In order to fulfill the basic functions of our service, the user hereby agrees to allow Xiaomi to collect, process and use personal information which shall include but not be limited to written threads, pictures, comments, replies in the Mi Community, and relevant data types listed in Xiaomi's Private Policy. By selecting "Agree", you agree to Xiaomi's Private Policy and Content Policy .
Agree

Зворотній зв'язок

Кхм, я розумію, що чим більше користувачів на форумі, тим більше стане незадоволених результатами, але зауважу декілька цікавих моментів:
1. Перейдіть будь ласка на сайт random.org та спробуйте перейти там за різними посиланнями: ви помітите, що лого random.org трохи зсуватиметься в залежності від сторінки.
2. Чи не думаєте ви, що кількість ресурсів витрачених на подібне шахрайство (час, монтаж, тощо) не виправдовує можливого виграшу?
3. Чи спробували ви написати хоч одному з переможців та поспілкуватись з ним?
4. Чи не вважаєте ви, що ризик втратити роботу для мене та @MENTOR перевищує вартість будь-якого призу, адже кожен з цих подарунків - це гроші компанії, на благо якої ми працюємо, відповідно це обдурення компанії-організатора.

Я розумію, що приємно вважати, що тебе обдурили, а ніж просто повірити в те, що вдача не на твоєму боці. Але ми не зацікавлені в обдуренні користувачів. Формат проведення розіграшів був обраний саме таким задля мінімізації можливих махінацій зі сторони користувачів та відносної простоти підведення підсумків розіграшу.
Конструктивні пропозиції, що до того як зробити процес розіграшів більш прозорим залюбки розглянемо.
Зауважу, що не всі пропозиції можуть бути реалізовані технічно, але будуть розглянуті.
p.s. На жаль, студії, де можливо було б знімати прямі трансляції розіграшів, наразі нема, а вартість зйомки одного ролика у відомих відеоблогерів значно перевищує вартість призів
2019-12-04 00:49:14

Master Bunny

@hd48915 | from app

Ничего не хочу сказать про склейки, алгоритмы сайта и смещения логотипов. Даже не хочу повторять избитое наблюдение, про выиграш аккаунтов пустышек с нулевой активностью. Но чтобы закрыть комментарии к теме с результатами конкурса, с целью избежать волны недовольства...это супер! Новые передовые подходы в общении Mi фанов в Mi Community Украина. Браво!
2019-12-04 01:27:28
Nick Lavrenov
Кхм, я розумію, що чим більше користувачів на форумі, тим більше стане незадоволених результатами, але зауважу декілька цікавих моментів:
1. Перейдіть будь ласка на сайт random.org та спробуйте перейти там за різними посиланнями: ви помітите, що лого random.org трохи зсуватиметься в залежності від сторінки.
2. Чи не думаєте ви, що кількість ресурсів витрачених на подібне шахрайство (час, монтаж, тощо) не виправдовує можливого виграшу?

Да зачем прям Студия, для проведения розыгрыша ?
Достаточно уютного уголка, ПК, веб-камера для снятия процесса со стороны, программа Team viewer и микрофон среднего уровня.
Далее делаете стрим, хоть в твич, хоть в Ютуб. Кидаете ссылку, в которой указана дата и время.
Нет ? Делаете запись всего этого действа.
Профит. Все счастливы. И не пишут подобных тем. Ну и кучи гневных, и не безпочвенных комментариев. 🤔
2019-12-04 01:42:10

Super moderator

dimychman | from MI 8 SE

Павел Аврамец
Да зачем прям Студия, для проведения розыгрыша ?
Достаточно уютного уголка, ПК, веб-камера для снятия процесса со стороны, программа Team viewer и микрофон среднего уровня.
Далее делаете стрим, хоть в твич, хоть в Ютуб. Кидаете ссылку, в которой указана дата и время.

Скільки дивився онлайн прямих ефірів гарно організованих - завжди були ті, хто кричав у чаті про ''развод'' і ''кидалово''. Буде те саме, бо вигравати буде ''хтось, а не я''
2019-12-04 03:45:06
dimychman
Скільки дивився онлайн прямих ефірів гарно організованих - завжди були ті, хто кричав у чаті про ''развод'' і ''кидалово''. Буде те саме, бо вигравати буде ''хтось, а не я''

Смотрю АндроНьюз. Там постоянно в таком формате розыгрыши. И никто не ноет. Смысла нет. Все в прямом эфире.
Вы попробуйте :
Создайте тему, плюс опрос, на предмет формата розыгрыша.
Открытость, снимет этот хайп. Поверьте.
2019-12-04 03:56:50
Nick Lavrenov відповів о 2019-12-03 18:49:14

Нажаль, Nick, проблема не у студії і не у "нових людях", а у тому що просто люди створюють багато аккаунтів. Погано те, що створюючи багато аккаунтів, ви не отримуєте багато користувачів, а лише більше аккаунтіів одних і тих же шахраїв. Але я ніколи нікого не критикую, якщо у мене немає пропозиції як це виправити.
1) по-перше, треба ввести нове правило яке відсіяло би такі аккаунти. наприклад, давати користувачам які відмітились на форумі 10 днів - медаль "користувач". і в правилах розіграшів написати що отрмати праз зможуть лише володар медалі "користувач". це збільшить активніть на форумі і зробить важкою задачею для шахрахїв створення таких "користувачів"
2) обов'язково перевіряти аккаунти переможців у відео з розіграшу. бо у відео лише визначення двох цифр і ніхто не перевірив аккаунти на дотримання правил конкурсу, а саме: пункт 2 правил "...Профіль учасника розіграшу повинен бути реальним та принаймні частково заповненим на час визначення переможця для перевірки дотримання правил конкурсу." тобто це правило не перевірено.
3) видаляти дубльовані коментарі від одних і тих самих користувачів. я знайшов принаймні один такий, не прибігаючи к пошукам. тобто, хто більше коментарів напише, у того і більше шансів.
П.С. я не маю претензій щодо того що я не виграв, хоча і хочу, оскільки у мене свій блог і мені було б дуже цікаво поділитись своїми емоціями від виграшу і зробити відео-огляд смартфону.
У вашу чесність вірю, оскільки 2 рази вигравав запрошення на презентації нових продуктів і звичайно відвідав їх, дякую. але так багато обурення визиває не програш, а саме погана продуманість правил, перевірки їх дотримання і фіксування всього цього.
Дякую за увагу, Nick.
2019-12-04 03:58:30

Pro Bunny

Палич | from app

dimychman

Діло у репутації та розтавити всі крапки, тримати леце..... Ви ж, команда, спокійні та абсурдно щось там коментуєте та огризаїтесь. Без своїх Фанів ви ніхто і ніщо. Але й цього простого не розумієте. Прикро, що саме така Команда MiComm Україна, навіть. Гадаю всі хто вміє аналізувати та самостійно думати, висновки зробили.
2019-12-04 04:45:13
Invalid floor, the posts have been deleted #18
4160482170 відповів о 2019-12-03 22:45:13
Діло у репутації та розтавити всі крапки, тримати леце..... Ви ж, команда, спокійні та абсурдно щось там коментуєте та огризаїтесь. Без своїх Фанів ви ніхто і ніщо. Але й цього простого не розумієте. Прикро, що саме така Команда MiComm Україна, навіть. Гадаю всі хто вміє аналізувати та самостійно думати, висновки зробили.

Ми не коментуємо і не огризаємось. Ми намагаємося пояснити - після кожного конкурсу! - що і як відбувається. Але ж пояснень ніхто не хоче уважно читати й розуміти.
2019-12-04 05:11:21
Перш ніж поставити питання, зазирни у FAQ
Коли оновлення прошивки?
Invalid floor, the posts have been deleted #20
please sign in to reply.
Sign In Sign Up

1834729615

Advanced Bunny

• Followers

32

• Threads

1