In order to fulfill the basic functions of our service, the user hereby agrees to allow Xiaomi to collect, process and use personal information which shall include but not be limited to written threads, pictures, comments, replies in the Mi Community, and relevant data types listed in Xiaomi's Private Policy. By selecting "Agree", you agree to Xiaomi's Private Policy and Content Policy .
Agree

Czat

[Ogłoszenie] #BetterTogether- Wycieczka na daleki Wschód, kierunek Chiny.

2019-12-29 16:36:49
1237 39
Drodzy Mi Fani,

Jak wiele osób wie, w listopadzie zostałem wytypowany na użytkownika roku, na forum Mi Community regionu Polska, gdzie nagrodą główna była wycieczka do Chin, do głównej siedziby Xiaomi w Pekinie:  Park Technologiczny Xiaomi.   
Jednak jak to wszystko się zaczęło?
Na początku swojej przygody z forum, nie traktowałem tego miejsca aż tak poważnie. Wchodzenie tutaj było raczej drobna rozrywką, jednak zbiegiem czasu, zacząłem dostrzegać tutaj super miejsce i odskocznię od codzienności. Co raz bardziej zacząłem się angażować, pomagać innym. Często poświęcałem wiele godzin aby rozwiązać problem, na który wcześniej nie znałem odpowiedzi. Tym sposobem po 5 miesiącach intensywnej zabawy, a zarazem wsparcia dla innych, nie spodziewanie otrzymałem wiadomość od Admin Diny z Chin. W wiadomości zapytała czy nie zechciał bym zostać moderatorem, bez namysłu zgodziłem się. Od tego momentu zabawa dopiero się zaczęła. Na początku myślałem że to bajka, ale oznaczało to nowe obowiązki, odpowiedzialność i zarazem zaufanie ludzi, którzy mogli teraz na mnie liczyć i oczekiwać pomocy.

Wraz z nowymi uprawnieniami, otrzymałem po konsultacji z naszą Admin Mi Bunny, dział Mi Sports. Związku z faktem, że uprawiam K1 od ponad 10 lat, mogłem reklamować wiele sprzętów do uprawiania aktywności fizycznej od Xiaomi, i zarazem dowodzić tej grupie. Poznałem przez to wielu świetnych ludzi.
Moim następnym krokiem było założenie grupy: Mi Fans Club Kraków, w której poznałem wielu fanów z Krakowa i mam nadzieję, że spotkanie w końcu dojdzie do skutku ( 17.01.19). Obecnie mam przyjemność współpracować ze świetnymi moderatorami: Przybort, Vergiliusz, Hardziol. Razem dbamy, aby na forum panował porządek ;).
Kiedy wycieczka?
Już dokładnie 07.01.2020, będę miał przyjemność polecieć do Chin, i zrelacjonować wam pobyt w Pekinie. Czekają na mnie dwie główne atrakcje: Zwiedzanie głównej siedziby "Park Technologiczny Xiaomi" w Pekinie, oraz Muru Chińskiego.  
Chciałbym z tej strony bardzo podziękować Firmie Xiaomi, za wytypowanie mnie na użytkownika roku, a zarazem podarowanie mi tak wielkiej nagrody, jaką jest ta wycieczka.

#ME AND YOU, BETTER TOGETHER

2019-12-29 16:36:49
Favorites16 RateRate

Master Bunny

lukasz234 | from app

Czekamy na relację i zdjęcia z pobytu. Pochwal się trochę po powrocie ;)
2019-12-29 16:54:08

Mi Fans Team

hardziol | from app

Dzięki za wspomnienie o mnie w poście! :D kurde to już za tydzień Cię czeka fajna wyprawa! żeby Ci pamięci nie brakło do zrelacjonowania jej :P bo będziemy czekać :D
2019-12-29 16:56:12

Master Bunny

Febron | from app

Amsti, powodzenia i miłych wrażeń. Koniecznie obfotografuj Wielki Mur, nawet z tych stron z których się nie da i dziel się tym z nami. :-D
2019-12-29 17:02:16

Grand Master Bunny

Amsti Author | from app

Dzięki Panowie, będę się starał rzetelnie zrelacjonować ta wycieczkę ;), kupię sobie dodatkową kartę pamięci :)
2019-12-29 17:06:06
Gratulacje 😄👍 ....i tak sobie myślę 🤔 ...czy już składać u ciebie zamówienia...czy jeszcze trochę poczekać...🤔 ...w zasadzie nie potrzeba mi wiele... lodówka z wyświetlaczem 21 cali...dwa telewizory 55 cali...co tam jeszcze 🤔 ...oczywiście wszystko firmowe...świeżutkie...prosto z fabryki...
2019-12-29 17:29:18
Gratulacje już były - ale tego nigdy za mało :)
Tak więc jeszcze raz GRATULACJE!

Przedstawiłeś swoją historię w taki sposób, że każdy uczestnik może wierzyć, iż kiedyś to i jego może spotkać taka niespodzianka i ogromne wyróżnienie.

Ja z całego serca życzę Ci udanej podróży.
Liczę na BAAAARDZO obszerną FOTO/VIDEO relację (wszędzie gdzie się da - nawet WC w siedzibie Xiaomi ;) hahaha) i na Twoje doświadczenia wyniesione z pobytu w Chinach.

Życzę także, abyś pokonał Chińskiego Smoka "na rękę" ;)

I zabierz ze sobą jakieś fajne Xiaomi-gadżety jakich w pl nie znajdziemy ;)

Powodzenia, udanej podróży.
2019-12-29 17:29:51

Mi Sports Team

Łukasz 14 | from app

Jeszcze raz GRATKI , czekamy na fotorelację i kartki Plus magnesiki z podróży 😉👍
2019-12-29 17:38:28

Moderador

styliana | from app

Zasługujesz na ten wyjazd! Ciężka praca się opłaciła. Dziękujemy, że jesteś!
2019-12-29 17:40:54

Master Bunny

StukiPuki | from app

...już nie mogę się doczekać relacji, fotorelacji i videorelacji 😊😁... jeszcze raz Gratki Majster 👊
2019-12-29 17:41:18
Do zobaczenia wkrótce, kolego
2019-12-29 17:45:33
please sign in to reply.
Sign In Sign Up

Amsti

Grand Master Bunny

Check-in 3 jours
Check-in 7 jours
Check-in 21 jours
Check-in 40 jours
Newbie Member