In order to fulfill the basic functions of our service, the user hereby agrees to allow Xiaomi to collect, process and use personal information which shall include but not be limited to written threads, pictures, comments, replies in the Mi Community, and relevant data types listed in Xiaomi's Private Policy. By selecting "Agree", you agree to Xiaomi's Private Policy and Content Policy .
Agree

Mi Sports

[Inne] Yunmai powerball z platformy crowdfunding Xiaomi

2019-12-17 12:40:48
1367 35
Witajcie Sportowa Mi rodzinko,

Dziś chciłabym przybliżyć wam kolejny produkt z platformy crowdfunding od Xiaomi a jest nim inteligentna piłeczka Yunmai powerball.

Na początku kilka słów o budowie Powerball-a. Obudowa została wykonana z poliwęglanu a znajdująca się w środku kula z poszycia aluminiowego . W środku  znalazło się też miejsce na zestaw świateł ,  które zapalają się w momencie poruszania inteligentnej piłeczki.

Ciekawostką jest zastosowanie Powerball-a , otóż jak pisze nam producent można używać go do treningu , rehabilitacji czy też na samym końcu jako środka antystresowego. I właśnie za wielozadaniowość postanowiłem wybrać ten produkt i bardziej go Wam przybliżyć .

Yunmai powerball jest produktem idealnym dla osób borykających się z bólami nadgarstka . W Chinach polecany jest do rehabilitacji w wyniku powtarzających się urazów mięśniowych (RSI).
Regularne używanie wzmacnia mięśnie rąk i działa ponoć antystresowo ;-). Działanie urządzenia jest czysto mechaniczne i nie wymaga zasilania stąd inteligencja powerball-a .

A jak działa Yunmai powerball? Otóż kula (wirnik)
obraca się wokół własnej osi , stawiając opór ruchowi generowanemu przez użytkownika. Możemy porównać to do efektu żyroskopowego.
O tym krótki filmik:

https://youtu.be/aBC_98DlvXQ

Cena jest atrakcyjna , wynosi niecałe 70 juanów
( około 9 euro ) . Ja powiem wam szczerze , że ze względu na charakter pracy jaki prowadzę chętnie bym wypróbował . A wy Mi rodzinko co sądzicie o tym sportowym gadżecie? Piszcie proszę w komentarzach.
Pozdrawiamy Mi Sports Team .

Rate

Number of participants 3 Experience +30 Pack Reason

View Rating Log

2019-12-17 12:40:48
Favorites10 RateRate

Mi Sports Team

Amsti | from app

Dzięki za info, fajny gadżet, na pewno po dłuższej chwili jest w stanie zmęczyć mięśnie przedramion, sprawdził by się również w rehabilitacji. Może sprzęt nie pozorny, ale fajnie wykonany. Jak zwykle fajnie opisałeś temat. ;)
2019-12-17 12:52:58

Mi Sports Team

Łukasz 14 Author | from app

Dzięki Amsti , jestem skłonny go zamówić, a jakie będą efekty ... na pewno dam znać 😉
2019-12-17 12:58:28
Panowie działa to urządzenie tak samo jak sprężyny/ściskacze? Próbował ktoś? Wzmacnia uścisk i przedramię? Ja osobiście stosuję wiszenie na drążku lub trzymanie sztagi. Ale zawsze się zastanawiałem nad sprężyną.
2019-12-17 13:27:05

Mi Sports Team

Łukasz
Panowie działa to urządzenie tak samo jak sprężyny/ściskacze? Próbował ktoś? Wzmacnia uścisk i przedramię? Ja osobiście stosuję wiszenie na drążku lub trzymanie sztagi. Ale zawsze się zastanawiałem nad sprężyną.

Powinno działać , na dłuższą metę stosowania przypuszczam , że da nieźle popalić mięśniom przedramion.
2019-12-17 13:32:18

Moderator

przybort | from app

Ja już nie chcę większych mięśni... Koszulki mi pękają. ;-) Fajna zabawka. Super. Dzięki Łukasz 14.
2019-12-17 13:35:15

Mi Sports Team

Hehehe a niech pękają ;-) cierp ciało co chciało jak to się mówi 😉
2019-12-17 13:37:09

Grand Master Bunny

mini21 | from app

Parę razy natrafiłem na to gdy przeglądałem Aliexpress i zastanawiałem się do czego to służy a podejrzewałem że do ćwiczeń nadgarstka.
Przydało by się bo po kilku długich godzinach siedzenia przy klawiaturze czy tablecie dostaję już Skórczu.
2019-12-17 14:49:27

Master Bunny

Batisto999 | from app

Na miniaturce wygląda jak jojo😘
2019-12-17 16:03:32

Mi Sports Team

mini21
Parę razy natrafiłem na to gdy przeglądałem Aliexpress i zastanawiałem się do czego to służy a podejrzewałem że do ćwiczeń nadgarstka.
Przydało by się bo po kilku długich godzinach siedzenia przy klawiaturze czy tablecie dostaję już Skórczu.

Trafne spostrzeżenie, a do tego ma ponoć służyć ;-)
2019-12-17 18:26:36

Mi Sports Team

Batisto999
Na miniaturce wygląda jak jojo😘

Faktycznie 😉, być może producent się tym kierował 👍.
2019-12-17 18:28:03
please sign in to reply.
Sign In Sign Up

Łukasz 14

Mi Sports Team

• Followers

143

• Threads

64

• Replies

3735

16257