In order to fulfill the basic functions of our service, the user hereby agrees to allow Xiaomi to collect, process and use personal information which shall include but not be limited to written threads, pictures, comments, replies in the Xiaomi Community, and relevant data types listed in Xiaomi's Private Policy. By selecting "Agree", you agree to Xiaomi's Private Policy and Content Policy .
Agree

Mi Max

[] Через три роки користування

2020-03-24 20:16:49
1258 1
Користуючись даним апаратом понад три роки. Батарея стала за день розряджатись по три рази..... Чи у всіх так? Пишіть в коменти. Дякую. Чи варто його реанімувати, чи знову ця реанімація не закінчиться через три роки тим самим результатом вимирання батареї...
2020-03-24 20:16:49
Favorites RateRate

Pro Bunny

Палич | from app

#1

Чи варто чи ні, це питання собі задайте, ми ж не власники та не користуємося, хто зна що ви за людина і що за плани у вас. На рахунок батареї: срок експлуатації, всередньому, при дотриманні режиму експлуатації, десь якраз 3 роки, тобто поставите нову, і десь через три роки потрібна знову заміна. Звісно, є чимало *але та якщо*, але це середні дані. Сходіть в СЦ з телефоном, зарядним, проводом, розкажіть-покажіть їм, можливо, що вам підкажуть щось по суті, продіагностують - будете впевнені, що лише батарея або ще є якась причина. Без огляду, діагностики важко щось відповісти на 100% вірно та точно.
2020-03-25 00:36:16
please sign in to reply.
Sign In Sign Up
 • Followers

  0

 • Threads

  1

 • Replies

  3

 • Points

  38

Newbie Member

Read moreGet new

Xiaomi Comm APP

Stay updated on Mi Products and MIUI

Copyright©2010-2021 Xiaomi.com, All Rights Reserved
Quick Reply To Top Return to the list