In order to fulfill the basic functions of our service, the user hereby agrees to allow Xiaomi to collect, process and use personal information which shall include but not be limited to written threads, pictures, comments, replies in the Mi Community, and relevant data types listed in Xiaomi's Private Policy. By selecting "Agree", you agree to Xiaomi's Private Policy and Content Policy .
Agree

Redmi

[Pytania i odpowiedzi] Brak powiadomień przy pobieraniu przez sklep play

2019-12-21 22:46:24
432 13
Nie ma powiadomień o zainstalowanej aplikacji u góry ekranu oraz na zablokowanym ekranie, wcześniej to było dostępne, inne aplikacje mają powiadomienia normalnie, caly sklep Play ma włączone powiadomienia. Wiem ze to pierdoła, ale mam tak ze jak coś działało a teraz nie to chcem to naprawić. Czy uwas jest podobnie?
2019-12-21 22:46:24
Favorites RateRate
Czy aplikacja ma ustawione powiadomienia z poziomu samej apki, czy grzebałeś też głębiej?

Masz telefon xiaomi z nakładka miui? Jak tak to proponuję wejść w ustawienia - aplikacje - zarządzaj aplikacjami - szukasz Google play - powiadomienia - ustawiasz te które cię interesują.
2019-12-22 03:16:20

Semi Pro Bunny

Mogilexx Author | from app

Unax Recenzje
Czy aplikacja ma ustawione powiadomienia z poziomu samej apki, czy grzebałeś też głębiej?

Masz telefon xiaomi z nakładka miui? Jak tak to proponuję wejść w ustawienia - aplikacje - zarządzaj aplikacjami - szukasz Google play - powiadomienia - ustawiasz te które cię interesują.

Przecież napisałem ze wszystko co sie da jest włączone, pisząc na forum xiaomi raczej mam telefon xiaomi xd
2019-12-22 03:24:06
Mogilexx
Przecież napisałem ze wszystko co sie da jest włączone, pisząc na forum xiaomi raczej mam telefon xiaomi xd

Odpowiadając muszę zakładać, że możesz nie mieć. Pojawiają się posty na forum związane z telefonami/ sprzętami innych producentów.
Od kiedy tak ci się dzieje? W sensie czy nagle przestałeś takie powiadomienia dostawać, wcześniej np: aktualizowałeś telefon/ aplikację?
2019-12-22 03:37:19

Semi Pro Bunny

Unax Recenzje
Odpowiadając muszę zakładać, że możesz nie mieć. Pojawiają się posty na forum związane z telefonami/ sprzętami innych producentów.
Od kiedy tak ci się dzieje? W sensie czy nagle przestałeś takie powiadomienia dostawać, wcześniej np: aktualizowałeś telefon/ aplikację?

Jak zainstalowałem miui 11 to takie powiadomienia były, teraz ich nie ma.
2019-12-22 03:44:29

Semi Pro Bunny

Dodam ze w uprawnieniach gdzie jest wyświetl na ekranie blokady, sklepu play wgl. nie ma, tak jakby sklep play nie mial uprawnień na wyświetlenie powiadomień
2019-12-22 03:50:17

Master Bunny

koni.grochal | from app

Mogilexx
Jak zainstalowałem miui 11 to takie powiadomienia były, teraz ich nie ma.

Mam tak samo.
2019-12-22 13:14:49

Rookie Bunny

TrujacyNino | from app

to samo po aktualizacji do miui 11, inne aplikacje także mają kłopoty z prawidlowymi powiadomieniami... miejmy nadzieje, że z kolejnymi łatkami naprawią to
2019-12-22 17:05:47

Rookie Bunny

TrujacyNino | from app

wystarczy w ustawieniach powiadomień sklepu play zmienic ważność powiadomienia dla pobieranych na domyslna z niskiej
2019-12-24 01:01:48

Semi Pro Bunny

TrujacyNino
wystarczy w ustawieniach powiadomień sklepu play zmienic ważność powiadomienia dla pobieranych na domyslna z niskiej

Nie działa
2019-12-24 01:11:03

Rookie Bunny

TrujacyNino | from app

a próbowałeś wyczyścić dane aplikacji?
2019-12-24 02:15:56
please sign in to reply.
Sign In Sign Up

Mogilexx

Semi Pro Bunny

• Followers

42