In order to fulfill the basic functions of our service, the user hereby agrees to allow Xiaomi to collect, process and use personal information which shall include but not be limited to written threads, pictures, comments, replies in the Xiaomi Community, and relevant data types listed in Xiaomi's Private Policy. By selecting "Agree", you agree to Xiaomi's Private Policy and Content Policy .
Agree

Ogólne o MIUI

[Inne] Nowa funkcja MIUI 11. Teraz dostępna w Polsce!!!

2020-01-24 03:35:43
6862 78
Witajcie Mi Fani,

Wielu z Was na pewno wie, że nakladka MIUI dla smartfonów Xiaomi i Redmi od dawna jest jednym z niewielu interfejsów użytkownika, którym brakowało osobnej sekcji dla zainstalowanych aplikacji tzw. Szuflady aplikacji.

W listopadzie ubiegłego roku ta funkcja pojawiła się w MIUI 11, jednak była dostępna tylko w chińskim oprogramowaniu układowym. Teraz wszyscy użytkownicy globalnej wersji MIUI 11 dla smartfonów Xiaomi i Redmi mogą niezależnie pobrać odpowiednią innowację MIUI, dostępna pod poniższym linkiem:

UWAGA!!! PONIŻSZY LINK NIE JEST OFICJALNĄ AKTUALIZACJĄ. ŚCIĄGACIE GO NA WŁASNĄ ODPOWIEDZIALNOŚĆ. W RAZIE JAKICH KOLWIEK PROBLEMÓW Z DZIALANIEM SYSTEMU, AKTUALIZACJE NALEZY ODINSTALOWAĆ.

https://www.apkmirror.com/apk/xiaomi-inc/miui-launcher/miui-launcher-alpha-4-16-0-1457-01131743-release/miui-system-launcher-alpha-4-16-0-1457-01131743-android-apk-download/download/

Menu aplikacji jest częścią pulpitu MIUI, więc musicie pobrać zaktualizowaną wersję pulpitu z linku w źródle. Po pobraniu otwórzcie pakiet instalacyjny, zezwólcie na instalację aplikacji z nieznanych źródeł i dokończcie  instalację.

Po instalacji należy przejść do ustawień, a następnie  do ustawień ekranu głównego, gdzie musicie wybrać opcję ekran główny:

Teraz zaznaczamy zakładkę "z szufladą aplikacji":

Pojawi się taka informacja:

Następnie gest machnięcia na ekranie głównym wywoła sekcję z zainstalowanymi aplikacjami.

To jednak nie koniec, użytkownicy mogą również dokonywać różnych zmian m.in:

1. Polecane aplikacje.

2. Zarzadzaj kategoriami aplikacji.

3. Tła.

4. Pasek przewijania.

5. Umieść nowe aplikacje na ekranie głównym.

Myślę że większości użytkowników, będzie zadowolona z szuflady MIUI. Teraz nakładka Xiaomi  już nie będzie odstawać od reszty konkurencji. A jak wam się podoba?

Rate

Number of participants 1 Experience +10 Pack Reason

View Rating Log

2020-01-24 03:35:43
Favorites41 RateRate
Powiem tak...byłem do tego przyzwyczajony na innych telefonach...od kiedy mam tego , na początku trochę przeszkadzał mi brak szuflady , ale teraz nie bardzo wiem czy jest mi potrzebna. Przywykłem do tego co mam i mi pasuje. Ale na pewno wiele osób skorzysta , bo wiele postów z zapytaniem było... Dzięki za informację 👍😀
2020-01-24 03:43:43
noo ja dalej czekam az to oficjalnie w koncu wydadza :D dzieki za info! :))
2020-01-24 03:56:57

Instagram: hardziol
Dłuuuuuuugo się wzbraniałem przed Miui bo mnie właśnie drażniło że tu nie ma Drawera i jest pierd....
Teraz mówiąc szczerze ciężko by mi było do niego wrócić.

No i brak drawera to taki element rozpoznawczy dla Miui.
Dobrze że chcą się dostosować do gustów wszystkich użytkowników tylko żeby przez to nie zatracili swojego "charakteru" (choć to też nie jest taki drawer jak pamiętam).
2020-01-24 04:04:22

Master Bunny

Dejmon | from app

ja tam bez szuflady aplikacji umiem żyć ale jest wybór kto jak woli
2020-01-24 04:11:26
Dzięki za info 👍
2020-01-24 04:19:19

Master Bunny

StukiPuki | from app

Super 👍 ... dzięki za info 👊
2020-01-24 04:30:20

Advanced Bunny

Reviom | from app

ja jedynie s tego chce to zmianę wielkości ikon
2020-01-24 04:32:02

Mi Sports Team

Łukasz 14 | from app

Mnie tam również brak szuflady nie przeszkadzał , ale skoro już jest , skorzystam zobaczę co pożytecznego zmieni 😉 , dzięki za info Amsti 👍
2020-01-24 04:32:34
Czyli wiadomo czeg1o nie instalować... Następny "kwiatek" do robienia kołchozu w systemie... Jak komuś tego bardzo brakowało, to wystarczyło, że stworzył katalog di którego cisnął wsio co się instalowało... I mógł sobie pogrupować jak chciał... Bez sensu dodatek, który oby nie powodował dodatkowych problemów.... Choć w to akurat szczerze wątpię...
2020-01-24 04:40:10

Mi Sports Team

Amsti Author | from app

RuraSzczecin
Czyli wiadomo czeg1o nie instalować... Następny "kwiatek" do robienia kołchozu w systemie... Jak komuś tego bardzo brakowało, to wystarczyło, że stworzył katalog di którego cisnął wsio co się instalowało... I mógł sobie pogrupować jak chciał... Bez sensu dodatek, który oby nie powodował dodatkowych problemów.... Choć w to akurat szczerze wątpię...

Miejmy nadzieje że ta drobna funkcja, nie wpłynie negatywnie na działanie systemu, jednak raczej mało prawdopodobne.
2020-01-24 04:53:40
please sign in to reply.
Sign In Sign Up

Amsti

Mi Sports Team

3 Days Check-In
7 Days Check-In
21 Days Check-In
40 Days Check-In
Newbie Member
ShotByMi
Złoty Mi Band