In order to fulfill the basic functions of our service, the user hereby agrees to allow Xiaomi to collect, process and use personal information which shall include but not be limited to written threads, pictures, comments, replies in the Mi Community, and relevant data types listed in Xiaomi's Private Policy. By selecting "Agree", you agree to Xiaomi's Private Policy and Content Policy .
Agree

Ekosistem

[Soru-Cevap] Yeelight LED Ceiling Light Serisi

2020-03-23 01:30:12
246 2
Selamlar herkese,

Çok yakında evleniyorum ve dolayısıyla yeni bir ev kuruyorum. Teknolojiye bağımlılığımdan dolayıdır ki olabildiğince evi eğlenceli, keyifli ve IoT şeklinde akıllı cihazlarla donatmak istiyorum.
Bu bağlamda Yeelight oldukça başarılı işler yapmış vaziyette. Farklı farklı tavan lambaları var ve inanılmaz sadece tasarımlarıyla birlikte yetenekleri çok hoşuma gitti. Uzun lafın kısası evime bunlardan almak istiyorum.
Resmi olarak satışı yok bildiğim kadarıyla bu ürünlerin TR'de. Peki nereden nasıl alabilirim önerisi olan var mı?
2020-03-23 01:30:12
Favorites RateRate

Semi Pro Bunny

-Wâcey | from Redmi Note 8

aliexpres ten alabilirsin ama şuanda alma derim gümrükte takılır gelmez virüsten dolayı
2020-03-23 02:40:36
Ben akıllı ev sistemini kurarken hiç bir ürün Türkiye'de yoktu malesef o yüzden Çin'den getirdim ama artık akıllı ev ürünleri var ama sizin bahsettiğiniz oda lambaları hala gelmedi. Yurt dışından getirtmek bir seçenek olabilir ama karggo sürecini iyi değerlendirin, kırılma ihtimaller var çünkü büyük ürünler. Sadece ampulleri alıp yine evi akıllı hale getirebilirsiniz. Seçim yaparken dikkatli olmanızı öneririrm.
2020-03-23 18:26:22
please sign in to reply.
Sign In Sign Up

bcyum

Rookie Bunny

• Followers

0

• Threads

1

• Replies

0

5