In order to fulfill the basic functions of our service, the user hereby agrees to allow Xiaomi to collect, process and use personal information which shall include but not be limited to written threads, pictures, comments, replies in the Mi Community, and relevant data types listed in Xiaomi's Private Policy. By selecting "Agree", you agree to Xiaomi's Private Policy and Content Policy .
Agree

Ogłoszenia

[Inne] No Mi Without You - podsumowanie roku 2019 na Mi Community #BetterTogether

2019-12-31 18:09:53
14861 210
Drodzy Fani Mi,

Wszystkiego najlepszego w ostatnim dniu grudnia! Ponieważ ten dzień niewątpliwie jest symbolem zakończenia pewnego etapu, postanowiliśmy na chwilę zwolnić i przyjrzeć się temu, jak wyglądał ten rok. Dla wielu z nas, rok 2019 był niesamowitym czasem, pełnym nowych przygód, nowych wyzwań i nowych znajomości, podczas gdy pozostała grupa pewnie nie może się doczekać, aż ten rok wreszcie się skończy i z nadzieją patrzy w kierunku roku 2020. Niezależnie od tego, która opcja jest Wam bliższa - bezsprzecznie nowy rok oznacza dla nas jeszcze więcej nowych możliwości. Dla mnie personalnie, ten rok był wyjątkowy, bo poznałam w nim całą masę świetnych ludzi i dołączyłam do wielkiej, globalnej rodziny, która zaskakuje mnie na każdym kroku.

Grudzień ma to do siebie, że większość wykorzystuje go jako czas na wszelkiego typu podsumowania. Patrząc na miniony rok: jakie jest Twoje największe osiągnięcie w roku 2019? Czy udało Ci się zrealizować jakiś swój cel? Jakie masz plany na nachodzący rok? Jestem ciekawa, jakie są Wasze postanowienia i założenia i chętnie, razem z Wami będę śledziła Waszą podróż w kierunku realizacji Waszych planów.
Ja na przykład w roku 2020 chciałabym nauczyć się czegoś nowego - może zapiszę się na jakiś kurs, albo powalczę o jakiś certyfikat? Na pewno mam rozbudowane plany wyjazdowe, gdyż kocham podróże - w kwietniu wybieram się na mój wymarzony koncert do Londynu, a wakacje planuję na ciepłej wyspie, zwaną Djerbą. A jak jest u Was? Jakie macie plany na 2020? Pochwalcie się!

W podsumowaniu roku nie może też zabraknąć kilku liczb, które w pewien sposób pokazują nam, co takiego wydarzyło się na Mi Community w roku 2019:

Nasza wielka rodzina Mi Community przekroczyła 11 milionów zarejestrowanych użytkowników. Codziennie, około 4.7 miliona z nich, aktywnie uczestniczyło w budowaniu naszej społeczności, poprzez pisanie nowych wątków, komentarzy czy wysyłaniu wiadomości prywatnych. Z końcem roku doliczyliśmy się ponad 1.36 miliona tematów założonych na forum przez Mi Fanów. Począwszy od #ThrowBackWithMi w styczniu, aż do Totalnej Bitwy w listopadzie, przygotowaliśmy dla Was aż 6 globalnych konkursów, w których wzięło udział ponad 520,000 Fanów z całego świata! Liczba Fan Clubów, rozrosła się z 67 istniejących w roku 2018 do 151 działających obecnie na całym świecie, a wraz z ich rozwojem, Mi Community łączy coraz większą liczbę Fanów, z różnych zakątków naszego globu, chętnych do wspólnych spotkań i aktywności lokalnych. Żaden z tych sukcesów nie byłby możliwy, gdyby nie Wy - zaangażowani Fani, którzy mimo przeciwności losu i jeszcze większej ilości problemów technicznych, są z nami każdego dnia, czasem aby nas pochwalić, a czasem skarcić - jak w każdej zdrowiej rodzinie. To Wasze chęci i entuzjazm sprawiają, że nasza grupa coraz bardziej się rozrasta (mamy już 56,000 użytkowników Mi Community Polska!) i jest coraz bardziej dostrzegana i doceniana przez inne regiony. To Wasze wsparcie buduje tą społeczność - nie byłoby Mnie bez Ciebie - No Mi Without You! To właśnie TY, czytając ten post, musisz wiedzieć, że jesteś powodem, dla którego wszystko to było możliwe. Jesteś super!!!!!!

Gorące ukłony i ogromne podziękowania dla wszystkich Mi Fanów za Wasz entuzjazm, wsparcie i.... miłość do Xiaomi! Bardzo doceniamy Waszą obecność i możemy Was zapewnić, że każdego dnia pracujemy ciężko, przygotowując kolejne ciekawe treści i wciągające aktywności czy zróżnicowane konkursy, aby każdy z Was mógł czuć się u nas jak w domu. Wiemy, że nie zawsze jest idealnie, ale mocno wierzymy, że z Waszą pomocą uda nam się przenieść niejedną górę! Proszę, abyście kontynuowali bycie dokładnie takimi, jakimi jesteście oraz mam nadzieję, że w przyszłym roku damy niezłego czadu! Dopiero się rozkręcamy, ale niebawem będziemy drużyną nie do pokonania! Trzymajmy się razem i z hukiem powitajmy rok 2020!

No... to się rozpisałam - jak zwykle.... Ale teraz Wasza kolej! Jestem ciekawa, jak wyglądał Wasz rok 2019 na Mi Community oraz jakie macie plany i cele na nadchodzący rok 2020! Pochwalcie się swoimi osiągnięciami i pomysłami w tym temacie do końca dzisiejszego dnia, aby otrzymać specjalny medal na forum.

Rate

Number of participants 1 Experience +15 Pack Reason

View Rating Log

2019-12-31 18:09:53
Favorites65 RateRate

Grand Master Bunny

Febron | from app

Dla mnie ogromną satysfakcją jest to , że mogę uczestniczyć w życiu forum od kwietnia bieżącego jeszcze roku. Osiągnięciem to, że mogłem wirtualnie poznać świetnych kolegów, jak i to, że nikomu chyba specjalnie nie podpadłem. Plany na nadchodzący rok mam skromne i jednocześnie ambitne. Zamierzam nadal uczestniczyć w życiu forum  na ile potrafię i nadal się uczyć od kolegów którzy wiedzą więcej i chcą się tym dzielić z innymi. Do Siego Roku Koleżanki i Koledzy.
2019-12-31 18:46:44

Master Bunny

arturchris | from app

Krótko. Szczęśliwego Nowego Roku 2020! 🥂🎆
2019-12-31 18:53:52
Invalid floor, the posts have been deleted #3

Master Bunny

StukiPuki | from app

Dużo dużo zdrówka w Nowy Roku 🤗
2019-12-31 19:04:36

Pro Bunny

gius1969 | from app

Buongiorno cos'è l'amore?
2019-12-31 19:09:29

Semi Pro Bunny

Mac1as | from app

Dziękujemy również za ten szalony rok! Skupię się na jednej z wielu dziedzin w których działa MFC Katowice,  udało nam się odwiedzić parę miejsc i zdobyć kilka szczytów, w przyszłym roku mamy nadzieję odwiedzić i zdobyć tego znaaaacznie więcej!
2019-12-31 19:09:47

Pro Bunny

gius1969 | from app

Mi community the best
2019-12-31 19:09:51

Mi Sports Team

Łukasz 14 | from app

Wszystkiego dobrego w nadchodzącym 2020 roku🙂
2019-12-31 19:12:42

Advanced Bunny

Melka | from app

No cóż,dla mnie kończący się rok, dotarł do granicy totalnej nudy,nic się nie działo ciekawego, może jedynie fakt że znalazłam nową pracę.Nie zrobiłam i nie osiągnęłam absolutnie nic ciekawego do dnia gdy kupiłam sobie RN7 i założyłam profil na Mi .Od tego momętu troszkę zmieniło się na lepiej i milej.Poznałam mnóstwo fantastycznych ludzi, tylko szkoda że nie osobiście,ale mam nadzieję że to się zmieni w nadchodzącym roku. Były fajne zabawy i konkursy,za które bardzo chciałabym podziękować ludziom którzy je organizowali.No i nawet udało mi się co,nie co wygrać.Bardzo dziękuję Wszystkim za umilenie mi końcówki roku.I myślę że przyszły rok również będzie Super dzięki Wam.Pozdrawiam i życzę Szczęśliwego Nowego Roku.
2019-12-31 19:38:24
Invalid floor, the posts have been deleted #10
please sign in to reply.
Sign In Sign Up

Mi_Bunny

Pro Bunny

• Followers

2061

• Threads

214

• Replies

449