In order to fulfill the basic functions of our service, the user hereby agrees to allow Xiaomi to collect, process and use personal information which shall include but not be limited to written threads, pictures, comments, replies in the Mi Community, and relevant data types listed in Xiaomi's Private Policy. By selecting "Agree", you agree to Xiaomi's Private Policy and Content Policy .
Agree

Зворотній зв'язок

value4price відповів о 2019-12-04 15:08:44
та я ж розумію що якщо ввести обов'язковим створення теми, то саме так і буде. тому я провонував використовувати кнопку "відмітитись сьогодні" у певній кількості. це сприятиме відвіданню форуму користовачами, особливо щойно створеним аккаунтам, які можливо помітять якусь цікаву інформацію на форумі і стануть активними користувачами, а не просто учасниками певного конкурсу =)

наприклад: ви вирішили провести конкурс де розігруєте "щось" з 1.01.20 по 15.01.20. скинули рекламу повсюди. користувач знаходить вашу рекламу на фейсбуці, переходить за посиланням і бачить що для того щоб прийняти участь у конкурсі потрібно лише впродовж 10 днів (із 15 виділених на проведення конкурсу, отже у учасникв буде час для отримання медалі і прийняття участі у конкурсі) заходити на форум та натискати кнопку "відмітитись", за що він отримає медаль "якусь".

Ваша ідея гарна, але є одне но.
Якщо людина побачить рекламу в останній день розіграшу прочитає Ваші умови, що їй 10 дні потрібно відмічатись то бажання реєструватись відпаде 100%, адже для чого реєструватися якщо прийняти участь в конкурсі я не можу?
Ці розіграші націлені саме на нових користувачів.
Згадую минулі конкурси коли виграв хтось з давніх користувачів, то нові користувачі кричали, що все підлаштовано на старічків форумі, а новічки в прольоті.
То як всім вгодити?
2019-12-04 21:47:00
Увы но согласен с автором.
2019-12-04 22:47:58
*видалив, бо не вставив цитування
2019-12-04 22:52:04

Master Bunny

@hd48915 | from app

Beznavorotov
Якщо людина побачить рекламу в останній день розіграшу прочитає Ваші умови, що їй 10 дні потрібно відмічатись то бажання реєструватись відпаде 100%, адже для чого реєструватися якщо прийняти участь в конкурсі я не можу?

Автор идеи про обязательное посещение форума на протяжении Х дней для участия в конкретном  розыгрыше не так уж и не прав. Хотя если цель менеджмента Community в виртуальных циферках, где на 299к ботов и пустышек приходится 1к реальных пользователей...тогда всё идёт своим чередом.
2019-12-05 00:36:16

R/O

YudinDenis | from MI 8 Lite

18*855408
Слово навчіться тримати, а не відступати. Не солідно, і вас ніхто не звинувачує, вам висунули притензії. Реакція адмінів нагадує кожен раз істерику в дівчачому туалеті коли туди заходить хлопець))) Ні разу на форумі не бачив пости переможців з фото призу, вдячністю форуму за виграш і тд, ви визначтеся з прозорістю в проведенні, або відмініть їх і популяризуйте комюніті іншими шляхами.

фото та пости переможців? та хто ж зараз на своє ім'я реєструє щось? або родичі, або тваринки хатні, як от XASKI та BUSINKAKRASOTKA.
2019-12-05 00:42:19

Master Bunny

Andrey Jura | from Mi A2

4160482170
Взагалі дивно що Адміни, Модери... Команда бере в цьому участь - дозволено приймати участь їм в таких конкурсах - автоматично є підозра у зловживанні чи спробі впливу.

Вот и я об этом...
2019-12-05 00:48:00

Master Bunny

Yarroslav | from MI MAX 2

А чому в темі де оголошено результати конкурсу скрито коментарі ( їх не видно)?
2019-12-05 00:54:39
Beznavorotov відповів о 2019-12-04 15:47:00

мені здається що якщо акція проводиться наприклад зо 3 тижні, і рекламу виставити лише на 2 тижні і поставити планку медалі в 7 днів "відмітитися", то 2 тижні притоку нових користувачів які будуть щонайменше тиждень відмічатись - це круто
2019-12-05 01:19:11

Pro Bunny

18*855408 | from Redmi Note 5

YudinDenis
фото та пости переможців? та хто ж зараз на своє ім'я реєструє щось? або родичі, або тваринки хатні, як от XASKI та BUSINKAKRASOTKA.

було би бажання придумали як, ну мінімально пост від акаунту який виграв, аля "Вау, це неймовірно, я зарегився залишив один комент і виграв! Я у мами з татом неймовірний везунчик" і фото розпакованого подарунка з аля "грамотою" від комюніті що аля кицька, песик, жабка переможець. Може колись у 23 столітті, таке буде))) А так нажаль черговий "кооператив-колгоз" де 10 агрономів і 20 директорів, і не важливо як але збільшувати поголів'я наше всьо)))
2019-12-05 02:49:26

Master Bunny

Crouni | from Redmi 4X

От себя могу задать вопрос: если целью конкурсов является популяризация ресурса, то сколько из единожды зарегистрированных пользователей (особенно победителей) посещали ресурс повторно. Вряд ли организаторы хотят, чтобы подавляющее число зарегистрировавшихся пользователей больше никогда на ресурс не возвращались.
Это моё скромное, но взвешенное мнение.
2019-12-05 05:13:58
please sign in to reply.
Sign In Sign Up

1834729615

Advanced Bunny

• Followers

32

• Threads

1

• Replies

64