In order to fulfill the basic functions of our service, the user hereby agrees to allow Xiaomi to collect, process and use personal information which shall include but not be limited to written threads, pictures, comments, replies in the Mi Community, and relevant data types listed in Xiaomi's Private Policy. By selecting "Agree", you agree to Xiaomi's Private Policy and Content Policy .
Agree

Mi A2

[Обговорення] MiA2 оновлення програмного забезпечення

2020-02-27 17:01:14
849 23

Доброго дня шановні МіФани.
Особисто у мене виникає багато питань стосовно оновлення пристроїв за програмою Android One, і зокрема моделі МіА2.
Січневе оновлення, яке вийшло разом з Андроїд 10, принесло багатьом користувачам помилки та нестабільність системи.
Я розумію, нова версія, великий апдейт, але нащо тоді було так поспішати зі стабільною версією? Сьогодні 27 лютого, оновлення немає... Інформації немає... Навіть на інших спільнотах тихо. Буде оновлення у цьому місяці, з виправленням багів та підвищенням стабільності прошивки? Чи компанія взяла паузу, на виправленням помилок?
Чи можливо це пов'язано з Короновірусом, і тому час апдейту змістився?
От рахуйте скільки питань вже я поставив, а відповідей немає, офіційної інформації немає, жодної інформації чи пояснення ситуації немає!
Шановні, навіщо тоді робити такий модельний ряд, запускати окремі пристрої на чистому Андроїд, і потім не встигати робити нормальну підтримку своїх користувачів?!
З МіА2 lite взагалі негативно вийшло, нащо було обіцяти 2 роки підтримки та оновлення, а потім повідомити що ця модель не отримає оновлення до 10 Андроїд? Потім була петиція фанів, і компанія змінила свою думку, а на сьогодні багато хто не впевнений що апдейт дійсно буде...
Я як користувач Мі Community, екосистеми Xiaomi, дійсно не поганих, сучасних  пристроїв, не маю нормального фідбеку, та пояснень ситуації. Ми живемо у сучасному світі, варіантів для розповсюдження інформації достатньо, якщо не тут, то є офійний Twitter наприклад. Це стосується і опису оновлень, окрема тема згоден, але я думаю зі мною багато хто погодиться, відсутність інформації та підтримки для користувачів - дорівнює відсутності користувачів у майбутньому. І багато хто очікував більшого від AndroidOne, так баги та помилки є не у всіх випадках, але чи не сталося так, що компанія стає заручником своїх же кроків і підходів?
Дякую за увагу.

Single Poll thread Total 75 Users Voted

22.67% (17)

48% (36)

29.33% (22)
Submit
2020-02-27 17:01:14
Favorites1 RateRate

Advanced Bunny

NemWas. | from Mi A1

А щодо оновлення системи,я повністю згоден.Потрібно надавати хоч якусь інформацію.
2020-02-27 18:03:57

Master Bunny

Andrey Jura Author | from Mi A2

Додам ще, що власники MiA3 теж у режимі очікування... і це на нових пристроях! Для яких мав бути апдейт раніше ніж MiA2, а по факту - тільки маленький січневий патч безпеки, для галочки виробника... Тому ще на одне питання більше.
Затримки та помилки є у всіх виробників,без питань коли є спілкування, а от відсутність інформації є лише у деяких...
2020-02-27 18:15:35

Advanced Bunny

NemWas. | from Mi A1

Andrey Jura
Додам ще, що власники MiA3 теж у режимі очікування... і це на нових пристроях! Для яких мав бути апдейт раніше ніж MiA2, а по факту - тільки маленький січневий патч безпеки, для галочки виробника... Тому ще на одне питання більше.
Затримки та помилки є у всіх виробників,без питань коли є спілкування, а от відсутність інформації є лише у деяких...

Сьогодні прочитав,що на мі А3 затримали із-за короновруса.Але вже проходить  тестування прошивки.
2020-02-27 19:03:52

Master Bunny

NemWas.
Сьогодні прочитав,що на мі А3 затримали із-за короновруса.Але вже проходить  тестування прошивки.

Це з офіційних джерел? Якщо ні, то це треба ділити на 2))
2020-02-27 19:17:07

Advanced Bunny

NemWas. | from Mi A1

Andrey Jura
Це з офіційних джерел? Якщо ні, то це треба ділити на 2))

Це з індійського підрозділу інформація,саме вони займаються андроїд Ван.Я прочитав на сайті гагаджет.
2020-02-27 19:22:23
Как вариант,допиливают 10.Если не прилетело обновление ,значить позже будет.Повода для паники не вижу.
2020-02-27 19:36:20

Master Bunny

badalex89
Как вариант,допиливают 10.Если не прилетело обновление ,значить позже будет.Повода для паники не вижу.

Вы внимательно прочитали? Я не об этом совсем. Я понимаю что могут быть задержки, проблемы, сбои, и тд. Но когда нет месячного патча и обновления, и при этом нет совсем информации, в этом и основная причина - отсутствие фидбека для пользователей. Напишите официально "Из-за ошибок и проблем с обновлениями, график обновлений смещается на неделю, месяц, квартал. Спасибо за понимание, ожидайте пожалуйста обновлений"
И всё, но нет же, у нас молчанка и не ясность. Вот в чём проблема.
2020-02-27 19:42:40

Master Bunny

badalex89

А когда приходит обновление то там в описании стандартный текст... И ноль понятия что в апдейте, тут уже проблема гугла тоже, я покупаю устройство и хочу знать что добавили, обновили, исправили итд. Размер патчей каждый месяц разный...
2020-02-27 19:45:30
Andrey Jura відповів о 2020-02-27 13:42:40
Вы внимательно прочитали? Я не об этом совсем. Я понимаю что могут быть задержки, проблемы, сбои, и тд. Но когда нет месячного патча и обновления, и при этом нет совсем информации, в этом и основная причина - отсутствие фидбека для пользователей. Напишите официально "Из-за ошибок и проблем с обновлениями, график обновлений смещается на неделю, месяц, квартал. Спасибо за понимание, ожидайте пожалуйста обновлений"
И всё, но нет же, у нас молчанка и не ясность. Вот в чём проблема.

Напишите петицию,думаю каждый владелец Ми А2 поддержит ее.Я ток за.
Да есть такое не написали,да не сообщили о задержке. Ничего такого в этом плохого не вижу)  
2020-02-27 19:46:52

Master Bunny

badalex89
Напишите петицию,думаю каждый владелец Ми А2 поддержит ее.Я ток за.
Да есть такое не написали,да не сообщили о задержке. Ничего такого в этом плохого не вижу)

Петиция уже создана, жалоба отправлена. А тут тема создана для привлечения внимания к этой проблеме. На самых бюджетных устройствах есть полноценное описание обновления, я считаю это косяк, и в полном праве критиковать это. Основная мысль изложена в предыдущем комментарии. Спасибо.
2020-02-27 19:51:14
please sign in to reply.
Sign In Sign Up

Andrey Jura

Master Bunny

• Followers

107

• Threads

199

• Replies

2405

7866