In order to fulfill the basic functions of our service, the user hereby agrees to allow Xiaomi to collect, process and use personal information which shall include but not be limited to written threads, pictures, comments, replies in the Mi Community, and relevant data types listed in Xiaomi's Private Policy. By selecting "Agree", you agree to Xiaomi's Private Policy and Content Policy .
Agree

Mi TV

[Mi TV 43] Telewizory Xiaomi

2020-04-01 01:30:44
447 22

Banned

michalms Author | from app

BeZet
Jakie będą ceny tv?

na zdjęciu masz 55", 43" i 42"
2020-04-01 03:54:18
lukasz234
Ja już nie mogłem się doczekać kiedy w końcu do nas Mi TV zawita na salony ;) Jedynie co mi trochę brakuje to to że dano android tv, a wykastrowano urzadzenie z wypasionych funkcji dostępnych na rynku chińskim. Chyba że coś się zmieniło w tej materii? Ja już w skarbonce złotóweczki mam odłożone, teraz tylko czekam na możliwość zamówienia :) Zapewne łupem padnie TV 55"

a jakie sa to te wypasione funkcje....??? pytam z czystej niewiedzy w temacie i ciekawości... 😉🤠
2020-04-01 14:44:46

Banned

Zakapior z Izerbejdżanu
a jakie sa to te wypasione funkcje....??? pytam z czystej niewiedzy w temacie i ciekawości... 😉🤠

w Chinach patch wall nie tylko usprawnia obsługę tv i daje dostęp do wszystkich funkcji informacyjnych i serwisów typu Netflix czy Spotify itp których odpowiedników tam jest dużo więcej, ale daje też dostęp do mi home, pozwala zarządzać domem, daje dostęp do pozostałych urządzeń, czy do części funkcji w telefonie. uzupełnia ekosystem i jest takim rodzajem Haba, centrum świata ;)
2020-04-01 14:48:44
ciekawi mnie czy aplikacje z jakich korzystam przez android tv z automatu sa przenoszone na ta formatkę Xiaomi...??? bo zrozumialem z prezentacji, że telewizor ma standardową obsługę przez Androida lub formatke Mi ... ???
2020-04-01 14:49:24

Banned

Zakapior z Izerbejdżanu
ciekawi mnie czy aplikacje z jakich korzystam przez android tv z automatu sa przenoszone na ta formatkę Xiaomi...??? bo zrozumialem z prezentacji, że telewizor ma standardową obsługę przez Androida lub formatke Mi ... ???

na tą chwilę ta nakładka jest w Polsce bezużyteczna. zresztą po aktualizacji tv jest wyłączana jako nie dostępna dla naszego regionu. można grzebiąc w ustawieniach ja odpalić ale mówiąc szczerze nie da się za bardzo z niej skorzystać. zresztą nawet odpalona na siłę od razu proponuję żeby ją wyłączyć. Może się to zmieni w najbliższej przyszłości.
2020-04-01 14:52:34
michalms
w Chinach patch wall nie tylko usprawnia obsługę tv i daje dostęp do wszystkich funkcji informacyjnych i serwisów typu Netflix czy Spotify itp których odpowiedników tam jest dużo więcej, ale daje też dostęp do mi home, pozwala zarządzać domem, daje dostęp do pozostałych urządzeń, czy do części funkcji w telefonie. uzupełnia ekosystem i jest takim rodzajem Haba, centrum świata ;)

ciekawe to brzmi i moze mieć rację bytu 🤠 szkoda ze u nas jeszcze nie ma tego...
nawet tylko do multimediów, czy mi home. to by bylo fajne ułatwienie połączenia wszystkiego z jednego ekosystemu.
2020-04-01 15:27:22

Banned

Zakapior z Izerbejdżanu
ciekawe to brzmi i moze mieć rację bytu 🤠 szkoda ze u nas jeszcze nie ma tego...
nawet tylko do multimediów, czy mi home. to by bylo fajne ułatwienie połączenia wszystkiego z jednego ekosystemu.

zgadzam się z Tobą. myślę, że też przewaga nad konkurencją byłaby olbrzymią dzięki takim rozwiązaniom jak ma patch wall w Chinach, a nawet tylko jakiejś ich części. Android Tv trzeba polubić, uczciwie mówiąc może też stanowić duża barierę dla osób starszych, które poprostu się w nim pogubią nawet na poziomie oglądania zwykłej telewizji.
2020-04-01 16:09:04

Rookie Bunny

hołek | from app

jak w szybszych scenach sie spisuje , chodzi o odswiezanie - mocno obraz smuzy/rozmazuje sie ?
2020-04-01 16:35:05

Banned

hołek
jak w szybszych scenach sie spisuje , chodzi o odswiezanie - mocno obraz smuzy/rozmazuje sie ?

mam najwyższy pakiet Netflix. Jak się dzieje dużo i szybko na ekranie potrafi jakby tracić ostrość w tym co dzieje się na drugim planie, ale nie na całości tylko w jakimś obszarze. ale to nie tak że dzieje się to często. chociaż zależy co oglądasz. w niektórych serialach Science fiction wylapiedz taką sytuację w każdym odcinku.
2020-04-01 16:47:59

Mi Sports Team

Amsti | from app

Dzięki za info. A gdzie schowałeś na filmie swoją twarz ;D?
2020-04-01 17:35:13
please sign in to reply.
Sign In Sign Up

michalms

Banned

3 Days Check-In
7 Days Check-In
21 Days Check-In
40 Days Check-In
70 Days Check-In
100 Days Check-In
Newbie Member