In order to fulfill the basic functions of our service, the user hereby agrees to allow Xiaomi to collect, process and use personal information which shall include but not be limited to written threads, pictures, comments, replies in the Mi Community, and relevant data types listed in Xiaomi's Private Policy. By selecting "Agree", you agree to Xiaomi's Private Policy and Content Policy .
Agree

Testy i Recenzje

[Foto] Mi 10 Pro - pierwsze spotkanie

2020-03-08 03:24:22
4912 58
Cześć MiFani,

Na początku chciałabym podziękować Xiaomi za to, że zostałam wybrana na tegorocznego MiExplorers w kategorii Fotograf. Jest mi niezmiernie miło, że już mogę testować ten telefon i dzielić się z Wami swoimi spostrzeżeniami. Ale może zacznęod samego początku :)

Na początku długo się wahałam czy zgłosić swoją kandydaturę do Mi Explorers 2020, ale zasprawą Tymka z Mobilnych Fotografii oraz zespołu Techno-senior.com pojęłam decyzję, że zgłoszę się również i ja. W końcu raz się żyje  I udało się. W niedzielny piękny poranek przyszła do mnie informacja, że jestem jedną z 20 osób, które będą mogły zobaczyć europejską premierę Mi 10 oraz Mi 10 Pro w Barcelonie podczas MWC i od razu przetestować nowy smartfon. Radość i emocje nie miały końca. Nawet zaczęłam szyć nowe ubranko dla mojego Mitu na wyjazd (Instagram mibunny_pl). Przecież musiał dobrze się prezentować podczas takiego wydarzenia.

Niestety zpowodu panującego wirusa całe MWC, a co za tym idzie również premiera nowego flagowca Xiaomi została odwołana, co pozostawiło całość pod wielkim znakiem zapytania. Wiadomo zdrowie i bezpieczeństwo powinny zawsze być na pierwszym miejscu. Nie mniej wszystko skończyło się dobrze dla ekipy Mi Explorers 2020 i tak od ponad tygodnia mogę już testować prototypowy model Mi 10 Pro 5G, który ma trafić już niedługo (aktualna data europejskiej premiery to 27 marzec) również do Europy, a później i do Polski.

Także szykujcie już zaskórniaki, bo to będzie prawdziwa petarda. Oba modele zostały wyposażone w obiektyw o rozdzielczości 108 MP, który może nagrywać obraz w 8K oraz dwa głośniki stereo. Mi 10 Pro uzyskał wynik 124 dla aparatu i 76 dla dźwięku w DXoMark. Ten wynik uplasował Mi 10 Pro na pierwszym miejscu zarówno wkategorii „aparat”, jak i „dźwięk”.

Cyferki cyferkami, ale jak jest w rzeczywistości? I tutaj powiem Wam, że jestem bardzo zaskoczona zdjęciami z testowanego modelu Mi 10 Pro 5G. Szczególnie moje serce skradł tryb makro, z którego nie wychodzą już słabe zdjęcia w rozdzielczości 2 Mpx oraz zdjęcia nocne… i tutaj przerwę i zostawię Was jeszcze w małej niepewności. Nie zostawię Was jednak bez niczego. Oto kilka pierwszych zdjęć, jakie wykonałam podczas kilku spacerów po Warszawie i w domu:

Zdjęcia są zmniejszone, ale w kolejnym wpisie podam Wam link do chmury, gdzie będziecie mogli pobrać je w pełnej rozdzielczości. Wtedy też opiszę szczegółowe możliwości aparatu oraz podzielę się moimi wszystkimi moimi spostrzeżeniami. A tymczasem zapraszam do śledzenia mnie na Instagramie (Login dkisiala), gdzie wrzucam na bieżąco nowe kadry z Mi 10 Pro 5G.

Na koniec proszę Was o wsparcie w znalezieniu ciekawych miejsc do sfotografowania w Warszawie i okolicy. Znacie może jakieś wyjątkowe miejsca, które nie są znanym turystycznie miejscem, a są wyjątkowe pod kątem fotograficznym? Chciałabym dostarczyć Wam jak najlepszych kadrów, abyście w pełni zobaczyli możliwościtego telefonu. A może macie jakieś pytania? Zachęcam do ich zadawania w komentarzu, a w miarę możliwości odpowiem na nie w pełnej recenzji.  

A tymczasem wyruszam w kolejną podróż w poszukiwaniu jak najlepszych ujęć z Mi 10 Pro :)

2020-03-08 03:24:22
Favorites29 RateRate
no w końcu można zobaczyć prawdziwe zdjęcia i mieć pewność, że zostały zrobione u nas w kraju :D zapowiada sie cudnie :)) i gratuluje dostania sie do Mi Explorer!
2020-03-08 03:39:17

Mi Foto Team

dkisiala Author |

hardziol odpowiada, dnia 2020-03-07 20:39:17
no w końcu można zobaczyć prawdziwe zdjęcia i mieć pewność, że zostały zrobione u nas w kraju :D zapowiada sie cudnie :)) i gratuluje dostania sie do Mi Explorer!

dziękuję :) Zdjęć mam już trochę i będzie nie tylko Warszawa :D I co zdjęcie to siedzę i się zachwycam tym jak ten telefon sobie świetnie radzi :)
2020-03-08 03:44:20
Diana

Najważniejszy element aparatu znajduje się 12 cali za nim. Ansel Adams
Instagram: dkisiala ,  MiFotoTeam
Elegancko proszę Szanownej Koleżanki 😄
2020-03-08 04:10:32

Grand Master Bunny

Febron | from app

Telefon, bez tego kto go trzyma w ręku, radzi sobie jak poradzi. Tu widać, że ręka potrafi mu pomóc, a i on  odwdzięczy się ręce. A tak w ogóle to Warszawa da się lubić. :-)Bardzo bardzonaśne, bardzo nośne foty.
2020-03-08 04:39:09

Master Bunny

arturchris | from app

Masz rękę i oko do zdjęć, fantastycznie! 👍 ⭐⭐⭐⭐⭐
2020-03-08 04:40:17

Grand Master Bunny

mini21 | from app

telefon ma potencjał.
Sam byłem w szoku jak to działało i jakie zdjęcia robiło.
Wszystkie wady Note zostały naprawione.
Mi tylko dalej przeszkadzały zakrzywienia ekranu ale ogólnie - Wow.
A szczególnie jestem zakochany w trybie makro.
Widziałem co można było przy jego pomocy osiągnąć i jestem zauroczony...
Dzięki Diana.
2020-03-08 04:45:52

Moderator

przybort | from app

No nareszcie piękne fotki. Dzięki, że podzieliłaś się nimi z nami. Bardzo mi się podobają kadry. I pomysły na nie. Masz rękę i oko. :-). Czekam na następne. Pozdrawiam i gratuluję.
2020-03-08 04:47:49

Grand Master Bunny

mini21 | from app

P.s. zainteresuj się fotografią zwierząt.
To bardzo oddani modele a faktura sierści przy tym aparacie może wyglądać rewelacyjnie i pokaże co potrafi.
2020-03-08 04:50:26

Mi Foto Team

Tymczo | from app

Oby tak dalej! 💪
2020-03-08 05:00:31

Mi Foto Team

dkisiala Author | from app

mini21
P.s. zainteresuj się fotografią zwierząt.
To bardzo oddani modele a faktura sierści przy tym aparacie może wyglądać rewelacyjnie i pokaże co potrafi.

Jadę w odwiedziny do siostry, która ma bardzo fotogeniczne koty 😁😁
2020-03-08 05:33:05
Diana

Najważniejszy element aparatu znajduje się 12 cali za nim. Ansel Adams
Instagram: dkisiala ,  MiFotoTeam
please sign in to reply.
Sign In Sign Up

dkisiala

Mi Foto Team

• Followers

246

• Threads