In order to fulfill the basic functions of our service, the user hereby agrees to allow Xiaomi to collect, process and use personal information which shall include but not be limited to written threads, pictures, comments, replies in the Xiaomi Community, and relevant data types listed in Xiaomi's Private Policy. By selecting "Agree", you agree to Xiaomi's Private Policy and Content Policy .
Agree

Mi 5

[Запитання та відповіді] Не приходят сообщения на смарт часы с клонированных программ, что делать?

2020-04-08 06:44:35
348 4
Пользуюсь Мi5s. Прошу помочь с проблемой получения на часы Samsung Galaxy watch сообщений с клонированных приложений таких как Viber, WhatsApp.? Дал все права и разрешения, автозапуск - 0.
Смартфон в основном на вибро, поэтому часто пропускаю сообщения от людей, которые пишут на второй номер.

2020-04-08 06:44:35
Favorites RateRate

Semi Pro Bunny

firefighter 80 | from Mi 9 Lite

В додатку в налаштуваннях розділ сповіщення ,якщо не помиляюсь додайте усі додатки від яких хочете отримувати повідомлення.Не дуже уважно прочитав ,що у вас Samsung ,але в любому випадку до них думаю теж потрібно встановити додаток для того щоб працював повний функціонал.Ось в ньому можна буде додати усі додатки з яких вам потрібні сповіщення,бо те що зараз ви отримуєте ,це налаштування за замовчуванням. ( Така моя думка і припущення) додам скріншот з свого mi band ,думаю у Samsung ,щось аналогічне має бути
2020-04-09 02:04:37

Semi Pro Bunny

firefighter 80 | from Mi 9 Lite

2020-04-09 02:11:05

Rookie Bunny

NOTtea Author | from MI 5s

нажаль в налаштуваннях Сповіщення програм взагалі відсутні клоновані програми. плюс скріншот клонованих програм.
окремо в дозволах материнських програм стоять всі дозволи.
Проблема мабуть в недопрацьованому функціоналі MIUI
2020-04-09 02:35:58

Rookie Bunny

NOTtea Author | from MI 5s

В додатку годинника також клоновані програми не відображаються щоб відмітити їх як такі з яких отримувати повідомлення.
2020-04-09 02:42:14
please sign in to reply.
Sign In Sign Up

NOTtea

Rookie Bunny

• Followers

0

• Threads

1

• Replies

2

11