In order to fulfill the basic functions of our service, the user hereby agrees to allow Xiaomi to collect, process and use personal information which shall include but not be limited to written threads, pictures, comments, replies in the Mi Community, and relevant data types listed in Xiaomi's Private Policy. By selecting "Agree", you agree to Xiaomi's Private Policy and Content Policy .
Agree

Поради та хитрощі

[Поради] Робимо Ваші фото трохи кращими

2020-02-09 23:01:13
2081 17
Усім привіт!   Я не професіональний фотограф, але люблю коли мої фотографії виглядають набагато краще, ніж нам пропонує стоковая камера. В інтернеті багато відео про мобільну фотографію, редагуванню та іншому, проте я хочу поділитися кількома порадама від себе, і можливо підштовхнути новачків до вивчення цієї теми.
   Уже не перший рік мій джентльменьский набір складається з 2-х програм: Google Camera та Snapseed. Першу ви можете скачати на цьому порталі, а друга знаходиться у відкритому доступі у Play Market. Програма абсолютно бескоштовна, має багатий функціонал та постійно оновлюється, додаючи нові можливості для обробки фото. Також має привітливий для новачків інтерфейс.

Поради для початківців:
1. Завжди протирайте свою камеру перед фотографуванням. В ідеалі це повинна бути тканина для оптики, проте, на свій страх та риск, можете використовувати м'яку тканину елементів одягу.

2. При зйомці старайтеся використовувати сітку, вона включається у налаштуваннях та не дозволить Вам завалити горизонт. Ви звичайно можете скорегувати це за допомогою редактора, але буде набагато краще виробити звичку працювати з сіткою. У майбутньому вона дозволить правильно будувати кадр. Про це Ви можете знайти інформацію в інтернеті.

3. Не бійтеся експерементувати. Знаходячи щось нове про мобільну фотографію - пробуйте, додавайте щось своє, вивчайте режими камери та грайтеся з налаштуваннями.

4. Майже усі похибки, такі як світло, завал горизонта, контраст, дефект, непотрібний об'єкт можна можна виправити за допомогою програми, не застосовуючи комп'ютер.

Це те, що я можу для початку порекомендувати від себе, але для більшого треба поглибитись у вивчення цієї теми і тоді, якість Ваших фото стане у рази краще.
   Нижче приведу приклад легкої обробки скорострільного фото "до" и "після". Можливо віправлення для деяких покажуться незначними, проте, це як мінімум змінить сприйняття.
P. S. Пан Ютуб не позволяє завантажити відео в більш високій якості, тому будет краще дивитись відео з комп'ютера або ноутбука.
Фото "до" :

Фото "після" :

Відео: https://youtu.be/dhdS6dHey_c
Оригінали фото (форум "під'їдає" якість зображення) :https://ibb.co/ncmVjtR
https://ibb.co/xC9LmX9

Для зйомки використовувся телефон Redmi Note 8T, Google Camera зі стандартним режимом при включеному HDR+  на 15 кадрів.

Дякую за увагу та найкращих Вам знімків

2020-02-09 23:01:13
Favorites21 RateRate

Pro Bunny

ROMA | from Mi 9T

Thanks.👍
2020-02-09 23:51:13
Invalid floor, the posts have been deleted #2

Rookie Bunny

6288341018 | from Redmi 7

клас.:))))
2020-02-10 00:24:49

Advanced Bunny

andrmrp | from Redmi Note 8

Классно!
2020-02-10 00:44:10

Wizard Bunny

Змея | from Redmi 3S

Спасибо. Поучительное видео.
2020-02-10 01:43:18
Humor does not obey fate,great thoughts-often the most smiling…

Semi Pro Bunny

mstr_FLASH | from Redmi Note 7

тоже что и везде...ниче нового
2020-02-10 04:32:05

Master Bunny

Crouni | from Redmi 4X

Спасибо за рекомендации!
2020-02-10 06:15:05

Master Bunny

Deaf Power | from MI 6

Thanks🤟
2020-02-10 06:34:55