In order to fulfill the basic functions of our service, the user hereby agrees to allow Xiaomi to collect, process and use personal information which shall include but not be limited to written threads, pictures, comments, replies in the Mi Community, and relevant data types listed in Xiaomi's Private Policy. By selecting "Agree", you agree to Xiaomi's Private Policy and Content Policy .
Agree

Duyurular

Advanced Bunny

Yanarsın_57 | from MI 9 Transparent Edition

Arkadaşlar biryere yorum yaparken yada bşy soracakken biraz araştırmacı olalım konuda ne yazışmalar yapılmış bakalım, müzik uygulaması bir yerden indirilmiyor, ha tlfnda yoksa indirilebilir o ayrı. Müzik uygulamasına giren arkadaşlar ( İZLE) kısmı çıkmıyorsa  göremiyorsa demek ki o güncel sürümü değil, öncelikle bi güncellemeler kontrol edilmeli, eğer gelen güncelleme yoksa ve hala izle çıkmıyorda bazı arkadaşlar ayarlar kısmına bölge yazarak ordan bölgeyi hindistan yaparak izle butonunun çıktığını söylüyor, hindistan yapınca farklı programlar da ekleniyor. Hindistan yaptıktan snra tekrar güncellemeleri kontrol etmekte fayda var. Xiaominin telefonla gelen programlarında çok reklam ve öneri çıkıyor onuda üstte ki yorumlarımda o reklam ve önerileri nasıl kapatıldığıdan da bahsettim.
2020-02-27 16:35:34

Rookie Bunny

ulkubra Author | from Redmi Note 8

Yanarsın_57
Arkadaşlar biryere yorum yaparken yada bşy soracakken biraz araştırmacı olalım konuda ne yazışmalar yapılmış bakalım, müzik uygulaması bir yerden indirilmiyor, ha tlfnda yoksa indirilebilir o ayrı. Müzik uygulamasına giren arkadaşlar ( İZLE) kısmı çıkmıyorsa  göremiyorsa demek ki o güncel sürümü değil, öncelikle bi güncellemeler kontrol edilmeli, eğer gelen güncelleme yoksa ve hala izle çıkmıyorda bazı arkadaşlar ayarlar kısmına bölge yazarak ordan bölgeyi hindistan yaparak izle butonunun çıktığını söylüyor, hindistan yapınca farklı programlar da ekleniyor. Hindistan yaptıktan snra tekrar güncellemeleri kontrol etmekte fayda var. Xiaominin telefonla gelen programlarında çok reklam ve öneri çıkıyor onuda üstte ki yorumlarımda o reklam ve önerileri nasıl kapatıldığıdan da bahsettim.

Kesinlikle katılıyorum sana ☺️
2020-02-27 17:20:03

Advanced Bunny

Uğur Yıldırım | from Redmi Note 7

teşekkür ederim
2020-02-27 17:52:14

Rookie Bunny

buse7 | from Redmi Note 8 Pro

ekran bol yaparsanız orda da YouTube arka planda çalışmaya devam ediyor arkadaşlar
2020-02-27 17:55:11

Rookie Bunny

GürkanBasacik | from Redmi Note 8

Teşekkürler
2020-02-27 19:17:37

Rookie Bunny

GürkanBasacik | from Redmi Note 8

Instagram'da görüntülü konuşmak için sürekli eski sürümü kullanmak zorunda kalıyorum. Aksi halde goruntulu konuşmada benim kameram aktif olmuyor. Herkes aynı problemi yaşıyor mu?
2020-02-27 19:20:05
please sign in to reply.
Sign In Sign Up

ulkubra

Rookie Bunny

• Followers

29

• Threads

2

• Replies

12

67