In order to fulfill the basic functions of our service, the user hereby agrees to allow Xiaomi to collect, process and use personal information which shall include but not be limited to written threads, pictures, comments, replies in the Mi Community, and relevant data types listed in Xiaomi's Private Policy. By selecting "Agree", you agree to Xiaomi's Private Policy and Content Policy .
Agree

Redmi 6A

[Поради] Проблема з активацією 2-ї сімкарти!

2019-12-01 23:29:07
685 20
Вітаю всіх! У мене така проблемка. Користувалась тільки однією сім-картою (займала слот 2), наразі з"явилась необхідність вставити другу сімку (в слот 1). Потім мені захотілось ПОМІНЯТИ їх місцями, щоб основна сімка була в слоті 1, ну а друга, якою набагато рідше користуюсь, відповідно, у слоті 2. Так от, я знаю, що ця тема ВЖЕ багато разів піднімалась на форумі, але "вийти з мі аккаунту і поміняти мову", "натиснути 3-4 рази для відправки СМС", "добавити номер на оф. сайті мі аккаунт", - НЕ ВИРІШИЛИ МОЮ ПРОБЛЕМУ! Розумієте, коли я поміняла місцями СІМКИ, мені стали ПОСТІЙНО приходити оповіщення про НЕАКТИВОВАНУ СІМКУ щоразу, коли перезавантажую або вмикаю-вимикаю телефон (слот 2). Чому так? Що потрібно зробити? На офіційному сайті в мене ВЖЕ прив"язаний ОСНОВНИЙ НОМЕР, там можна тільки ЗМІНИТИ його, а ДОБАВИТИ ще один НОМЕР - ні. Як позбутися цього набридливого сповіщення?
п.с. Я розумію, що через мій "перфекціонізм" тепер маю проблему:)) але мені просто так зручніше. Я знаю, що номер прив"язується до мі-аккаунту у цілях безпеки, але я хочу, щоб ОБИДВА номери нормально працювали, і не було ніяких сповіщень з помилками щоразу!

ДЯКУЮ ЗА УВАГУ, СПОДІВАЮСЬ, МЕНІ МОЖЕ ХТОСЬ ДОПОМОГТИ.
2019-12-01 23:29:07
Favorites1 RateRate

Advanced Bunny

23012006 | from Redmi Note 7

1.Активуй її,але це платно незнаю скільки,але там  не багато
2.Якщо не хочеш тратити гроші,то зажми на це сповіщення та вимкни сповіщення і більше воно тебе не буде мучати.
2019-12-01 23:56:30

Rookie Bunny

milok Author |

23012006 відповів о 2019-12-01 17:56:30
1.Активуй її,але це платно незнаю скільки,але там  не багато
2.Якщо не хочеш тратити гроші,то зажми на це сповіщення та вимкни сповіщення і більше воно тебе не буде мучати.

Привіт, дякую за відповідь. На рахунок поради №2 я знаю, але думала, можливо це можна "пофіксити" нормально і активувати другу сімку теж. А на рахунок "активувати", - так, я й не проти це зробити, але не вдається. На рахунку гроші є. Смс-ка не приходить. Кажу ж, оці найпопулярніші способи не допомагають. Нажимала не тільки 3-4 рази, а навіть 10 разів, але "ручний ввід" так і не з"явився.. Я якраз шукаю спосіб, щоб активувати, бо ні один не підходить..
2019-12-02 00:07:37

Semi Pro Bunny

radiotik | from Redmi Note 5

Оператор Київстар?
2019-12-02 00:30:27

Pro Bunny

EvilDima | from Redmi 6A

увага щоб активувалась потрібно, що було на рахунку більше 4 грн
2019-12-02 00:31:46

Rookie Bunny

milok Author |

EvilDima відповів о 2019-12-01 18:31:46
увага щоб активувалась потрібно, що було на рахунку більше 4 грн

Дякую, так, в мене 10 грн було на момент активації. Я уже не впевнена, що це реально - активувати обвидві сімки...
2019-12-02 00:36:52

Rookie Bunny

milok Author |

radiotik відповів о 2019-12-01 18:30:27
Оператор Київстар?

Ні, основний, з яким все ок - Водафон, а другий, який не вдається активувати - Лайфселл.
2019-12-02 00:37:29

Pro Bunny

EvilDima | from Redmi 6A

milok
Ні, основний, з яким все ок - Водафон, а другий, який не вдається активувати - Лайфселл.

мені теж не вдається активувати лайфсел, а Київстар активувався
2019-12-02 00:41:38

Semi Pro Bunny

1834658510 | from Redmi 5 Plus

с оператором не пробовали связаться ?
2019-12-02 00:49:00

Semi Pro Bunny

milok

І тим не менш, по перше перевірте чи прописані номери телефонів в налаштуваннях кожної сім карти. Розповім як я активував обидві сімки на телефоні дружини РН7. По-перше, прописав номери в налаштуваннях сім карт. Далі, вмикаю wifi. Вимикаю одну сім карту. На тій, що залишилась, вмикаю мобільний інтернет, не вимикаючи WiFi. Міняю мову інтерфейсу на англійську USA. Після того, як мова змінилася, вмикаю активацію сім карти. Пройшла активація - міняю мову на українську. Тепер з другою сімкою те саме, вимкнувши вже активовану. Чомусь вийшло саме так.
2019-12-02 00:51:54

Semi Pro Bunny

EvilDima
мені теж не вдається активувати лайфсел, а Київстар активувався

Спосіб, який я навів, як раз активував Лайф та Київстар. Київстар був основним слотом.
2019-12-02 00:54:39
please sign in to reply.
Sign In Sign Up

milok

Rookie Bunny

• Followers

3

• Threads

2

• Replies

10

48