In order to fulfill the basic functions of our service, the user hereby agrees to allow Xiaomi to collect, process and use personal information which shall include but not be limited to written threads, pictures, comments, replies in the Mi Community, and relevant data types listed in Xiaomi's Private Policy. By selecting "Agree", you agree to Xiaomi's Private Policy and Content Policy .
Agree

Redmi 6A

[Інше] Забутий пароль та не приходить смс з кодом відновлення

2020-03-07 04:05:02
380 14
Вже багато днів неможу розблокувати телефон, я другий власник телефону, тримаю зв"язок з попереднім власником. Після збросу налаштуваннь телефон просить пароль та пише що прив"язаний до номеру телефону попереднього власника. Попередній власник пароль не пам"ятає, я пробував відновити пароль через офіційний сайт, але смс з вертифікаційним кодом не приходить до власника, звертався в чат техпідтримки, вони нічого суттєвого не порадили, кажуть щось типу "спробуйте через 24 години" так як кількість запитів на смс вже вичерпалось, але я пробував вже не один раз через проміжок 24 години і ні одна смс від xiaomi йому не прийшла. Пробував manual vertification але власник не може відповісти на більшість запитаннь які там просять заповнити на сайті тому отримую постійно відмову
2020-03-07 04:05:02
Favorites RateRate

Rookie Bunny

6154591246 Author |

Можливо якось можна замовити дзвінок до власника від техпідтримки типу як в приватбанку? Інші смс власнику приходять, я пробував надсилати сам, все працює. У нього простенький телефон, але ж інші смс приходять
2020-03-07 04:07:12

Super moderator

юрійMiFan | from MI 8 Lite

попередній власник продав вам телефон разом з коробкою і документами?
2020-03-07 05:58:09

Rookie Bunny

6154591246 Author | from mobile

юрійMiFan

Так звичайно, коробка з документами на руках, всі імеї співпадають на коробці, наклейці ззаду телефону та з залізом телефону(перевіряв через офіційну мі прогамму)
2020-03-07 06:35:39

Rookie Bunny

юрійMiFan

Єдине що з паперів немає чеку за покупку, але є гарантія та інструкції та ще якись папірець із сервіс центру, власник один раз звертався по гарантії
2020-03-07 06:36:56

Super moderator

юрійMiFan | from MI 8 Lite

6154591246
Єдине що з паперів немає чеку за покупку, але є гарантія та інструкції та ще якись папірець із сервіс центру, власник один раз звертався по гарантії

дивно просто що він не може відновити пароль через номер телефону(якщо він його не змінив) гадаю що гаряча лінія Вам нічого не допоможе,і потрібно як мінімум звернутись в магазин де його початково купували,з коробкою,хоча через відсутність чека можуть відмовити в гарантії. В іншому випадку,звернутись до найближчого офіційного сервісу
2020-03-07 07:06:48

Rookie Bunny

юрійMiFan
дивно просто що він не може відновити пароль через номер телефону(якщо він його не змінив) гадаю що гаряча лінія Вам нічого не допоможе,і потрібно як мінімум звернутись в магазин де його початково купували,з коробкою,хоча через відсутність чека можуть відмовити в гарантії. В іншому випадку,звернутись до найближчого офіційного сервісу

Так дивно але що поробиш, я багато де читав про проблеми прийому смс від МІ... Звертався в магазин, там відмовили в гарантії тому що забутий пароль це не гарантійний випадок... В сервісі хочуть грошей більше ніж я віддав за нього, в суммі вийде дорожче нового телефону...
2020-03-07 07:46:34

Rookie Bunny

юрійMiFan

Так дивно але що поробиш, я багато де читав про проблеми прийому смс від МІ... Звертався в магазин, там відмовили в гарантії тому що забутий пароль це не гарантійний випадок... В сервісі хочуть грошей більше ніж я віддав за нього, в суммі вийде дорожче нового телефону...
2020-03-07 07:51:36

Semi Pro Bunny

UsеrBannеd | from Redmi Note 8T

6154591246

А скільки за таку послугу в сц просять якщо не секрет?
2020-03-07 15:00:23

Super moderator

dimychman | from MI 8 SE

Зв'яжіться з техпідтримкою компанії онлайн. Надайте все, що вони запросять. Зазвичай, імей, фото коробки.
2020-03-07 17:15:01

Rookie Bunny

UsеrBannеd
А скільки за таку послугу в сц просять якщо не секрет?

сказали 800-1500
2020-03-08 00:55:32
please sign in to reply.
Sign In Sign Up

6154591246

Rookie Bunny

• Followers

0

• Threads

1

• Replies

9