In order to fulfill the basic functions of our service, the user hereby agrees to allow Xiaomi to collect, process and use personal information which shall include but not be limited to written threads, pictures, comments, replies in the Mi Community, and relevant data types listed in Xiaomi's Private Policy. By selecting "Agree", you agree to Xiaomi's Private Policy and Content Policy .
Agree

Czat

[Off-Topic] Medycyna nie koniecznie naturalna

2020-04-01 07:15:23
173 6
Jak wiecie, medycyna to szerokie zagadnienie i przydał by się przeowdnik przez nie a opisane jest tu nie jednego lekarza wspomnienie:

Porada 1
By medyczne sprzęty swój cel spełniały i do poprawienia urody nadawały:
Była u mnie kobieta, która przyszła odebrać pierścień dopochwowy. Wróciła po miesiącu, żeby odebrać nowy. Wtedy zauważyłam, że poprzedni nosi na ręku, jak bransoletkę.

Porada 2

Gdy ciąży unikasz, na fajeczka sobie znikasz..
Miałam pacjentkę, która powiedziała, że palenie jest jej sposobem na zabezpieczanie się przed ciążą. Usłyszała gdzieś, że niepłodność to negatywny skutek uboczny palenia.

Porada 3

Gdy partner ma bujne libido, by uniknąć chorób umyj sprzęt kobito..
Przyszła kiedyś zdenerwowana kobieta, która chciała zbadać się pod kątem chorób przenoszonych drogą płciową. Podczas rozmowy powiedziała, że miała tylko jednego partnera, a nawet jeśli on był aktywny **ualnie z innymi kobietami, zawsze pamięta o użyciu prezerwatywy i myje ją po każdym użyciu…

Porada 4
Gdy czułość jest w Tobie wielka, samemu sprawdzisz temperature dziecka..
Pewnego dnia przyszła kobieta, która zmierzyła swojemu dziecku temperaturę. W tym celu na początku rozgrzała piekarnik i jedną rękę ułożyła przed urządzeniem, a drugą na czole dziecka. Powiedziała, że dziecko miało temperaturę ok. 250 stopni.

Porada 5

Gdy nic nie leci, trzeba użyć igły do karmienia dzieci..
Jakiś czas temu pojawiła się u mnie biedaczka, która myślała, że podczas karmienia piersią musi trzymać igłę w sutku. Nie miała pojęcia, że kanały są otwarte naturalnie.

Porada 6
Gdy nadszedł czas na przekwitanie, łatwe jest usprawiedliwienie na nie..
Pacjentka poinformowała mnie kiedyś, że menopauza jest skutkiem stłumionych, **ualnych frustracji pochodzących z niezaspokojonego pragnienia, bo ona wciąż ma ochotę na **. Niestety nie jest już atrakcyjna i nie cieszy się wzięciem u płci przeciwnej. Stąd – jej zdaniem – miały się brać fale gorąca, które odczuwała.

2020-04-01 07:15:23
Favorites RateRate

Grand Master Bunny

Amsti | from app

Porada nr 4 jest całkiem sensowna i rozsądną ;D
2020-04-01 07:29:34

Master Bunny

Febron | from app

Porada trzecia podoba Mi się najbardziej. Myj sprzęt, myj ręce, (wtedy się nie wkręcę) Myj wreszcie partnera, niech smrodem nie doskwiera. Z tego zaś jest taka puenta, Z kim i po co, rzadko się pamięta:-)
2020-04-01 07:40:42

Mi Sports Team

gopi1 | from app

Hehe mam ubaw z porady 1 i 2 :D
2020-04-01 07:45:31

Mi Sports Team

Łukasz 14 | from app

Dobre , Vergi dobre 🤣👍
2020-04-01 08:23:49

Master Bunny

Dejmon | from app

dobre punkt 🤣👍