In order to fulfill the basic functions of our service, the user hereby agrees to allow Xiaomi to collect, process and use personal information which shall include but not be limited to written threads, pictures, comments, replies in the Xiaomi Community, and relevant data types listed in Xiaomi's Private Policy. By selecting "Agree", you agree to Xiaomi's Private Policy and Content Policy .
Agree

Ogólne o MIUI

Mi Tech Team

DinoMi | from app

Dodał bym dwie uwagi, porady. To jest wersja alpha i nie na wszystkich telefonach będzie działać poprawnie. Ta ostatnia 4.16 u mnie na Mi 9 Lite powodowała momentami czasowe  zawieszenia launchera. Na Mi9 T czy pro,  niektórym wywala się zupełnie i nie można używać telefonu. Wcześniejsza, ostatnia alpha 4.15 dostępna na apkmirror działa zdecydowanie lepiej. Ogólnie w razie jakichkolwiek problemów  po aktualizacji do tych wersji alpha, wystarczy odinstalować aktualizacje Systemowego menedżera pulpitu, bo tak to się nazywa w systemie z językiem pl. Jedyne co tracimy po takiej operacji to własny układ ikon, który zastępowany jest domyślnym. Ogólnie polecam spróbować, sam testuję już od dawna i nawet na leciwym Redmi 3S to działało (z pewnymi ograniczeniami spowodowanymi starą wersją Androida 6.1).
2020-01-24 04:55:50
Amsti
Miejmy nadzieje że ta drobna funkcja, nie wpłynie negatywnie na działanie systemu, jednak raczej mało prawdopodobne.

Biorąc pod uwagę jak sypnęło się 11 przy drobnych zmianach w stosunku do 10...to ja jestem bardzo ostrożny... I to wbrew pozorom nie jest wcale "drobna" zmiana... Tylko spora ingerencja co/po_co/dlaczego/kiedy/jak szukać... A te ostatnie, naprawdę drobne ingerencje, ststemowi jakoś nie służą...
2020-01-24 05:02:01

Pro Bunny

goszka | from app

ten sam efekt daje launcher z poco... Na mi9t pro się sypie.
2020-01-24 05:02:02
MILover.

https://www.facebook.com/fotogoszka/ - moja radosna mobilna twórczość :-D
Invalid floor, the posts have been deleted #14
Ja się przyzwyczaiłem już bez szuflady ale fajnie że istnieje teraz możliwość wyboru. Dzięki za info i link:)
2020-01-24 05:19:12

Mi Sports Team

Amsti Author | from app

michalms
osobiście nie przepadam za szuflada aplikacji. chyba dlatego że przed Xiaomi korzystałem po kolei z kilku iPhonow, a pod tym względem miui bardzo podobny do IOS. u mnie szuflada aplikacji pojawiła się wraz z aktualizacją do miui 11 jakoś na początku listopada. ale szczerze mówiąc nie próbowałem jej używać, więc nie wiem jak działa i czy powoduje jakieś problemy.

Ja osobiście nie widzę żadnych efektów ubocznych w działaniu telefonu. Tak że Michał spróbuj i zobacz. Zawsze można aktualizacje cofnąć.
2020-01-24 06:01:59

Mi Sports Team

Amsti Author | from app

goszka
ten sam efekt daje launcher z poco... Na mi9t pro się sypie.

Cieszymy się.
2020-01-24 06:02:30

Semi Pro Bunny

acid85 | from app

Kiedyś nie docierało do mnie jak może nie być szuflady, tylko wszystko na pulpicie. Teraz tak sie przyzwyczaiłem że nie chciałbym wracać do szuflady. Ale fajnie że będzie wybór, żeby każdy był zadowolony. Ciekawi mnie, i tu pytanie do osób co już mają to zainstalowane, czy jak się wybierze szufladę, a potem wróci do poprzedniego układu, to wszystko wraca jak było przed zmianą, czy bałagan robi na pulpitach i trzeba od nowa segregować/układać?
2020-01-24 06:33:23

Advanced Bunny

Narciarz | from app

Bardzo mnie ta wiadomość cieszy, bo szuflada jest dla mnie bardzo przydatna. Gdy zacząłem używać MIUI 11 na RN7 mocno się zawiodłem, że szufladki brakuje, i natychmiast zamiast systemowego launchera zainstalowałem Lawnchair. To znowu zmusiło mnie do instalacji icon pack, która normalnie byłaby zbędna. Dlatego też fajnie, że wreszcie będzie wybór, i będę mógł używać szufladki bez zbędnego zewnętrznego softu. Dzięki za info!
2020-01-24 06:50:13

Advanced Bunny

kalboy92 | from app

mega fajna opcja! sam launcher podobny jest do POCO Launcher z Google Play.
2020-01-24 06:52:15
please sign in to reply.
Sign In Sign Up

Amsti

Mi Sports Team

3 Days Check-In
7 Days Check-In
21 Days Check-In
40 Days Check-In
Newbie Member
ShotByMi
Złoty Mi Band