In order to fulfill the basic functions of our service, the user hereby agrees to allow Xiaomi to collect, process and use personal information which shall include but not be limited to written threads, pictures, comments, replies in the Mi Community, and relevant data types listed in Xiaomi's Private Policy. By selecting "Agree", you agree to Xiaomi's Private Policy and Content Policy .
Agree

Fotografia

Admin

#21

Słuchajcie.. Inicjatywa zacna, tylko może słowa źle użyte. Pozwólcie, że troszkę to uporządkuje, bo wkradły się niepotrzebne emocje.


Jedyne OFICJALNE sklepy Xiaomi w Polsce to rzeczywiście mi-home, mi-store i mimarkt.pl.

Sklepy AUTORYZOWANE takie jak Euro, Media Expert, MediaMarkt, Xkom, Neonet, czy też operatorzy komórkowi, to również oficjalna polska dystrybucja. Różnica jest tylko taka, że nie sprzedają tylko sprzętu Xiaomi, ale też inne marki.

Pozostałe źródła (allegro, empik, gearbest, aliexpress itp.) to tak zwana szara strefa - produkty sprowadzane nielegalnie z Chin, z obejściem polskiej dystrybucji. Są to produkty bez gwarancji, bez polskiego supportu, często bez obsługi polskiego regionu. Niby wszystko trafia do puli tego samego chińczyka, ale jednak nie do tej kieszeni, do której trzeba (sprzedaż jest kwalifikowana na inny region), w efekcie my wszyscy lokalnie na tym tracimy.

Dlaczego oficjalne sklepy potrzebują teraz wsparcia? Bo to dzięki nim mamy teraz Mi Store w różnych zakątkach Polski, dzięki nim nasi znajomi, pracownicy Mi Storów mają pracę. Problem polega na tym, że mając tylko sprzęt Xiaomi, przy zamknięciu WSZYSTKICH sklepów stacjonarnych, są teraz niestety skazani na Waszą łaskę. Nie są potężnymi molochami jak sklepy wielkopowierzchniowe, nie mają milionów na kampanię w radiu czy telewizji i ich sytuacja jest teraz bardzo, bardzo trudna. Zauważcie, ile sklepów otworzyło się w ostatnim czasie - to są olbrzymie inwestycje, które w związku z pandemią przynoszą teraz olbrzymie straty.  Nie będę się wypowiadała za nich, ale wiem, że Ci polscy przedsiębiorcy potrzebują teraz małego kopniaka, żeby łatwiej było im się odbić od dna. Nie mówię "wyjmij dziecku z garnka i kupuj telefon", jednak jeśli ktoś rozważa teraz zmianę sprzętu, na pewno polskie sklepy będą wdzięczne, jeśli weźmiecie ich pod uwagę :)

Cheers and love!
2020-03-20 11:49:20
No i trzeba było tak od razu.
Jak przedstawiłaś to w ten sposób to od razu inaczej to wygląda/brzmi.
2020-03-20 12:43:07

Master Bunny

_Sammy_ | from app

#23

Pociesz się!
2020-03-21 05:35:13
please sign in to reply.
Sign In Sign Up

Vergiliusz

Moderador

Check-in 3 jours
Check-in 7 jours
Check-in 21 jours
Throw Back with Mi 2018
Wymyślamy ksywkę
Wielkanoc z Mi
20k użytkowników!
Złoty Mi Band
Mi 9T
Fortune 500!
Mission 1
Mission 2
Mission 3
Mission 4
Mission 5
9 lat MIUI
Redmi Note 8
Fotozagadka
Otwarcie Sklepu w Galerii Mokotów
Happy New Year 2020!
OdpowiedzMi1

Read moreGet new
Copyright©2010-2020 Xiaomi.com, All Rights Reserved
Content Policy
Quick Reply To Top Return to the list