In order to fulfill the basic functions of our service, the user hereby agrees to allow Xiaomi to collect, process and use personal information which shall include but not be limited to written threads, pictures, comments, replies in the Xiaomi Community, and relevant data types listed in Xiaomi's Private Policy. By selecting "Agree", you agree to Xiaomi's Private Policy and Content Policy .
Agree

Ogólne o MIUI

Mi Sports Team

Amsti Author | from app

Nougat2265
u mnie wcześniej to działało, ale teraz nie działa. ktoś pomoże?

Tak, deinstalacja.
2020-01-29 21:08:48

Advanced Bunny

6171619119 | from app

Ok co prawda napisałem wcześniej że poczekam na ten  oficjalny dodatek ale ciekawość była heheh większa i zainstalowałem z tego powyższego linku i muszę przyznać że to nawet ciekawa funkcja,powiedział bym że nawet wyszedł z mojego Redmi 6a mini tablet :) a to dlatego tak nazwałem bo wraz z instalacją dostał taką ciekawą opcję że wraz z obrotem telefonu obracają się też ikony,nie wiem czy przydatne to ale na pewno ciekawe poza tym tel działa sprawnie,instalacją gdyby ktoś się obawiał tak jak ja że to trudne czy wymaga informatycznych zdolności to odpowiadam instalacja jest super prosta i nie wymaga zdolności informatyka :)
2020-02-08 23:46:17
Jak aktywowaliście szufladę, to usunęło wam od razu ikony z pulpitu?
2020-02-12 22:43:22

Semi Pro Bunny

Hellborg | from app

yanek
Jak aktywowaliście szufladę, to usunęło wam od razu ikony z pulpitu?

Tak, wyj..waliło wszystko. Zrobił się golas na ekranie. Na szczęście jak się wróciło do ekranu zwykłego to wszystko się przywróciło. Jednak człowiek się przyzwyczaja do tego co jest. Chciałem szufladę, ale żeby wszystko od nowa ustawiać to szuflada pozostanie zbędną opcją.
2020-02-13 21:24:00
Hellborg odpowiada, dnia 2020-02-13 14:24:00
Tak, wyj..waliło wszystko. Zrobił się golas na ekranie. Na szczęście jak się wróciło do ekranu zwykłego to wszystko się przywróciło. Jednak człowiek się przyzwyczaja do tego co jest. Chciałem szufladę, ale żeby wszystko od nowa ustawiać to szuflada pozostanie zbędną opcją.

Dzięki. Chyba nawet nie będę na próbę włączać szuflady. Nigdy nie lubiłem tego chaosu tam panującego i dublowania niektórych aplikacji. Szybciej i przyjemniej korzysta mi się z pogrupowanych folderów - wiadomo gdzie co jest.

Tak btw. dostałem już oficjalną aktualizację z szufladą (ver. 4.15.0.1429-02041140).
2020-02-13 23:12:41

Semi Pro Bunny

Hellborg | from app

yanek
Dzięki. Chyba nawet nie będę na próbę włączać szuflady. Nigdy nie lubiłem tego chaosu tam panującego i dublowania niektórych aplikacji. Szybciej i przyjemniej korzysta mi się z pogrupowanych folderów - wiadomo gdzie co jest.

Tak btw. dostałem już oficjalną aktualizację z szufladą (ver. 4.15.0.1429-02041140).

Opieram się właśnie na tej aktualizacji
2020-02-13 23:52:51

Advanced Bunny

oscerus | from app

pawelt
Hehe ten launcher ma jeszcze jedną niespodziewną funkcjonalność a po wgraniu włączył mi się auto obrót pulpitu

Da się to wyłączyć?? Bo launcher ogólnie jest git, tylko to obracanie jest tak irytujące że maskara
2020-03-09 03:20:20
please sign in to reply.
Sign In Sign Up

Amsti

Mi Sports Team

3 Days Check-In
7 Days Check-In
21 Days Check-In
40 Days Check-In
Newbie Member
ShotByMi
Złoty Mi Band