In order to fulfill the basic functions of our service, the user hereby agrees to allow Xiaomi to collect, process and use personal information which shall include but not be limited to written threads, pictures, comments, replies in the Xiaomi Community, and relevant data types listed in Xiaomi's Private Policy. By selecting "Agree", you agree to Xiaomi's Private Policy and Content Policy .
Agree

Mi 10 Pro

[Огляд] [ Mi Explorers 2020 ] Мої враження від Mi 10 Pro

2020-03-26 09:44:58
2765 34
Всім привіт!

Мене звати Іван, мiй інстаграм – @ivansytyj. Я живу в місті Одеса. Займаюся фото та відео – обожнюю створювати візуальний контент Усе почалося з мого захоплення фото, тож я вирішив для себе, що хочу бути фотографом. З подальшим розвитком технологій став займатися зйомками відео, в тому числі, й з дрона. А минулого року став активніше фотографувати ще й на смартфон.

Цього року з нагоди презентації нового смартфона компанія Xiaomi обирала 20 осіб до програми #MiExplorers2020 за чотирма номінаціями: фотограф, відеомейкер, письменник та ютубер. Оскількі я люблю і фото, і відео, то довго не міг вирішити, до якої ж номінації податися. Та згодом обрав усі, крім письменника (Ще у шкільні роки мені було дуже складно писати тексти, і набагато краще я писав диктанти) Я зареєструвався і лише після цього прочитав в офіційних правилах, що потрібно обрати ЛИШЕ ОДНУ номінацію. Звичайно, що спочатку засмутився, але згодом заспокоївся та й забув, оскільки свою заяву я заповнив невірно.

Як же я здивувався, коли за деякий час отримав листа на e-mail з вітанням, що мене обрано для участі у #MiExplorers2020 як Відеомейкера! Лист також містив запрошення до Барселони на одну з найголовніших подій у сфері мобільних технологій – конференцію World Mobile Congress 2020, а також повідомлення про те, що мені одному з перших надають змогу тестувати новий смартфон – Mi 10 Pro!

Проте... На жаль, через той самий коронавірус WMC було скасовано, мою подорож теж. Але презентацію глобальної версіі Mi 10 все ж таки вирішили провести – тільки онлайн. Також онлайн було вирішено провести й програму Mi Explorers.

І вже згодом я отримав свій новенький, такий бажанний Mi 10! А ще – круту худі Мі Дослідника!

Тепер можна розпочати дослідження новинки від Xiaomi.
Let's Go, почнемо мій огляд

Що ж, виглядає смартфон дуже стильно та інноваційно. Він досить великий і важкий (208 г), проте в долоні лежить дуже зручно. Матеріали корпусу – 3D скло та Gorilla Glass 5 на передній та задній панелях. Мені сподобалась алюмінієва рамка по краях. Колір мого смартфону – Solstice Grey, металево-синій, він дуже круто грає кольором на сонці! А ще є варіант білого кольору.

Екран
Це перше, на що звертаеш увагу. 6.67" Amoled TrueColor дисплей з загнутими краями, селфі-камера у лівому кутку (ледве помітна на великому екрані). Частота оновлення дисплею 90 Гц, завдяки чому все на екрані выглядає ну дуууже плавно. Роздільна здатність – FullHD+, співвідношення сторін – 19,5:9, корисна площа дисплею складає 92.4%. Подвійні стерео динаміки розташовані на верхній та нижній гранях смартфону. «Споживати» контент на такому екрані з стереозвуком – справжнє задоволення! Також під екраном розташований сканер відбитків пальців – працює не дуже швидко, але завжди точно. Зрозуміло, що є й розблокування по обличчю: працює чітко і швидко навіть за поганого освітлення.

Телефон працює на новому флагманському процесорі Qualcomm Snapdragon 865, графіка – Adreno 650, швидка оперативна пам'ять – 8 ГБ LPDDR5, 256 ГБ вбудованої флеш-пам'яті. В Mi 10 Pro встановлено новеньку систему охолодження LiquidCool 2.0.

А ось як виглядає цей красень в реальному житті

Батарея
В смартфоні встановлено батарею на 4500 мАг. Мені її вистачало на день активної зйомки, при цьому ввечері залишалося ще 25-30% заряду.
Швидку зарядку, на жаль, я протестувати не зміг, оскільки отриманий для досліджень телефон – це версія-прототип, яка була без коробки та зарядки. Нагадаю, що заявлено дротову зарядку на 50 В, бездротову на 30 В та реверсну на 5 В. Сподіваюся, що заряджатиметься серійний смартфон справді дуже швидко.

Камери
Перейдемо до найсолоденького – адже усю свою увагу я приділяв камерам
В Mi 10 Pro встановлено 4 камери:

• Основна – 108 Мп, велика матриця (для смартфона) розміром 1/1.33", F/1.69 діафрагма, оптична стабілізація
  • Ультраширококутна – 20 Мп, F/2.2 діафрагма
  • Телекамера – 12 Мп, 2х оптичний зум, F/2.0 діафрагма
  • Телекамера – 8 Мп, 10x гібридний зум, 50х цифровий зум, F/2.0 діафрагма

Фото, зроблене на основну камеру в режимі 108 Мп, можна використовувати навіть для друку на білборд. Або при обробці фото можна зробити будь-яке кадрування без втрати деталізації. Ось вам приклад:

Справді вражає!

Камера підтримує Нічний режим / Night Mode – він дає можливість знімати просто з рук круті фото навіть вночі.

А от – приклад фото з телекамери.

Портетний режим може регулювати силу та вид розмиття фону.

Ширококутна камера працює дуже добре лише за денного світла.

На сьогодні – це все. А наступного разу розповім вам про найголовніше (на мою думку) в цьому смартфоні – про його Відео-можливості! Вони заслуговують на окремий пост.

So.. see you next time!

Rate

Number of participants 1 Experience +1 Pack Reason

View Rating Log

2020-03-26 09:44:58
Favorites21 RateRate

Semi Pro Bunny

Amur4ik | from MI 9

Враження що читаю твір у школі на тему як я провів літо 👎
2020-03-26 11:26:01

Rookie Bunny

6302742807 | from Redmi Note 8

я уже хочу собі такий телефон
2020-03-26 13:24:02

Master Bunny

Crouni | from Redmi 4X

Фотографии хорошие. Спасибо за обзор!
2020-03-26 13:31:23

Master Bunny

musigorek | from MI MAX 3

хи хи.....
2020-03-26 17:19:12

Advanced Bunny

lusu4ka | from Redmi 7

👍🔥🔥Очень детально и интересно расписано.
2020-03-26 18:08:16

Rookie Bunny

6150213620 | from Redmi 6

ссылки тоже желательно оставлять, чтобы знать что по чём) а так неплохой гаджет.
2020-03-26 18:39:54

Master Bunny

Georgiy Pokhvalit | from Redmi 5 Plus

Ого, круть!!!👍👍👍
2020-03-27 05:58:32

Semi Pro Bunny

Ivanco44 | from Redmi Note 8 Pro

класно !
2020-03-27 06:25:50

Master Bunny

AlinaP1700344413 | from Redmi 4X

спасибо