In order to fulfill the basic functions of our service, the user hereby agrees to allow Xiaomi to collect, process and use personal information which shall include but not be limited to written threads, pictures, comments, replies in the Xiaomi Community, and relevant data types listed in Xiaomi's Private Policy. By selecting "Agree", you agree to Xiaomi's Private Policy and Content Policy .
Agree

Redmi Note

[Pytania i odpowiedzi] Wymieniałem może ktoś szybę w redmi Note 8 Pro ? jaki to może być koszt ?

2019-12-31 03:19:45
481 13
Interesuje mnie sama szyba , wyświetlacz jest ok. Upadek z 0,5 mb na płasko na wyświetlacz ( z bocznej kieszeni spodni bojówek to może 60 cm ).  Pierwszy raz zdążyło mi się że pękła szyba w telefonie a miałem ich sporo i od kilkunastu lat. Szkło ochronne na wyświetlaczu to zwykła ściema i nic nie warty wydatek.
2019-12-31 03:19:45
Favorites RateRate

Master Bunny

Dejmon | from app

ja tam mam 3mk flexible glass trochę mam porysowanego
2019-12-31 04:42:29
Ja mam docinaną w euro... I 2 szyby ekstra w domu... Telefon keżał na betonie z 4 razy... Biorąc pod uwagę, że mam ponad 191 to 2 razy leciał z takiej wysokości... I na fiuterale, body i szkle nie ma śladu... A teraz z innej beczki - jesteś pewien, że to wymiana wyświetlacza nie będzie hednak?
2019-12-31 07:15:28

Pro Bunny

MagicVixen | from app

NeoGlass lepsze niż flexible :)
2019-12-31 09:21:53

Pro Bunny

Ptako | from app

3 odpowiedzi o szkle ochronnym gdy gość pyta o koszt wymiany ekranu -,- Zanieś lepiej telefon do serwisu, sporo urządzeń ma ekran połączony z dotykiem i wymiana wymaga pełnego wyświetlacza.
2019-12-31 12:04:22

Rookie Bunny

TomaszW Author | from app

Ptako
3 odpowiedzi o szkle ochronnym gdy gość pyta o koszt wymiany ekranu -,- Zanieś lepiej telefon do serwisu, sporo urządzeń ma ekran połączony z dotykiem i wymiana wymaga pełnego wyświetlacza.

Właśnie kolego. Zauważyłem że z tego szkła wystają 2 tasiemki i to napewno styki . Szkło na alledrogo znalazłem za 40 zł tylko pewnie czeka mnie serwis MI bo jeśli nie oni to stracę chyba gwarancję. A widzę że ta gwarancja może się przydać :)  Dźwięki. Szczęśliwego Nowego Roku :)
2019-12-31 12:32:08

Mi Sports Team

Arni7713 | from app

TomaszW
Właśnie kolego. Zauważyłem że z tego szkła wystają 2 tasiemki i to napewno styki . Szkło na alledrogo znalazłem za 40 zł tylko pewnie czeka mnie serwis MI bo jeśli nie oni to stracę chyba gwarancję. A widzę że ta gwarancja może się przydać :)  Dźwięki. Szczęśliwego Nowego Roku :)

jak wymienisz w serwisie napisz jaki był to koszt.
ostatnio klient przyniósł do sklepu Redmi note 7 to wymiana po upadku ekranu to 290 zł.
Ciekawy jestem ile ty.
2019-12-31 16:09:08

Rookie Bunny

TomaszW Author | from app

Arni7713
ostatnio klient przyniósł do sklepu Redmi note 7 to wymiana po upadku ekranu to 290 zł.
Ciekawy jestem ile ty.

Sporo. to pewnie ten model jeszcze więcej. ale nie wiem dlaczego skoro to tylko szyba bez wyświetlacza. albo poczekam aż gwarancja się skończy i wymienią na komisie jakimś za pare złotych wtedy. To takie małe pęknięcie że nie przeszkadza mi bardzo ale sama świadomość mnie męczy :(
2019-12-31 17:08:12

Pro Bunny

Ptako | from app

TomaszW
Sporo. to pewnie ten model jeszcze więcej. ale nie wiem dlaczego skoro to tylko szyba bez wyświetlacza. albo poczekam aż gwarancja się skończy i wymienią na komisie jakimś za pare złotych wtedy. To takie małe pęknięcie że nie przeszkadza mi bardzo ale sama świadomość mnie męczy :(

Oddając na gwarancji uszkodzony telefon nie ważne co zgłaszasz to odrzucą, więc to czekanie nie ma sensu. Warto albo naprawić rezygnując z gwarancji albo naprawić u producenta i mieć tą gwarancję nadal.
2019-12-31 22:13:15

Pro Bunny

Ptako | from app

Arni7713
Ciekawy jestem ile ty.

Czyli ceny nie rosną, kilka lat temu tyle samo kosztowała wymiana ekranu w Nexusie 4
2019-12-31 22:13:59

Pro Bunny

Ptako | from app

TomaszW

Szkiełko zbite, ale tak jak wyżej pisałem, często nie da się wymienić samego szkła, bo jest złączone z wyświetlaczem i dotykiem. Nie w każdym modelu da się wymienić samo szkło
2019-12-31 22:16:13
please sign in to reply.
Sign In Sign Up

TomaszW

Rookie Bunny

• Followers

17

• Threads

4

• Replies

22

91