In order to fulfill the basic functions of our service, the user hereby agrees to allow Xiaomi to collect, process and use personal information which shall include but not be limited to written threads, pictures, comments, replies in the Mi Community, and relevant data types listed in Xiaomi's Private Policy. By selecting "Agree", you agree to Xiaomi's Private Policy and Content Policy .
Agree

Зворотній зв'язок

1834729615 відповів о 2019-12-04 12:01:59
При чем тут Ваш профиль? Я привел совершенно другие примеры.
Да, время не совпадает, а даты совпадают.
И вообще. Складывается такое впечатление, что в руководстве форума круговая порука. Вместо того, что бы разобраться внутри, каждый говорит, что этого не может быть потому, что этого быть не должно.

До речі, ви вибачатися за звинувачення в склейці збираєтеся?

І так, ми розбираємося. І чесно скажу - обговорюємо навіть взагалі відмову від проведення будь-яких конкурсів, оскільки, окрім головного болю та зіпсованих нервів, вони нічого іншого не додають.

2019-12-04 18:04:38
Перш ніж поставити питання, зазирни у FAQ
Коли оновлення прошивки?

Advanced Bunny

1834729615 Author |

Olexa відповів о 2019-12-04 12:04:38
До речі, ви вибачатися за звинувачення в склейці збираєтеся?

Да. Склейки не было. Много раз проверил у себя. Такой сдвиг получается если масштаб в окне браузера установлен меньше 100%. При 100% и более такого сдвига нет.
Но это еще не говорит о том, что фальсификации не было. На различных форумах обсуждается масса вариантов как сфальсифицировать результаты на Random.org, вплоть до установки на компьютер локальной версии.
В начале видео, были показаны условия конкурса, где в браузере была видна командная строка, в конце, где показан сам процесс определения победителей. командной строки не было.
2019-12-04 18:19:28

Pro Bunny

18*855408 | from Redmi Note 5

В черговий раз команда форуму вказала як вона ставиться до давніх користувачів, і в черговий раз забила на явні притензії і вважає більшість старожилів форума дурнями
2019-12-04 18:56:05
Invalid floor, the posts have been deleted #44
18*855408 відповів о 2019-12-04 12:56:05
В черговий раз команда форуму вказала як вона ставиться до давніх користувачів, і в черговий раз забила на явні притензії і вважає більшість старожилів форума дурнями

Це буде моя остання відповідь в цій темі, більше я до неї повертатися не буду.
Хто хоче, той прочитає і зрозуміє, хто не хоче, той і надалі вважатиме, що його дурять.

1. Конкурси проводяться для рекламування/популяризації Мі-Ком'юніті, інформація про них розміщується в соціальних мережах, їх головна мета – залучення нових користувачів. Відповідно, ставити заборону на участь нових користувачів прямо не відповідяє причині та сенсу проведення конкурсу. І так, реєстрація на форумі не зобов'язує користувачів проявляти будь-яку активність.

2. Під час проведення конкурсу Команда Мі-Ком'юніті стежить за тим, щоб учасники дотримувалися встановлених правил. Тому під час конкурсу у переважній більшості видаляються коментарі-дублікати, особливо злісні порушники чесної гри кілька разів отримували попередження і бани.

3. Учасники не знають, за яким саме принципом буде завантажуватися список для розіграшу на random.org - він може бути відсортований за ІД, за Нікнеймом, за номером відповіді або якось по-іншому. А з урахуванням різної щоразу кількості учасників спроби обійти алгоритм random.org вкрай примарні. Random.org має свій власний алгоритм рандомізації списків. Його незалежність та незаангажованість визнана в усьому світі.

4. За результатами згенерованого random.org листінгу відбувається початкова перевірка переможців на доброчесність, після чого відбувається публікація відповідної теми з результатами конкурсу.

5. Кількість учасників щоразу різна. Якщо взяти до прикладу останній розіграш - то це, здається, 2:298 або 1:149. За таких умов шанси на виграш кожного окремого користувача вкрай мізерні.

Наостанок процитую дещо раніший коментар Nick Lavrenov:
Чи не вважаєте ви, що ризик втратити роботу для мене та @MENTOR перевищує вартість будь-якого призу, адже кожен з цих подарунків - це гроші компанії, на благо якої ми працюємо, відповідно це обдурення компанії-організатора.

Я розумію, що приємно вважати, що тебе обдурили, а ніж просто повірити в те, що вдача не на твоєму боці. Але ми не зацікавлені в обдуренні користувачів. Формат проведення розіграшів був обраний саме таким задля мінімізації можливих махінацій зі сторони користувачів та відносної простоти підведення підсумків розіграшу.
Конструктивні пропозиції, щодо того, як зробити процес розіграшів більш прозорим залюбки розглянемо.

З урахуванням всього вищевикладеного, сподіваюся, що мене почують. Особливо сподіваюся, що й зрозуміють.

2019-12-04 19:31:14
Коли оновлення прошивки?

Pro Bunny

Olexa
Це буде моя остання відповідь в цій темі, більше я до неї повертатися не буду.
Хто хоче, той прочитає і зрозуміє, хто не хоче, той і надалі вважатиме, що його дурять.

Знаєте, те що ви так би мовити виправдовуєтеся кожен раз після розіграшу свідчить про зворотне, цього достатньо для розуміння ситуації. Шанс випадковості присутній завжди, та системність у виборі видно чітко, як кажуть жителі Англії - "Все що відбулося більше трьох разів це традиція"
2019-12-04 19:38:15
18*855408 відповів о 2019-12-04 13:38:15
Знаєте, те що ви так би мовити виправдовуєтеся кожен раз після розіграшу свідчить про зворотне, цього достатньо для розуміння ситуації. Шанс випадковості присутній завжди, та системність у виборі видно чітко, як кажуть жителі Англії - "Все що відбулося більше трьох разів це традиція"

Таки відступлю від раніше сказаного про останнє повернення в тему :-)

Щоразу лунають одні й ті самі звинування, тому, відповідно, одні й ті самі пояснення. Вам щоразу подобається звинувачувати. А жодні пояснення вас (та інших критиків) не влаштовують. Благо хоч вперше було визнано, що звинувачення в монтажі через стрибаючий логотип рандом.орг було хибним і той клятий логотип таки стрибає насправді. Хоч якийсь прогрес, хоч одне пояснення нарешті сприйняли! Лишилося ще п'ять з коментаря 45.
2019-12-04 19:51:22
Коли оновлення прошивки?

Pro Bunny

Olexa

Щоразу лунають одні й ті самі звинування, тому, відповідно, одні й ті самі пояснення. Вам щоразу подобається звинувачувати. А жодні пояснення вас (та інших критиків) не влаштовують. Благо хоч вперше було визнано, що звинувачення в монтажі через стрибаючий логотип рандом.орг було хибним і той клятий логотип таки стрибає насправді. Хоч якийсь прогрес, хоч одне пояснення нарешті сприйняли! Лишилося ще п'ять з коментаря 45.

Слово навчіться тримати, а не відступати. Не солідно, і вас ніхто не звинувачує, вам висунули притензії. Реакція адмінів нагадує кожен раз істерику в дівчачому туалеті коли туди заходить хлопець))) Ні разу на форумі не бачив пости переможців з фото призу, вдячністю форуму за виграш і тд, ви визначтеся з прозорістю в проведенні, або відмініть їх і популяризуйте комюніті іншими шляхами.
2019-12-04 19:57:55

Advanced Bunny

1834729615 Author |

Olexa відповів о 2019-12-04 13:51:22

Если Вы считаете все приведенные доказательства не достаточно аргументированными, то объясните судьбу приза в конкурсе "Дізнайсяпро новий Mi 9T Pro та отримай можливість його виграти!"
Тема с результатами была опубликована 30.09.2019, а победитель последний раз заходил на форум 26.09.2019. Как он мог узнать о том, что выиграл Mi 9T Pro, если по сегодняшний день не заходил на форум? Он его забрал или приз остался у организаторов?
2019-12-04 20:26:33
Olexa відповів о 2019-12-03 23:18:03
1. Конкурси проводяться для залучення нових користувачів до Ком'юніті. Тому виставлення обмеження автоматично відсіює тих, на кого вони розраховані.
Активність на форумі такі обмеження збільшать на рівні флуду та створенні тем-дублікатів на кшталт «А коли прошивка», які видалятимуться, після чого починається істерика іншого плану - «Мені не дають і слова сказати».
Коментарі-дублікати не беруть участі у розіграші. Вони або видаляються під час проведення конкурсу, або видаляються під час обробки результатів.

та я ж розумію що якщо ввести обов'язковим створення теми, то саме так і буде. тому я провонував використовувати кнопку "відмітитись сьогодні" у певній кількості. це сприятиме відвіданню форуму користовачами, особливо щойно створеним аккаунтам, які можливо помітять якусь цікаву інформацію на форумі і стануть активними користувачами, а не просто учасниками певного конкурсу =)

наприклад: ви вирішили провести конкурс де розігруєте "щось" з 1.01.20 по 15.01.20. скинули рекламу повсюди. користувач знаходить вашу рекламу на фейсбуці, переходить за посиланням і бачить що для того щоб прийняти участь у конкурсі потрібно лише впродовж 10 днів (із 15 виділених на проведення конкурсу, отже у учасникв буде час для отримання медалі і прийняття участі у конкурсі) заходити на форум та натискати кнопку "відмітитись", за що він отримає медаль "якусь".

таким чином клонованим аккаунтам(які ви не спіймаєте по айпі бо вони використовають впн і чистять кеш браузера. в браузері tor це все проходить автоматично) буде дуже складно заходити на всі копії та відмічатись.(за цією схемою теж можна ствоити багато аккаунтів і одноразово на всіх їх отримати медаль і потім використовувати вже створенні аккаунти в майбутніх конкурсах, щоб унеможливити і цей варіант читайте нижче)

і супер топово буде якщо для кожного такого конкурсу буде своя медаль з відзнакою "медаль для участі у конкурсі 1.01.20-15.01.20", тоді виграватимуть ТІЛЬКИ актвні користувачі навіть якщо вони НОВІ.

а зараз нажаль є недоліки проведення конкурсів. здається я у двох конкурсах на виграш призу приймав участь і в обох у мене були погане відчуття не чесності в їх проведенні. так вони були можливо безпідставні, але такий осад залишався.
а головний пинцип за яким працює і "алло" і "xiaomi" - клієнто-орієнтованість. тому потрібно що б нові користувачі довіряли розіграшам. якщо цієї довіри не буде, то в наступному конкурсі вони вже не прийматимуть участь, а отже і не стануть новою частиною Mi-comunity =)
2019-12-04 21:08:44
please sign in to reply.
Sign In Sign Up

1834729615

Advanced Bunny

• Followers

32

• Threads

1

• Replies

64

235