In order to fulfill the basic functions of our service, the user hereby agrees to allow Xiaomi to collect, process and use personal information which shall include but not be limited to written threads, pictures, comments, replies in the Mi Community, and relevant data types listed in Xiaomi's Private Policy. By selecting "Agree", you agree to Xiaomi's Private Policy and Content Policy .
Agree

Зворотній зв'язок

Advanced Bunny

Mistborn | from Redmi 6 Pro

4160482170
Ви за всіх не підписуйтесь. Я особисто користувач пристроїв деяких від xiaomi, но апсолютно не фан. Запитань до компанії більше чим задоволення від користання продукцією. Не є фаном якогось одного бренду - фан зручності та корисності. Коли пишуть, обіцяють одне, а на ділі воно не так, не зовсім приємно.

Ну, чому ж не підписатися)
Форум має конкретну назву "Mi Community". Значить, логічно думати, що це і об'єднує людей на ньому. Якщо б це був ресурс, наприклад,  "Mistborn Community", я б однозначно очікував від зареєстрованих фоловерів якоїсь цікавості до моєї персони)))
2019-12-04 06:03:29
4160482170 відповів о 2019-12-03 23:59:49
Взагалі дивно що Адміни, Модери... Команда бере в цьому участь - дозволено приймати участь їм в таких конкурсах - автоматично є підозра у зловживанні чи спробі впливу.

Аби не виникало ніяких питань щодо цього - ознайомтеся з Правилами.
Адміністрація Mi Community не є співробітниками Xiaomi. Єдині двоє людей з Адміністрації, для кого форум це робота, тобто вони є представниками організатора конкурсу, вам озвучив Nick Lavrenov. Саме їм заборонено Правилами брати участь в конкурсі. Всі інші модератори, супермодератори, представники інших спеціальних команд є такими самими Мі-фанами (тільки з розширеними правами), які вирішили присвятити свій вільний час дотриманню порядку на форумі та допомозі користувачам.
2019-12-04 06:11:45
Перш ніж поставити питання, зазирни у FAQ
Коли оновлення прошивки?

Pro Bunny

Палич | from app

Mistborn
Ну, чому ж не підписатися)
Форум має конкретну назву "Mi Community". Значить, логічно думати, що це і об'єднує людей на ньому. Якщо б це був ресурс, наприклад,  "Mistborn Community", я б однозначно очікував від зареєстрованих фоловерів якоїсь цікавості до моєї персони)))

Ви точно значення та суть розумієте слова community, mi community?!  Я, якщо раптом, маю продукуію xiaomi, смарти на miui....
2019-12-04 06:17:09

Pro Bunny

Палич | from app

quoteurl=home.php?mod=space&uid=1768001121Olexa/url
Аби не виникало ніяких питань щодо цього - ознайомтеся з Правилами.
Адміністрація Mi Community не є співробітниками Xiaomi. Єдині двоє людей з Адміністрації, для кого форум це робота, тобто вони є представниками організатора конкурсу, вам озвучив Nick Lavrenov. Саме їм заборонено Правилами брати участь в конкурсі. Всі інші модератори, супермодератори, представники інших спеціальних команд є такими самими Мі-фанами (тільки з розширеними правами), які вирішили присвятити свій вільний час дотриманню порядку на форумі та допомозі користувачам./quote

Це добре, але є але...., як бачимо. Порядок, пишите.... Чому тоді деякі мої коменти було видалено без пояснень? Де порядок де прозорість? Читаю тему якусь.... комент було яидалено або не вдалося.....
2019-12-04 06:26:59
4160482170 відповів о 2019-12-04 00:26:59
Це добре, але є але...., як бачимо. Порядок, пишите.... Чому тоді деякі мої клменти було видалено без пояснень? Де порядок де прозорість? Читаю тему якусь.... комент було яидалено або не вдалося.....

Залежить від коментарів. Залежить від того, де відбувалося видалення - на сайті чи в додатку. 99% видалених коментарів зараз - "аколипрошивка".
2019-12-04 06:44:52
Коли оновлення прошивки?

Super moderator

Beznavorotov | from MI 8 Lite

4160482170
Не вмієте зробити прозоро, демократично, мало досвіду, прав, можливостей - просто не робіть. А те як зробили, ніяк інакше не виглядає, як вкрали, зманіліпували розігриш.

А які є у вас підтвердження?
Ви спілкувались хоч із одним переможцем минулих конкурсів?
Чи все було чесно? Чи отримав він виграний приз?
Компанія визначає спосіб проведення конкурсу і їх умови, а Ви після прочитання правил до цього конкурсу вирішуєте чи приймаєте участь чи ні.
2019-12-04 14:07:07

Mi FC President

Shilov.llw | from Redmi Note 7

Каждый раз после каких-либо разыгрышей кто-то недоволен. "Опять все подстроенно" и подобные комментарии. Если выдвигаете обвинения - нужны реальные доказательства, а не догадки. Подумайте вот о чем, в теме с условиями розыгрыша 302 комментария, из всех, кто оставлял их, больше половины тех, кто только зарегистрировался. Никто не подумал, что абсолютное большинство регистрируется только из-за конкурсов. Реально на форуме и тысячи человек наверное не наберётся, которые ведут какую-то активность здесь, а зарегистрировано около 300000 если я не ошибаюсь
2019-12-04 15:49:41

Advanced Bunny

1834729615 Author |

Beznavorotov відповів о 2019-12-04 08:07:07
А які є у вас підтвердження?
Ви спілкувались хоч із одним переможцем минулих конкурсів?
Чи все було чесно? Чи отримав він виграний приз?

Подтвержений нет, но есть предположения. Давайте пройдемся по странной активности победителей.
Святкуємо 250000 користувачів на форумі!

Победитель

Последний раз заходил на форум в день оглашения результатов. Выиграв такой крутецкий приз решил в следующих конкурсах больше участия не принимать.
Активность. Три ответа. Один в конкурсе и два ни о чем. За то подписался на тему с прошивками на MI 9T, еще до окончания конкурса.

Підписуйсяна канал Mi Community Ukraine в Telegram та отримай крутий приз
Победитель

Активность. Только один пост в конкурсе. То же решил больше не испытивать судьбу.

Дізнайсяпро новий Mi 9T Pro та отримай можливість його виграти!
Победитель.

Этот даже решил не заходить на форум, по окончании конкурса, что бы узнать о привалившем счастье и дать свой адрес. И то же решил больше не принимать участия в следующих конкурсах.
Активность. Такая же как и у остальных. Пару глупых постов и ответ в теме с конкурсом.
Кстати. У победителей последнего конкурса такая же активность и посты одинакового смысла.

2019-12-04 16:58:11
1834729615 відповів о 2019-12-04 10:58:11
Последний раз заходил на форум в день оглашения результатов.

Просто приклад.

+

То коли ж я останній раз був на форумі?
2019-12-04 17:42:01
Коли оновлення прошивки?

Advanced Bunny

1834729615 Author |

Olexa відповів о 2019-12-04 11:42:01
Просто приклад.

При чем тут Ваш профиль? Я привел совершенно другие примеры.
Да, время не совпадает, а даты совпадают.
И вообще. Складывается такое впечатление, что в руководстве форума круговая порука. Вместо того, что бы разобраться внутри, каждый говорит, что этого не может быть потому, что этого быть не должно.
2019-12-04 18:01:59
please sign in to reply.
Sign In Sign Up

1834729615

Advanced Bunny

• Followers

32

• Threads

1

• Replies

64

235