In order to fulfill the basic functions of our service, the user hereby agrees to allow Xiaomi to collect, process and use personal information which shall include but not be limited to written threads, pictures, comments, replies in the Xiaomi Community, and relevant data types listed in Xiaomi's Private Policy. By selecting "Agree", you agree to Xiaomi's Private Policy and Content Policy .
Agree

Fotografia

[Album] Europejski Tydzień Walki z Rakiem. RN8Pro.

2020-01-27 04:11:25
876 26
https://gs24.pl/europejski-tydzien-walki-z-rakiem-szyjki-macicy-2020-w-niedziele-filharmonia-w-szczecinie-zaswieci-sie-na-rozowo/ar/c1-14737958

I z tego powodu zdecydowałem się na spacer...
Fot jak zwykle od groma... Nie zdążyłem cisnąć w żaden katalog, dlatego musicie bazować na lipnej jakości forum... I tak postaram się ograniczyć w ilości . Jakość lipna bo lekko wilgotno i gwizdaczi dlatego waliłem na automacie z AI i jeszcze jakieś lipne powiększenia, żeby kadr lepiej wyglądał, a i tak z 4 liter kadry... Ale jak na razie musivie bazować na moim braku oka (w dodatku ślepego i popdutego) i ręce lekko powykręcanej
To od początku... Była kiedyś księgarnia.... I wiele innych... W tym kebab...

Lecimy dalej i szybki rzut oka i obiektywu na UW na Wałach Chrobrego:

Omal, że zbliżamy się do celu... Ale po drodze taką fajną cerkiewkę postawili...

I taki strzał nie dość, że z daleka, to jeszcze zza płotu... I się drzewa w kadr rzuciły... znienacka... one pojawiają się znikąd...

To powiększmy...

No dobra... Efekt z 4 liter...
To może popatrzmy w górę...

No dobra... Brącha się i brącha o ten szeroki kąt, to dajmy mu szansę...

To był jednak głupi pomysł na tak małą odległość i na tak wysoki obiekt... To zmieniamy miejsce..

I się auto wcięło... A tak kombinowałem... Echhh... To spróbujmy z placu ustrzelić coś... Może Zamek?

Dobra... To głupi pomysł po ciemku, z ręki i na powiększeniu ponad 2x... To w drugą...

Lipa Panie... Co mnie podkusiło po ciemku... To spróbujmy aktualną Komendę Wojewódzką Policji:

Też Panie bieda... To może choć wejście...

Dobra... Coś z wprawy wyszedłem... Kończmy zatem...
A nie! Jednak nie... Zahaczymy o te biedne Wały... I taki landszafcik na wejściu:

To mamy Akademię Morską lecąc od strony południowej:

I jej wejście:

Muzeum Narodowe wraz z Teatrem Współczesnym:

Zbliżmy:

Obrót w stronę Odry, 5m do przodu i kupa kombinacji jak zrobić Rotundę, żeby nie było niektórych zbędnych rzeczy..

To jeszcze 5m na północ i patrzymy w lewo na Urząd Wojewódzki:

I nie będę więcej przesadzał... . Wszystkie uwagi krytyczne biorę na chudą klatę.

2020-01-27 04:11:25
Favorites3 RateRate

Pro Bunny

sbn_1781407393 | from app

jestem zaskoczony tak fajnymi zdjęciami z tego telefonu.
2020-01-27 05:32:32

Grand Master Bunny

RuraSzczecin Author | from app

sbn_1781407393
jestem zaskoczony tak fajnymi zdjęciami z tego telefonu.

Nie chciało mi się kombinować z ręcznymi ustawieniami i całość na auto z AI. Można lepsze... Wiem... Tylko warunki nie pozwalały...
2020-01-27 05:37:54
Co ty tam narzekasz na ten aparat ?? Super fotki...po to jest aparat w telefonie - jest sytuacja , jest aparat pod ręką...nie lustrzanka , nie kij wie co...a jeśli jeszcze do tego robi takie zdjęcia...no to wybacz...przeproś od razu ten fonik...👍😀
2020-01-27 05:44:51

Grand Master Bunny

Wiking Mi9Tpro
Co ty tam narzekasz na ten aparat ?? Super fotki...po to jest aparat w telefonie - jest sytuacja , jest aparat pod ręką...nie lustrzanka , nie kij wie co...a jeśli jeszcze do tego robi takie zdjęcia...no to wybacz...przeproś od razu ten fonik...👍😀

On wie... On doskonałe wie... Że ja tak "MUSZĘ".. A już się polubiliśmy... I on doskonałe wie, że potrafi więcej i lepiej niż niejeden kilka razy droższy sprzęt... Dlatego się nie obraża jak tak o nim mówię... Tylko mi udowadnia, że się mylę... 😉
2020-01-27 05:54:13
RuraSzczecin odpowiada, dnia 2020-01-26 22:54:13
On wie... On doskonałe wie... Że ja tak "MUSZĘ".. A już się polubiliśmy... I on doskonałe wie, że potrafi więcej i lepiej niż niejeden kilka razy droższy sprzęt... Dlatego się nie obraża jak tak o nim mówię... Tylko mi udowadnia, że się mylę... 😉

No...i już jest ok :)
2020-01-27 05:56:07

Grand Master Bunny

Wiking Mi9Tpro
No...i już jest ok :)

No ba 😁😁😁
2020-01-27 05:57:41

Master Bunny

PIEREK | from app

powiem tak ,,ciekawe fotki robisz i jeszcze ciekawszy tekst do nich układasz,, szacuneczek!!!
2020-01-27 05:59:34

Mi Sports Team

Amsti | from app

Dzięki za kolejna świetna fotorelacje :)
2020-01-27 06:07:35

Mi Sports Team

Łukasz 14 | from app

Kolejny świetny foto-spacer za który wielkie dzięki 😉👍
2020-01-27 06:22:48

Grand Master Bunny

PIEREK
powiem tak ,,ciekawe fotki robisz i jeszcze ciekawszy tekst do nich układasz,, szacuneczek!!!

Nieeee... Tekst słaby... I już bym pozmieniał... Ale mi się nie chce. Leniwe bydlątko ze mnie 😁
2020-01-27 06:23:30
please sign in to reply.
Sign In Sign Up

RuraSzczecin

Grand Master Bunny

• Followers

271

• Threads

382

• Replies

9991

37525