважно, так як від цього залежать подальші особливості, програми та інші налаштування. Виберемо: Україна


Примітки:
- І вибрана мова, і локація можуть бути змінені пізніше з налаштувань - додаткові налаштування.

Крок 3. Наступним кроком є ​​вибір вашої улюбленої програми для клавіатури, MIUI 8 має клавіатуру за замовчуванням Google, а також додаток swiftkey та інші.
Крок 4. Потім після того, як буде показано доступні мережі Wi-Fi для підключення, підключіться і, коли буде запит, введіть пароль для цієї мережі.


Примітки:
- Для першого налаштування рекомендується використовувати Wi-Fi, враховуючи великий розмір даних, який буде використовуватися залежно від вибраних вами параметрів.

Крок 5. На цьому етапі вас попросять прийняти умови та положення, поставивши галочку у поле в кінці, якщо ви хочете ознайомитись з ними та політикою конфіденційності, натисніть на відповідний пункт. Прийміть і рухайтесь далі.
Крок 6.  Якщо ви ще не вставили SIM-картку, вас попросять вставити її, для цього зверніться до ілюстрованого посібника, який постачається разом із телефоном, якщо ви не знаєте, як витягти лоток SIM-карти та вставити SIM-картку.


Налаштування аккаунту Google

Крок 7. Наступним кроком буде налаштування аккаунту Google на вашому телефоні: введіть облікові данні Google, якщо вони у вас вже є, або ви можете створити новий аккаунт, натиснувши кнопку "створити новий обліковий запис" на наступному екрані.


Примітки:
- Ви можете пропустити налаштування аккаунту Google для першого запуску, але бажано налаштувати його.
- Ваш аккаунт Google дає вам змогу використовувати різні служби Google, що включає резервне копіювання та синхронізацію, контакти, електронну пошту, хмарне сховище в Інтернеті, документи, безліч інших служб та додатків.

Налаштування Mi-аккаунту

Крок 8. Якщо у вас вже є Mi аккаунт, введіть свої облікові дані, якщо нема, то зареєструйтеся. Ви можете створити новий обліковий запис використовуючи електронну адресу та / або номер телефону.
Примітки:
- Рекомендовано надавати всю коректну інформацію в mi аккаунті, включаючи номер телефону та адресу електронної пошти, це допоможе вам відновити ваш обліковий запис і дані, якщо ви забудете пароль пізніше.
- Ви можете синхронізувати свій вміст на всіх пристроях, у які ви ввійшли, за допомогою того самого облікового запису.
- Надайте необхідні дозволи для цього, коли відобразиться запит, разом із дозволом на відстеження вашого місця розташування для Google.


Додаткові налаштування


Крок 9. A) Далі вам буде запропоновано вибрати різнімаленькі налаштування, кожне налаштування пояснюється за допомогою тексту, і виможете сказати ні, якщо хочете. Ви можете змінити це налаштування у будь-якийчас пізніше, якщо цього забажаєте.

Місце положення: вирішує, чи буде ваша інформація про місце положення надаватися всім додаткам, які ви використовуватимете пізніше.
Карусель Заставок: Це послуга, яку безкоштовно надає MIUI, за допомогою неї Ви щодня отримуватимете нові заставки для Екрану блокування, опція загружати лише по Wi-Fi буде доступна в налаштуваннях пізніше.
Програма Користувацького досвіду та автоматичне надсилання діагностичних даних: Обидва ці параметри надсилають анонімні дані в MI для подальшого вдосконалення, звичайно, всі дані захищені політикою конфіденційності.
Оновити автоматично: буде автоматично завантажувати нову версію MIUI і попросить встановлювати оновлення.

B) Далі вам будезапропоновано, чи ви хочете покращити точність визначення місцезнаходження,коли дозволено ділитися місцезнаходженням, застосовуючи службу визначеннямісцезнаходження Google


Вибір теми та завершення налаштування


Крок 10. Наступним кроком є ​​вибір теми з попередньо встановлених тем, ви також можете змінити її пізніше. Щоб захистити вашу конфіденційність та інші налаштування, служби google видадуть одне діалогове вікно, уважно прочитайте його та прийміть.
- Завантаження додатків займе деякий час, дочекайтеся завершення роботи. Не хвилюйтеся, якщо це займає трохи більше часу, це одноразова процедура.

Крок 11. Якщо доступне оновлення, то це буде показано вам, оновлення рекомендується встановити, оскільки воно містить виправлення помилок та нові функції.
Крок 12. При першому використанні системні додатки можуть попросити вас надати необхідні дозволи, виконайте це.


FAQ

Що таке MIUI і як воно відрізняється від android?
- MIUI - це специфічна сертифікована кастомізована OEM версія android, вона містить специфічні OEM зміни та багато інших розширених вбудованих функцій, для яких вам могли знадобитись додатки, кількість цих функцій збільшується з кожною ітерацією MIUI.

Які послуги /програми / вміст включені та оброблюються за допомогою Мі Аккаунту?
- Мі Аккаунт служить як єдиний метод аутентифікації для всіх інтернет-сервісів Мі, він включає в себе резервне копіювання та синхронізацію контактів, повідомлень, історії дзвінків, фотографій, нотаток, записів, календаря, закладок, даних додатків та сервіс пошуку пристроїв. Не обмежуючись лише послугами, пов'язаними з телефонами, він також тісно пов'язаний з іншими продуктами екосистеми, додатками, з форумом MI Community та форумом MIUI.

Скільки пристроїв я можу підключати / використовувати з одним і тим самим обліковим записом, а також скільки місця в електронному сховищі доступно?
- Немає обмежень на кількість смартфонів / екосистемних пристроїв, яких можна приєднати до одного облікового запису. Однак розмір сховища залишається таким же, якщо ви використовуєте той самий аккаунт, а його вміст буде доступним і синхронізованим між всіма пристроями.  

Які є варіанти підтримки клієнтів?
- Ви можете скористатись будь-яким із перерахованих тут сервісних центрів, http://www.mi.com/ua/support/repair/.Також ви можете отримати допомогу від однодумців з Mi Community тут https://c.mi.com/ua .

Звідки я можу керувати інформацією свого облікового запису, окрім додатку Мі account?
- Ви можете керувати інформацією свого облікового запису на http://account.xiaomi.com  

Скільки сховища я отримаю безкоштовно, і які варіанти придбати більше.
- Після реєстраціїви отримаєте 5 Гб безкоштовного сховища, прив'язані до вашого аккаунту. Воно доступно для всіх програм та послуг, які ви додаєте / використовуєте під час використання вашого mi аккаунту. На даний момент немає можливості офіційно придбати додаткове сховище в Україні.

Як отримати доступ до вміста свого сховища, прив'язаного до аккаунту ззовні?
- Ви можете переглядати свій вміст з будь-якого місця через веб-сайт http://i.mi.com

MIUI Forum і Mi Community, у чому різниця?
- Обидва є офіційними форумами Мі. В той час як перший орієнтований на міжнародних користувачів, тоді як другий призначений спеціально для конкретного регіону. Ваш ідентифікатор облікового запису Mi залишається таким же в обох випадках, а ваше ім'я користувача може відрізнятися, за бажанням. Використання Mi Community є переважним, щоб не заплутатись з різними моделями пристроївта для зручності спілкування користувачів в одному регіоні.

Кредити у форумі таMI кредити, яка різниця, коли справа стосується Мі аккаунту?
- Кредити форуму - це ті, який ви заробляєте на різних заходах на офіційному форумі, в даний час їх не можна використовувати для чогось. Іноді в офіційних конкурсах ви можете заробити Мі кредити, які ви можете додати до вашого Мі аккаунту, і пізніше використовувати їх, щоб купити щось в різноманітних сервісах, вони мають необмежений час дії. Ви можете перевірити свої Мі кредити тут   Http://mibi.mi.com  

Як заблокувати та видалити дані свого пристрою віддалено?
- Якщо ви підключили Мі Аккаунт і опцію "знайти пристрій" в Мі аккаунті - то це легко. Все, що вам потрібно зробити, це перейти на Http://i.mi.com. Ви навіть можете використовувати свій обліковий запис Google для тих самих цілей, у такому випадку, перейдіть до https://www.google.com/android/devicemanager.

Як видалити мійобліковий запис?
- Ви можете видалити свій Мі Аккаунт, відвідавши сторінку https://account.xiaomi.com/pass/del та виконавши вказані там кроки. Не забудьте вийти з цього облікового запису з усіх пристроїв і видалити всі приєднані пристрої на   Http://i.mi.com,інакше ви отримаєте помилку вже доданого облікового запису на цих пристроях.

Це все! Якщо у вас є що сказати або додати стосовно процесу налаштування або у вас є ідея щодо наступної статті, залиште ваш коментар нижче.

Rate

Number of participants 1 Experience +1 Pack Reason

View Rating Log

2017-07-21 16:37:52
Favorites21 RateRate

Rookie Bunny

1777080721 | from Mi A1

#1

не могу найти в своем телефоне,как настроить ми аккаунт
где он находится?!?!
2018-01-13 14:49:50

Master Bunny

Galaxy68 | from Redmi Note 4

#2

Я случайно удалил Мі аккаунт, як його назад вернути?
2018-01-23 17:08:02

Master Bunny

Galaxy68 | from Redmi Note 4

#3

Чекаю допомогу
2018-01-24 18:34:22

Rookie Bunny

6266982501 | from app

#4

Ffhnfnnh
2019-11-18 01:43:54

Rookie Bunny

6272325069 | from Redmi Note 7

#5

Як додати ще один пристрій до mi акуунту
2020-05-08 00:02:06

Rookie Bunny

1790074457 | from app

#6

В мене Xiaomi mi a3 оновився до останньої версії і почав працювати не належним чином деякі програми не запускаються деякі викидає
2020-05-08 02:26:40
please sign in to reply.
Sign In Sign Up

Nick Lavrenov

Mi Comm team

 • Followers

  8614

 • Threads

  363

 • Replies

  396

 • Points

  140548

3 Days Check-In
7 Days Check-In
21 Days Check-In
40 Days Check-In
70 Days Check-In
100 Days Check-In
Редактор-експерт
Місія здійсненна
7 років MIUI
10 000 Мі-Фанів
Вбивця смартфонів
Halloween
Halloween
World Records
Black Friday
Оглядач
Хитрий Санта
З Новим роком!
100 Коментарів
100 Тем
250 Тем
Пригадай все
Антивірус MIUI
Справжній серіаломан
25 000 Мі-Фанів
Redmi 5/5 Plus
8 березня
Color Your Planet
З Великоднем!
Mi A2 Lite
Mi A2
#2КращеНіж1
Різдво 2018
Xiaomi Number One In Ukraine
Love is in the air
Mi #1
Favorite X-Men
Which X-Men are you?

Read moreGet new

Xiaomi Comm APP

Stay updated on Mi Products and MIUI

Copyright©2010-2021 Xiaomi.com, All Rights Reserved
Quick Reply To Top Return to the list