In order to fulfill the basic functions of our service, the user hereby agrees to allow Xiaomi to collect, process and use personal information which shall include but not be limited to written threads, pictures, comments, replies in the Xiaomi Community, and relevant data types listed in Xiaomi's Private Policy. By selecting "Agree", you agree to Xiaomi's Private Policy and Content Policy .
Agree

Mi

[Dyskusja] Problem z czujnikiem linii papilarnych przy szkle hartowanym w Xiaomi Mi Note 10

2020-01-13 07:04:22
858 5
Cześć, ma ktoś także problem z korzystaniem z czujnika linii papilarnych w Xiaomi Mi Note 10 przy szkle hartowanym ? Kupiłem dwa typy szkła i na każdym mam takowy problem. Mianowicie, że muszę dobrze i mocno przyłożyć palec i nie zawsze za pierwszym razem go i tak odczyta... Po ściągnięciu szkła problem znika kompletnie, czytnik działa w ułamku sekundy. Jak Wy zwrociliscie na to uwagę w Waszych Mi Notach ? Może podlinkuje ktoś jakieś, z którym nie ma takich problemów ;-)
Pozdrawiam
2020-01-13 07:04:22
Favorites RateRate

Grand Master Bunny

pawelt | from app

Kupuj z wycięciem na palec. Po prostu każda szybka ma parę warstw. W niektórych zdejmowanie są fabrycznie niektóre warstwy w miejscu na palec. Pozostaje warstwa zewnętrzną także z zewnątrz zupełnie nie widać wycięcia.  Ja Właśnie mam taką i odblokowanie odciskiem bez problemu. Parę złotych na Ali.
2020-01-13 15:09:55
Kiedyś się urodziłem
Kiedyś też pewnie umrę
Ale i tak stawiam na nieśmiertelność

Grand Master Bunny

pawelt | from app

A jeszcze jedno po naklejeniu jeszcze raz dodałem palce bo czy chcesz czy nie chcesz zmienia się dotyk nie odcisk palca. Chodzi o to że nawet ta folia zmienia nacisk w niektórych miejscach.
2020-01-13 15:17:00
Kiedyś się urodziłem
Kiedyś też pewnie umrę

Rookie Bunny

piotr6168359463 Author | from app

haha no i 2 teorie o których bym nawet nie pomyślał 💪 dziękuję Ci bardzo przyjacielu za pomoc :-)
2020-01-13 16:26:55

Grand Master Bunny

pawelt | from app

Właściwie to skłamałem widać... przez okulary z polaryzacją
2020-01-14 02:07:08
Kiedyś się urodziłem
Kiedyś też pewnie umrę
Z moich testów wyszło, że każde szkło nadaje się.

Po prostu po nałożeniu konieczne jest ponowne dodanie odcisku palca.

To metoda optyczna, czyli aparat pod wyświetlaczem i odsunięcie palca od ekranu daje zupełnie inny obraz, dlatego czynność tę należy powtórzyć po zmianie szkła, folii.

2020-01-14 02:56:13
Nie lubię nadgryzionych jabłek
please sign in to reply.
Sign In Sign Up

piotr6168359463

Rookie Bunny

• Followers

24

• Threads

4

• Replies

6