In order to fulfill the basic functions of our service, the user hereby agrees to allow Xiaomi to collect, process and use personal information which shall include but not be limited to written threads, pictures, comments, replies in the Mi Community, and relevant data types listed in Xiaomi's Private Policy. By selecting "Agree", you agree to Xiaomi's Private Policy and Content Policy .
Agree

Ogólne o MIUI

MInusów nie widać, ale równie dobrze można by zacząć odpowiedź: Jeśli nie planujesz zgubić telefonu...... :D :D :D
Ja odblokowałem, zmieniłem ROM i z powrotem zablokowałem. Dlaczego zablokowałem? Bo tak i już. Sam nie wiem. Trochę denerwował mnie napis Unlocked przy uruchamianiu słuchawki (czyli to o czym wspominał wcześnie @RuraSzczecin). Niby nie musiałem blokować, bo aplikacje bankowe mi działały poprawnie, NFC działało,  w innych nie zauważyłem zmian, ale podświadomie jakoś tak ciągnęło żeby zablokować. Tylko trzeba pamiętać że zabawy z tym mogą się skończyć ucegleniem słuchawki (np jak spróbujesz zablokować po zmianie z chińskiego ROMU na Globala). I tak jak poprzednicy wspominali, jak nie robisz tego w konkretnym celu (zmiana ROMU, root, magisk czy jeszcze inne cuda) to lepiej nie dotykać. @Hardziol wspominał o łatwiejszym odcegleniu telefonu przy odblokowanym bootloaderze, tylko jak nie grzebiesz w słuchawce, to co może Ci go zbrikować czy też wprowadzić w bootlopa?
2020-03-01 15:31:48
MiA1 -> RN8T -> POCO X3 NFC

Advanced Bunny

Sh4rKeY | from app

O, AntyHaker wrócił! :)
2020-03-01 17:21:59
Invalid floor, the posts have been deleted #23
please sign in to reply.
Sign In Sign Up

Mogilexx

Semi Pro Bunny

• Followers