In order to fulfill the basic functions of our service, the user hereby agrees to allow Xiaomi to collect, process and use personal information which shall include but not be limited to written threads, pictures, comments, replies in the Mi Community, and relevant data types listed in Xiaomi's Private Policy. By selecting "Agree", you agree to Xiaomi's Private Policy and Content Policy .
Agree

Motywy

[Motywy] import motywu z pliku mtz

2020-01-31 00:22:21
759 12
W najnowszej odsłonie aplikacji motywy nie mogę znaleźć jak importować motyw z pliku *.mtz
Czy ktoś wie jak zainstalować teraz motyw z takiego surowego pliku?

2020-01-31 00:22:21
Favorites2 RateRate
Spróbuj skopiować plik motywu do katalogu MIUI » Theme [teraz nie pamiętam czy w pamięci urządzenia czy na karcie pamięci], i wtedy sprawdź czy apka Motywy znajduje twój plik.
2020-01-31 11:29:22
Powered by Xiaomi REDMI 5

Nie zainstalujesz, Xiaomi zablokowało ten sposób. Znaczy zainstalować zainstalujesz ale potem nie zastosujesz, chyba, że to motyw ze sklepy Motywy w pliku mtz to tak.
Jedynie Xiaomi.eu na obecną chwilę ta opcja jest prawidłowa.
Kiedyś można było i na china i Global Miui instalować z mtz bez problemu, potem to zablokowano, potem powstała aplikacja w sklepie Play omijająca to, ale potem znowu zmieniono zabezpieczenie i apka na obecną chwilę nic nie daje.
Ja tak swego czasu podmieniałem sobie na czcionkę taką jaką chciałem.
2020-01-31 12:52:26

Semi Pro Bunny

skrzydlaty Author | from app

pobrałem motyw ze strony mi community global, z tąd dokładnie i świeżo w sumie dodany
https://c.mi.com/thread-2823506-1-0.html
2020-01-31 13:08:47

Semi Pro Bunny

Łukasz
Nie zainstalujesz, Xiaomi zablokowało ten sposób. Znaczy zainstalować zainstalujesz ale potem nie zastosujesz, chyba, że to motyw ze sklepy Motywy w pliku mtz to tak.
Jedynie Xiaomi.eu na obecną chwilę ta opcja jest prawidłowa.
Kiedyś można było i na china i Global Miui instalować z mtz bez problemu, potem to zablokowano, potem powstała aplikacja w sklepie Play omijająca to, ale potem znowu zmieniono zabezpieczenie i apka na obecną chwilę nic nie daje.

zerknij jak możesz czy ten plik mogę zainstalować czy nie. 😀
2020-01-31 16:52:38

Mi Tech Team

Łukasz | from app

skrzydlaty
zerknij jak możesz czy ten plik mogę zainstalować czy nie. 😀

Już się robi :-) .
Mogę :-)  musisz wejść w aplikację motywy, tam Twój profil, Motywy, i na dole masz wczytaj.
wybierasz plik i już. Po zainstalowaniu da się go wybrać i zastosować.
Theme fajny ale zobacz obok zasięgu u mnie coś się tam zlewa. Ja jednak mam stary telefon i malą rozdziałkę i ekran.
2020-01-31 17:04:42

Mi Tech Team

Łukasz | from app

I jeszcze 3.

2020-01-31 17:05:07

Semi Pro Bunny

jasny gwizdek, to nie ma u mnie tej mozliwosci importowania motywu, jak wchodzę w motywy i zjeżdżam w dół to nie ma tam opcji wczytania motywu, odinstaluj w może aktualizacje aplikacji motywy albo może region zmienię czy coś, zaraz coś próbuje 😀 dzięki bardzo 😀😀
2020-01-31 17:37:15

Semi Pro Bunny

Łukasz
I jeszcze 3.

to jest śmieszne ale nie mam opcji tej do importu motywu, wiem że była i gdzie była a teraz nie ma kek. nie pomaga wyczyszczenie danych i odinstalowanie aktualizacji aplikacji motywy, zmiana regionu nie pomaga. muszę widocznie  poczekać na jakąś aktualke 😒🤨🤨
2020-01-31 18:01:06
skrzydlaty odpowiada, dnia 2020-01-31 11:01:06
to jest śmieszne ale nie mam opcji tej do importu motywu, wiem że była i gdzie była a teraz nie ma kek. nie pomaga wyczyszczenie danych i odinstalowanie aktualizacji aplikacji motywy, zmiana regionu nie pomaga. muszę widocznie  poczekać na jakąś aktualke 😒🤨🤨

A pobierz z Google Play - Mi Theme Editor i tym, dodaj. Może przejdzie. Ja mam Miui China a Ty Global i stąd pewnie ta różnica.
2020-01-31 18:12:44

Semi Pro Bunny

no właśnie tak zrobiłem i doinstalował mi program 2 takie same motywy, jeden mogę chyba teraz wyrzucić nie?
2020-01-31 18:14:08
please sign in to reply.
Sign In Sign Up

skrzydlaty

Semi Pro Bunny

• Followers

8

• Threads

10

• Replies

224

1229