In order to fulfill the basic functions of our service, the user hereby agrees to allow Xiaomi to collect, process and use personal information which shall include but not be limited to written threads, pictures, comments, replies in the Xiaomi Community, and relevant data types listed in Xiaomi's Private Policy. By selecting "Agree", you agree to Xiaomi's Private Policy and Content Policy .
Agree

Mi Sports Team

Moderator

styliana | from app

Przydatny, ale cena trochę wygórowana. Na rynku można znaleźć wiele propozycji w niższych cenach.
2019-12-16 21:26:39

Mi Sports Team

Amsti Author | from app

styliana
Przydatny, ale cena trochę wygórowana. Na rynku można znaleźć wiele propozycji w niższych cenach.

Cena przestaje mieć znaczenia, jak chodzi o zdrowie. A NFZ tego Ci nie zafunduje ;).
2019-12-16 21:57:31
Nie znalazłem informacji ale czy to łączy się z aplikacją? Mogło by podawać informację czy nikt nie oszukuje.
2019-12-16 23:28:50

Regulamin wrzucania zdjęć:
https://c.mi.com/thread-1601469-1-0.html

Mi Sports Team

Amsti Author | from app

Vergiliusz
Nie znalazłem informacji ale czy to łączy się z aplikacją? Mogło by podawać informację czy nikt nie oszukuje.

No właśnie więcej informacji, się nie doszukałem, a było by to fajne i motywujące
2019-12-17 01:29:31

Master Bunny

StukiPuki | from app

...lepsze wersja pajączka 🤣🤣🤣...dzięki za info 👊
2019-12-17 01:50:43

Mi Sports Team

Krzysztof5791 | from app

do stówy....tak. wygląd jest przekonujący😁
2019-12-17 03:57:47
Są tacy którzy potrafią i tacy którzy nie potrafią. W tym cała rzecz

Mi Sports Team

Arni7713 | from app

stary dobry pajączek 😁 super sprawa 😁
2019-12-18 14:12:06
Nie garb się - jest pają... znaczy Youpin! :)
2019-12-24 17:47:24
Szukajcie, a znajdziecie... :)

Semi Pro Bunny

Trueerwu | from app

Muszę wtrącić swoje 5 groszy, ze względu na zawód w którym się kształcę :P
Jeżeli chodzi o ochronę kręgosłupa, to należy dbać o niego od najmłodszych lat!!! W ciągu swojej edukacji statycznie błędnie zrobiłeś(aś) blisko STO TYSIĘCY przysiadów. Dlatego prowadzenie wfu przez zwykłych nauczycieli bez jakiegokolwiek pojęcia o anatomii (mowa tu o 1-3, a nawet wyżej) jest porażką.
Jak należy dbać o kręgosłup przy wysiłku?
Przy podnoszeniu ciężkich przedmiotów, np. siatki z zakupami, zachowujesz naturalne krzywizny kręgosłupa (S) a nie schylasz się (C)! Schodzenie niżej zaczynasz od ruchu pupą w tył, potem zgięcie kolan, cały czas naturalne krzywizny (S). Chwytasz siatki (jeżeli jest jedna to chwytasz obiema rękami, siatka ma się znajdować jak najbliżej środka ciężkości, czyli między nogami) i wstajesz NOGAMI. Jak wykonasz ruch kręgosłupem a nie nogami, toś przepadł(a). Twój kręgosłup w tym momencie będzie kilkanaście razy bardziej obciążony, niż "prosty".
Jeżeli przedmiot jest lekki (np. klucze ci spadły), to możesz zrobić tak, że z naturalnym kręgosłupem (!!) wykonujesz jaskółkę (możesz ugiąć nogę na której się podpierasz, ręka na tej nodze też wchodzi w grę) i podnosisz przedmiot. Ważne jest to, żeby noga na której się nie podpierasz była z tyłu w powietrzu.
A dzieciom nie kupuj plecaka ze stelażem, bo będziesz miał(a) specjalne miejsce w piekle.
Jakby ktoś chciał się coś dopytać, to chętnie odpowiem ;)
2019-12-25 09:44:52

Wizard Bunny

LimitLess13 | from app

ciekawy
2019-12-25 16:34:32
please sign in to reply.
Sign In Sign Up

Amsti

Mi Sports Team

3 Days Check-In
7 Days Check-In
21 Days Check-In