In order to fulfill the basic functions of our service, the user hereby agrees to allow Xiaomi to collect, process and use personal information which shall include but not be limited to written threads, pictures, comments, replies in the Mi Community, and relevant data types listed in Xiaomi's Private Policy. By selecting "Agree", you agree to Xiaomi's Private Policy and Content Policy .
Agree

Зворотній зв'язок

value4price відповів о 2019-12-03 21:58:30
Нажаль, Nick, проблема не у студії і не у "нових людях", а у тому що просто люди створюють багато аккаунтів. Погано те, що створюючи багато аккаунтів, ви не отримуєте багато користувачів, а лише більше аккаунтіів одних і тих же шахраїв. Але я ніколи нікого не критикую, якщо у мене немає пропозиції як це виправити.
1) по-перше, треба ввести нове правило яке відсіяло би такі аккаунти. наприклад, давати користувачам які відмітились на форумі 10 днів - медаль "користувач". і в правилах розіграшів написати що отрмати праз зможуть лише володар медалі "користувач". це збільшить активніть на форумі і зробить важкою задачею для шахрахїв створення таких "користувачів"
2) обов'язково перевіряти аккаунти переможців у відео з розіграшу. бо у відео лише визначення двох цифр і ніхто не перевірив аккаунти на дотримання правил конкурсу, а саме: пункт 2 правил "...Профіль учасника розіграшу повинен бути реальним та принаймні частково заповненим на час визначення переможця для перевірки дотримання правил конкурсу." тобто це правило не перевірено.

1. Конкурси проводяться для залучення нових користувачів до Ком'юніті. Тому виставлення обмеження автоматично відсіює тих, на кого вони розраховані.
Активність на форумі такі обмеження збільшать на рівні флуду та створенні тем-дублікатів на кшталт «А коли прошивка», які видалятимуться, після чого починається істерика іншого плану - «Мені не дають і слова сказати».
Коментарі-дублікати не беруть участі у розіграші. Вони або видаляються під час проведення конкурсу, або видаляються під час обробки результатів.

2. Акаунти перевіряються на дотримання основних правил. Наприклад, я можу сказати, що профілі двох останніх переможців відповідають моменту щодо «часткового заповнення» (подробиць, за якими особисто я це визначаю, повідомляти не буду, тому перепрошую). Крім того, проводиться перевірка і по інших моментах-обмеженнях з правил.

P.S. Знову форум глючить. Видалені коментарі 18 та 20 – мої, їх зміст ідентичний цьому, пішли збої при додаванні, що призвело до дублювання.

2019-12-04 05:18:03
Перш ніж поставити питання, зазирни у FAQ
Коли оновлення прошивки?

Master Bunny

Andrey Jura | from Mi A2

Отключение комментариев в посте о "победителях" говорит о многом... У меня всё!
2019-12-04 05:24:07

Pro Bunny

Палич | from app

Olexa
Ми не коментуємо і не огризаємось. Ми намагаємося пояснити - після кожного конкурсу! - що і як відбувається. Але ж пояснень ніхто не хоче уважно читати й розуміти.

Ви не зрозуміли. Сам факт цього посту, теми, та його обговорення. Ніхто необговорює того чого немає, або якщо щось комусь мариться. На нормальних сучасних форумах є QMS, зв'язок з Адмінами, де можна розібратися. Для мене особисто, якщо є тема - є проблема, є факт. Хто правий а хто ні, не знаю, але уважно все прочитавши, складаєтьмя враження махінації, без доказів чи фактів іншого. Грубо кажучи, якщо не зрозуміло як виглядає, тільки приклад: вам кажуть ви геї та брехуни, ще й крадете!, а ви ні, так не є, ми дивилися там ютюб, так всі роблять.
2019-12-04 05:26:03

Master Bunny

Andrey Jura | from Mi A2

Nick Lavrenov
Кхм, я розумію, що чим більше користувачів на форумі, тим більше стане незадоволених результатами, але зауважу декілька цікавих моментів:
1. Перейдіть будь ласка на сайт random.org та спробуйте перейти там за різними посиланнями: ви помітите, що лого random.org трохи зсуватиметься в залежності від сторінки.
2. Чи не думаєте ви, що кількість ресурсів витрачених на подібне шахрайство (час, монтаж, тощо) не виправдовує можливого виграшу?

Выглядит это системно уже. Все конкурсы как под копирку, или один из модераторов победит, или аккаунт которому меньше недели... Так что доверия нет. А закрывать комментарии к посту о победителях... на воре и шапка горит! Сложно провести прямой эфир, и сайт с рандомом определит победителя. А иначе выглядит как цырк шапито, для своих. Личное мнение, без предвзятости.
2019-12-04 05:31:43

Advanced Bunny

Mistborn | from Redmi 6 Pro

Агов, люди! Про що тут взагалі іде мова?))) Всі ми зібралися на цьому чудовому ресурсі, тому що в захваті від продукції компанії Xiaomi. Так?))
Так ось, виграв хтось, чи не виграв - все це байдуже... Конкурси - приємна розвага, і тільки! Не зважаючи на "невдачу", ми продовжуємо користуватися чудовими смартфонами Xiaomi і радіти іх неперевершеним якостям! Всім миру, все буде Україна!)
2019-12-04 05:32:46

Pro Bunny

Палич | from app

Не вмієте зробити прозоро, демократично, мало досвіду, прав, можливостей - просто не робіть. А те як зробили, ніяк інакше не виглядає, як вкрали, зманіліпували розігриш.
2019-12-04 05:33:04
4160482170 відповів о 2019-12-03 23:26:03
Ви не зрозуміли. Сам факт цього посту, теми, та його обговорення. Ніхто необговорює того чого немає, або якщо щось комусь мариться. На нормальних сучасних форумах є QMS, зв'язок з Адмінами, де можна розібратися. Для мене особисто, якщо є тема - є проблема, є факт. Хто правий а хто ні, не знаю, але уважно все прочитавши, складаєтьмя враження махінації, без доказів чи фактів іншого. Грубо кажучи, якщо не зрозуміло як виглядає, тільки приклад: вам кажуть ви геї та брехуни, ще й крадете!, а ви ні, так не є, ми дивилися там ютюб, так всі роблять.

Після кожного конкурсу ЗАВЖДИ є незадоволені. Але цього разу, окрім класичних звинувачень щодо переможців, відбулося публічне звинувачення в склейці розіграшу. Я навів живий щойно знятий власноруч приклад того, що стрибаючий логотип на різних сторінках є не показником монтажу, а недоліком сайта-рандомайзера.
Тобто, якби видалили тему - звинуватили б в іншому.

Врешті, кожен розіграш має правила, ключовими моментами яких у переважній більшості випадків є такі:
1. Немає обмежень для термінів реєстрації учасників
2. Розіграш відбувається на рандом.орг
3. В усіх спірних випадках рішення завжди за Адміністрацією.

Сайту Рандом.орг абсолютно все одно, що рандомізувати: список закинули, він його посортував як захотів, і видав результат. Тому претензії щодо алгоритму роботи варто адресувати саме рандомайзеру.
2019-12-04 05:37:32
Перш ніж поставити питання, зазирни у FAQ
Коли оновлення прошивки?

Pro Bunny

Палич | from app

Mistborn
Агов, люди! Про що тут взагалі іде мова?))) Всі ми зібралися на цьому чудовому ресурсі, тому що в захваті від продукції компанії Xiaomi. Так?))
Так ось, виграв хтось, чи не виграв - все це байдуже... Конкурси - приємна розвага, і тільки! Не зважаючи на "невдачу", ми продовжуємо користуватися чудовими смартфонами Xiaomi і радіти іх неперевершеним якостям! Всім миру, все буде Україна!)

Ви за всіх не підписуйтесь. Я особисто користувач пристроїв деяких від xiaomi, но апсолютно не фан. Запитань до компанії більше чим задоволення від користання продукцією. Не є фаном якогось одного бренду - фан зручності та корисності. Коли пишуть, обіцяють одне, а на ділі воно не так, не зовсім приємно.
2019-12-04 05:40:02

Pro Bunny

Палич | from app

Olexa
Після кожного конкурсу ЗАВЖДИ є незадоволені. Але цього разу, окрім класичних звинувачень щодо переможців, відбулося публічне звинувачення в склейці розіграшу. Я навів живий щойно знятий власноруч приклад того, що стрибаючий логотип на різних сторінках є не показником монтажу, а недоліком сайта-рандомайзера.
Тобто, якби видалили тему - звинуватили б в іншому.

Хлопці, тра шото дєлать - якщо у вас тут так завжди після кожного конкурсу, то для мене це повний аут - або вам так зручно і ви дійсно щось там мутите, або навіщо Ви тут всі гаєте час та обурюєте фанів - до цієї пори нічого не змінили не придумали?!?! Ну як так?! Де логіка...?!
2019-12-04 05:45:18

Pro Bunny

Палич | from app

Andrey Jura
Выглядит это системно уже. Все конкурсы как под копирку, или один из модераторов победит, или аккаунт которому меньше недели... Так что доверия нет. А закрывать комментарии к посту о победителях... на воре и шапка горит! Сложно провести прямой эфир, и сайт с рандомом определит победителя. А иначе выглядит как цырк шапито, для своих. Личное мнение, без предвзятости.

Взагалі дивно що Адміни, Модери... Команда бере в цьому участь - дозволено приймати участь їм в таких конкурсах - автоматично є підозра у зловживанні чи спробі впливу.
2019-12-04 05:59:49
please sign in to reply.
Sign In Sign Up

1834729615

Advanced Bunny

• Followers

32

• Threads

1

• Replies

64

235