In order to fulfill the basic functions of our service, the user hereby agrees to allow Xiaomi to collect, process and use personal information which shall include but not be limited to written threads, pictures, comments, replies in the Mi Community, and relevant data types listed in Xiaomi's Private Policy. By selecting "Agree", you agree to Xiaomi's Private Policy and Content Policy .
Agree

Nowości

[Xiaomi Weekly] Podsumowanie tygodnia. Czyli, co ciekawego słychać w Mi Community...

2020-02-07 08:58:45
11838 55
Witajcie Mi Fani,

Zauważyliśmy ostatnio że bardzo wiele wartościowych wątków ginie w tłumie. Spowodowane jest to tym iż fani okazują coraz większe zainteresowanie naszym forum - coraz większą ilością zadawanych pytań, oraz dużym zainteresowaniem działem fotografii. To zjawisko jest bardzo dobre dla naszej społeczności. Świadczy o tym, że jest nas coraz więcej i szukamy odpowiedzi na nurtujące pytania wśród koleżanek i kolegów na forum. Z drugiej jednak strony, prowadzi również do szybkiego znikania ciekawych treści m.in. recenzji, poradników, informacji dla fanów.

W związku z tym, po naradzie z Naszą Admin i resztą moderatorów, stwierdziliśmy że stworzymy wątek zbiorczy, podsumowujący cały tydzień. Podkreślam że jest to świetny pomysł Admin Mi Bunny.
Co tydzień, w każdy piątek będziemy w podziale na kategorie (aby każdy znalazł coś dla siebie) wrzucać linki do ciekawych treści, które ułatwią poruszanie się po forum i udzielą odpowiedzi na nurtujące Was pytania. Mamy nadzieję, że ten pomysł przyniesie nam wszystkim większe zadowolenie i satysfakcję z użytkowania tej aplikacji i jeszcze więcej osób włączy się w naszą małą społeczność.

No to do dzieła zaczynamy:

1. TEST:

- Google Camera w dzień. Czy sa różnice? Test Redmi Note 8T.

- Jeszcze jeden wątek o gcamie...  

2. NOWOŚĆI:

- POCO X2- Oficjalna prezentacja!!!

- Urządzenie do dezynfekcji i czyszczenia produktów spożywczych-Xiaomi

- Antywirusowa, przenośna lampa Xiaomi.

- Kolejny wkrętak elektryczny MIJA.

- Xiaomi Mi Tab 5.

- Przenośny jonizator Xiaomi do czyszczenia warzyw i owoców.

3. PORADNIKI:

- Poprawna aktualizacja urządzenia Xiaomi (MIUI Updates).

- Pocophone F1 z Android 10 jest jeszcze wydajniejszy w grach!

- Factory reset / Ustawienia fabryczne (Tutorial)

4. RECENZJE:

- Czujnik światła Mi.

5. INFORMACJE DLA FANÓW:

- Wstawianie FOTEK na Forum Mi Community.

- Zakładanie wątków Mi Community i ich publikacja.

- MI AND YOU, BETTER TOGETHER. Pekin 2020, videoclip.

- Xiaomi - problem z Xiaomi Mi 9T po aktualizacji.

6. CIEKAWOSTKI:

- Xiaomi wyjaśnia, dlaczego kamery pod ekranem są dalekie od osiągnięcia masowej produkcji.

- Nowy patent Xiaomi.

- Xiaomi patentuje poziomo przesuwny telefon!

- Xiaomi Mi10 jako pierwszy otrzyma...

7. SPORT:

- Poduszka do masażu pleców Xiaomi Le Fan.

Życzymy Wszystkim miłej lektury :)
2020-02-07 08:58:45
Favorites33 RateRate

Mi Fans Team

hardziol | from app

i teraz będzie o wiele lepiej :))
2020-02-07 09:13:55
Może coś dobrego z tego wyjdzie...bo jak mawiała moja babcia : porządek musi być 👍😀
2020-02-07 09:18:03

Master Bunny

arturchris | from app

No i dobrze 👍
2020-02-07 09:40:42
No i fajnie wszystko jest uporządkowane :)
2020-02-07 09:50:54
Bardzo fajne podsumowanie.

Takich wątków było znacznie więcej które powinny się tu znaleźć, ale rozumiem, że nie wszystko by się zmieściło :)
2020-02-07 10:08:54

Master Bunny

Batisto999 | from app

Świetny pomysł.
2020-02-07 10:11:31

Moderador

Amsti Author | from app

mini21
Bardzo fajne podsumowanie.

Takich wątków było znacznie więcej które powinny się tu znaleźć, ale rozumiem, że nie wszystko by się zmieściło :)

Tyczy się to tego tygodnia. Zostały wybrane pośród wielu.
2020-02-07 10:26:54

Mi Test Team

michalms | from app

z mojej strony jedna uwaga do przemyślenia. szczerze do końca nie wiem czy dobra, ale może warto zobaczyć jak by to wyglądało. konkretnie chodzi mi o miniaturki np z głównym zdjęciem z wątku przy linkach. znacznie łatwiej będzie moim zdaniem skojarzyć czy już to czytałem, czy jednak nie. może też uatrakcyjnić sam wątek z podsumowaniem. do przemyslenia ;)
2020-02-07 10:36:30

Moderador

Amsti Author | from app

michalms
z mojej strony jedna uwaga do przemyślenia. szczerze do końca nie wiem czy dobra, ale może warto zobaczyć jak by to wyglądało. konkretnie chodzi mi o miniaturki np z głównym zdjęciem z wątku przy linkach. znacznie łatwiej będzie moim zdaniem skojarzyć czy już to czytałem, czy jednak nie. może też uatrakcyjnić sam wątek z podsumowaniem. do przemyslenia ;)

...albo zniechęci... Miniatury nie zawsze są adekwatne do jakości wątku. Ja bym pozostawił tak jak jest.
2020-02-07 10:42:06
michalms odpowiada, dnia 2020-02-07 16:36:30

Dla mnie miniatury byłby dość pomocne ale nie wiem czy technicznie możliwe.
Czasem tytuły są tak skonstruowane że nie do końca wiadomo o co chodzi o wtedy obrazek trochę mógłby pomóc.
No i część ludzi jakoś bardziej zwraca uwagę na zdjęcia niż na tytuł (dlatego tam nie wnerwia gdy przy nowo założonym wątku nie pojawiają się miniatury).
2020-02-07 10:55:30
please sign in to reply.
Sign In Sign Up

Amsti

Moderador

Check-in 3 jours
Check-in 7 jours
Check-in 21 jours
Check-in 40 jours
Newbie Member
ShotByMi
Złoty Mi Band