In order to fulfill the basic functions of our service, the user hereby agrees to allow Xiaomi to collect, process and use personal information which shall include but not be limited to written threads, pictures, comments, replies in the Xiaomi Community, and relevant data types listed in Xiaomi's Private Policy. By selecting "Agree", you agree to Xiaomi's Private Policy and Content Policy .
Agree

Чат

[Конкурси] Переводь друга на Xiaomi

2020-03-12 01:16:53
56360 417

Привіт, Мі-фани!
Ми вирішили, а чого б не підбадьорити вас і не оголосити конкурс, за який ви та ваш друг, якого ви запросите приєднатися до нашої спільноти, можете отримати крутезні подарунки – Redmi Note 8 та Redmi Note 8 Pro.
Як взяти участь?
1. Розповісти другу про Mi Community та запросити його зареєструватися
2. Після реєстрації залишити в темі коментар з посиланням на його профіль
Які саме подарунки?
Крутий Redmi Note 8 Pro з надчіткою 64 МП камерою, професійним ігровим чипом Helio G90T, великим безрамковим екраном, NFC для безконтактних платежів, потужною батареєю 4500 мАг та швидкою зарядкою 18 ВТ та його молодший брат Redmi Note 8 з квадрокамерою на 48 мегапікселів, Qualcomm Snapdragon 665, крутим преміальним дизайном зі скла із захистом Corning Gorilla Glass 5.

Погодьтеся, сьогодні значно більше шансів зустріти людей, котрі мають якийсь Мі-пристрій – починаючи від смартфона або Mi Band та закінчуючи валізою чи самокатом. А тому й не дивно, що наша з вами дружня сім’я під назвою Mi Community продовжує зростати – все більше і більше людей приєднується до нас.
Проте є чимало таких Мі-користувачів, котрі не знають про існування Mi Community. Або інший варіант – у вашого друга є якийсь Мі-ґаджет, але немає Мі-смартфона із встановленим на ньому додатком Mi Community. І саме ви можете допомогти своїм друзям – тим, хто ще не з нами.

ДО УВАГИ ВСІХ УЧАСНИКІВ КОНКУРСУ:


1. Розіграш триває з 11.03.2020 по 25.03.2020 р. (або доки акційний товар є в наявності) на території України (крім зони ООС та Автономної Республіки Крим) і проводиться на сайті Mi Community. Щоб взяти участь у розіграші потрібно:
 • Бути зареєстрованим на Mi Community;
 • Запросити друга (далі – реферал) зареєструватись на Mi Community;
 • В коментарі до цієї теми надати посилання на профіль реферала, який зареєструвався за вашим запрошенням. (Користувачі, зареєстровані раніше, ніж 11.03.2020, не можуть бути вашими рефералами)*
  *- Від однієї людини можна залишити тільки один коментар, реферал також може запросити нового користувача,

2. Коментар має відповідати Загальним Правилам Mi Community України, а також Правилам розміщення контенту Mi Community України. Профіль учасника Конкурсу повинен бути реальним та принаймні частково заповненим на час визначення переможця для перевірки дотримання правил конкурсу. У розіграші НЕ можуть брати участь співробітники і представники Організаторів* і будь-якої іншої компанії, залученої до проведення Розіграшу, близькі родичі вищевказаних осіб, а також юридичні особи.
3. Право на отримання призу (в разі виграшу) мають повнолітні учасники і неповнолітні за умови письмової згоди батьків (усиновлювачів) або піклувальників. В розіграші можуть брати участь учасники, які проживають на території України і згодні з умовами даного розіграшу
4. Порядок визначення переможців акції. Серед усіх учасників, які залишили коментар у відповідності з П.1 цих Правил, та виконали умови, передбачені П.2., П.3. цих Правил (станом на 26.03.2020 р. включно), 26.03.2020 буде визначено 2 (два) переможці (реферал та той, хто надав запрошення) за допомогою сервісу random.org.
Переможців буде оголошено на сторінці Mi Community впродовж 5 робочих днів з моменту завершення розіграшу. Після оголошення результатів переможці отримають приватне повідомлення на сайті Mi Community, на яке вони мають дати відповідь та підтвердити особу впродовж трьох днів з моменту отримання. Результат розіграшу є остаточним і переграванню не підлягає, в тому числі і в разі втрати переможцем свого права на отримання призу.
6. Під час голосування категорично забороняється масова реєстрація нових акаунтів з однієї IP-адреси або інші дії, спрямовані на створення умов нечесної конкуренції. Учасники, щодо яких виникне підозра у нечесній конкуренції, отримають попередження від адміністрації з проханням припинити зазначені дії. Перевага, отримана нечесним чином, не буде враховуватися при підбиванні підсумків розіграшу. В разі, якщо учасник не припинить дії, спрямовані на створення умов нечесної конкуренції, його буде знято з конкурсу, про що буде повідомлено. У випадку виникнення суперечливих обставин остаточне рішення приймається адміністрацією Mi Community України.
7. За результатами розіграшу переможець отримає «приз». Під «призом» в рамках даної акції розуміється можливість придбати один з товарів: смартфон Xiaomi Redmi Note 8 або Xiaomi Redmi Note 8 Pro за ціною 1 (одна) гривня. При цьому кожен з переможців отримує свою модель призу в залежності від того, як він брав участь у конкурсі, що визначено у п.1 цих Правил (станом на 25.03.2020 р. включно), тобто Xiaomi Redmi Note 8 Pro отримає обраний переможець конкурсу, а Xiaomi Redmi Note 8 отримає реферал. Кількість призів: 2 шт. Під «призом» розуміється товар, який надається клієнту як рекламний продукт. Клієнт має право впродовж гарантійного строку повернути рекламний продукт для сервісного обслуговування у разі виявлення клієнтом недоліків у рекламному продукті. Отримання рекламного призу не дає права клієнту на повернення грошових коштів за даний приз або обмін на аналогічний. Мета надання рекламного призу клієнту – реклама товару різноманітними засобами (на добровільних засадах) на власний розсуд клієнта. Якщо на момент розіграшу подарунок буде відсутній на складі, то приз може бути замінений на рівноцінний з представленої товарної категорії на розсуд Організатора. Розіграш не діє на товари, які купуються в кредит. Грошовий еквівалент призу не виплачується.
8. Порядок отримання призу. Приз може бути відправлений Переможцю до найближчого відділення «Нової Пошти» на розсуд переможця. Відправлення буде здійснено за рахунок одержувача. У разі перемоги неповнолітнього для отримання призу необхідно надати письмову згоду батьків (усиновлювачів) або піклувальників на участь в даному розіграші, а також згоду на отримання призу розіграшу (дані документи відправляються переможцем у відсканованому вигляді в відповідь на повідомлення від організаторів про виграш). Важливо пам'ятати, що відправлення призу буде здійснено на зазначені переможцем дані (ПІБ, мобільний телефон, адреса). Для отримання призу переможець має пред'явити документ, що підтверджує його особу.
9. Зручний варіант отримання призу переможець може вказати, відповівши на отримане від організаторів приватне повідомлення в Mi Community. Якщо переможець не відреагує на отримане повідомлення впродовж трьох календарних днів і/або не надасть дозвіл батьків (усиновлювачів або піклувальників) в той же термін в порядку, передбаченому пунктом 3 цих правил, він втрачає своє право на отримання призу.
10. Організатор розіграшу не несе відповідальності за дії третіх осіб, які призвели або можуть призвести до блокування сайту, за допомогою якого можлива реєстрація для участі в даному розіграші.
11. Організатор розіграшів не несе відповідальності за технічні збої, які не залежать від його волі і які могли вплинути на хід проведення розіграшу.
12. У разі виникнення будь-яких суперечок щодо тлумачення умов проведення розіграшів офіційним визнається тлумачення Організатора, яке є остаточним і обов'язковим для всіх учасників розіграшів і не підлягає оскарженню.
*Організатором розіграшу є  ТОВ «АЛЛО» (ЄДРПОУ 30012848).

Беручи участь в зазначеному вище розіграші, учасник дають свою згоду ТОВ «АЛЛО» на збір і обробку (накопичення, зберігання, адаптацію, відновлення, використання, поширення, знеособлення і знищення) зазначених ним даних, а саме: ПІБ, електронна пошта, телефон, адреса, з метою забезпечення реалізації відносин купівлі-продажу, відносин у сфері захисту прав споживачів, у сфері реклами та маркетингових досліджень, а також дає свою згоду на передачу (поширення) його даних ТОВ «НОВА ПОШТА» (ЄДРПОУ 31316718), іншим транспортно експедиторськими і кур'єрським організаціям і іншим третім особам (без обмеження) на розсуд ТОВ «АЛЛО». Джерелом збору персональних даних є інформація, безпосередньо і добровільно надана Учасником.
Власником наданих Учасником персональних даних є ТОВ «АЛЛО», місцезнаходження: 49044, м Дніпро, вул. Барикадна, 15-А. База персональних даних «Клієнти» знаходиться за адресою ТОВ «АЛЛО»: 49044, м Дніпро, вул. Барикадна, 15-А.
Суб'єкт персональних даних, відповідно до Закону України «Про захист персональних даних», має право:
1.Знати про джерела збору, місцезнаходження своїх персональних даних, мету їх обробки, місцезнаходження або місце проживання (перебування) власника чи розпорядника персональних даних або дати відповідне доручення щодо отримання цієї інформації уповноваженим ним особам, крім випадків, встановлених законом;
2.Отримувати інформацію про умови надання доступу до персональних даних, зокрема інформацію про третіх осіб, яким передаються його персональні дані;
3. На доступ до своїх персональних даних;
4. Отримувати не пізніше, ніж за тридцять календарних днів з дня надходження запиту, крім випадків, передбачених законом, відповідь про те, чи обробляються його персональні дані, а також отримувати зміст таких персональних даних;
5. Пред'являти вмотивовану вимогу власнику персональних даних із запереченням проти обробки своїх персональних даних;
6. Пред'являти вмотивовану вимогу щодо зміни або знищення своїх персональних даних будь-яким власником і розпорядником персональних даних, якщо ці дані обробляються незаконно чи є недостовірними;
7. На захист своїх персональних даних від незаконної обробки та випадкової втрати, знищення, пошкодження у зв'язку з умисним приховуванням, ненаданням чи несвоєчасним їх наданням, а також на захист від надання відомостей, що є недостовірними чи ганьблять честь, гідність та ділову репутацію фізичної особи;
8.Звертатися зі скаргами на обробку своїх персональних даних до Уповноваженого або до суду;
9. Застосовувати засоби правового захисту в разі порушення законодавства про захист персональних даних;
10. Вносити застереження про обмеження права на обробку своїх персональних даних при наданні згоди;
11. Відкликати згоду на обробку персональних даних;
12. Знати механізм автоматичної обробки персональних даних.

Rate

Number of participants 1 Experience +1 Pack Reason

View Rating Log

2020-03-12 01:16:53
Favorites224 RateRate

Rookie Bunny

Anna_K1im | from app

#1

https://c.mi.com/space-uid-6297025386.html
2020-03-12 01:44:33
Invalid floor, the posts have been deleted #2

Rookie Bunny

Leonid 170 | from Mi 9 Lite

#3

2020-03-12 02:08:35

Rookie Bunny

6297028772 | from app

#4

2020-03-12 02:12:31
2020-03-12 02:21:06

Rookie Bunny

1880550279 | from app

#6

https://c.mi.com/space-uid-1653000277.html
2020-03-12 02:31:14
2020-03-12 02:36:26
Invalid floor, the posts have been deleted #8
Invalid floor, the posts have been deleted #9
Invalid floor, the posts have been deleted #10
please sign in to reply.
Sign In Sign Up

MENTOR

Master Bunny

 • Followers

  9929

 • Threads

  181

 • Replies

  101

 • Points

  4443

Beta Tester
3 Days Check-In
7 Days Check-In
21 Days Check-In
40 Days Check-In
70 Days Check-In
100 Days Check-In
1 Year Check-In
Корректор-эксперт
MIUI Russia
10 000 пользователей
Опрос
20 000 пользователей
Редактор-експерт
Місія здійсненна
50 000 пользователей
7 років MIUI
Технічний Спеціаліст
10 000 Мі-Фанів
Newbie Member
150.000 Pengguna
Вбивця смартфонів
Halloween
Halloween
World Records
Black Friday
Оглядач
100 коментарів в грудні
Хитрий Санта
З Новим роком!
100 Коментарів
100 Тем
Пригадай все
MIUI
Антивірус MIUI
Справжній серіаломан
One headphone
25 000 Мі-Фанів
Я тестую OREO
Вечірній Lewis
6S проти Mi A1
Wang Cai Medal
Redmi 5/5 Plus
8 березня
Telegram
Are you OK?
Color Your Planet
З Великоднем!
Redmi Note 5
50К
Краща тема тижня Червень
Мі Дослідники
Краща тема тижня Липень
Mi A2 Lite
Mi A2
#2КращеНіж1
Golden Mi Bunny
З Днем Незалежності України!
Najbardziej aktywny użytkownik!
Мі-Колекція
Нас 100К!
Mi Explorer Challenger
Різдво 2018
Message in a bottle
Новорічне Диво
Throw Back with Mi 2018
Xiaomi Number One In Ukraine
Love is in the air
8 Березня 2019
Case is OK
Make your choice
Favorite X-Men
Mi Band History
#UnleashYourPower
Photography Challenge
Which X-Men are you?
Fortune’s Global 500
Mi Фідбек: Твій відгук важливий!
З Днем Незалежності!
250K
Results of the year
Q&A
Q&A №2
Mi Flash Live

Read moreGet new

Xiaomi Comm APP

Stay updated on Mi Products and MIUI

Copyright©2010-2021 Xiaomi.com, All Rights Reserved
Quick Reply To Top Return to the list