In order to fulfill the basic functions of our service, the user hereby agrees to allow Xiaomi to collect, process and use personal information which shall include but not be limited to written threads, pictures, comments, replies in the Mi Community, and relevant data types listed in Xiaomi's Private Policy. By selecting "Agree", you agree to Xiaomi's Private Policy and Content Policy .
Agree

Nowości

Invalid floor, the posts have been deleted #11

Master Bunny

Batisto999 | from app

#12

Sama bym nosiła taki fajny, ale trochę mało funkcji dla dorosłych, recenzja super.
2019-11-27 07:33:46

Semi Pro Bunny

...:lee:... | from app

#13

Im więcej promieniowania elektromagnetycznego tym lepiej supuuuer! ;)
2019-11-27 12:03:11

Mi Sports Team

Amsti Author | from app

#14

michalms
Byloby świetnie gdyby Xiaomi wprowadziło na polski rynek takie rozwiązanie. Niestety brakuje dużego gracza gwarantującego prawdziwe bezpieczeństwo w tym segmencie, mimo że jest dostępnych naprawdę dużo produktów tego typu na rynku. Niestety w przypadku produktów dostępnych coraz częściej okazuje się, że dane do zegarka i dostęp do lokalizacji czy nawet kontaktu jest prosty dla osób trzecich, co na koniec powoduje, że dziecko z zegarkiem może być bardziej narażone niż to bez. Ostatnio nawet czytałem o jednym z bardziej popularnych, że najrozsądniej go poprostu wyrzucić, bo właściwie każdy może mieć dostęp do lokalizacji i kontaktu z dzieckiem. Xiaomi moim zdaniem będzie rozwiązaniem bezpiecznym pod tym względem. A i stylistycznie bardzo udany projekt. Uważam, że nie jedna kobieta, która lubi świeży, sportowy styl założyła by taki zegarek na rękę, szczególnie w miesiącach wiosennych i letnich kiedy kolorowe dodatki są w modzie. Trochę szkoda, że nie ma funkcji typu przypomnij o myciu zębów i sprawdź łącząc się ze szczoteczką jak poszło, licz kroki, licz km, może rower i pływanie. Dzieci lubią elektronikę i fajnie byłoby gdyby wspierała ich zainteresowania od najmłodszych lat i pomagała wyrobić zdrowe nawyki. Coraz częściej jak czytam o nowym sprzęcie brakuje mi takiego wspólnego środowiska dla całego ekosystemu w którym urządzenia mogłyby wymieniać dane ze sobą i wchodzić w różnego rodzaju interakcje a także aplikacji która agregowala by dane z tych urządzeń i wyświetlała w postaci przyjaznych raportów, może wskazówek na przyszłość, czy wniosków. Nie wątpliwie moim zdaniem taka przyszłość nas czeka.

Zgadzam się z Tobą, w pewnym sensie jest to zagrożenie. Z drugiej strony może to być świetny gadżet dla rodziców martwiących się o swoje pociechy. Szczególnie w krajach gdzie jest duża przestępczość. Jest jeszcze drugi zegarek dla dzieci mi Bunny 3 bodajże, nie wiem czy on nie jest bardziej rozbudowany. Przydało byś się również aby zegarek przypominał o odrabianiu lekcji :D.
2019-11-27 13:01:20
Czyli Co? Mamy wersję 2S naszej "Admin" ?
2019-11-27 13:02:07

Mi Sports Team

Amsti Author | from app

#16

quoteurl=home.php?mod=space&uid=1686861998michalms/url
Byloby świetnie gdyby Xiaomi wprowadziło na polski rynek takie rozwiązanie. Niestety brakuje dużego gracza gwarantującego prawdziwe bezpieczeństwo w tym segmencie, mimo że jest dostępnych naprawdę dużo produktów tego typu na rynku. Niestety w przypadku produktów dostępnych coraz częściej okazuje się, że dane do zegarka i dostęp do lokalizacji czy nawet kontaktu jest prosty dla osób trzecich, co na koniec powoduje, że dziecko z zegarkiem może być bardziej narażone niż to bez. Ostatnio nawet czytałem o jednym z bardziej popularnych, że najrozsądniej go poprostu wyrzucić, bo właściwie każdy może mieć dostęp do lokalizacji i kontaktu z dzieckiem. Xiaomi moim zdaniem będzie rozwiązaniem bezpiecznym pod tym względem. A i stylistycznie bardzo udany projekt. Uważam, że nie jedna kobieta, która lubi świeży, sportowy styl założyła by taki zegarek na rękę, szczególnie w miesiącach wiosennych i letnich kiedy kolorowe dodatki są w modzie. Trochę szkoda, że nie ma funkcji typu przypomnij o myciu zębów i sprawdź łącząc się ze szczoteczką jak poszło, licz kroki, licz km, może rower i pływanie. Dzieci lubią elektronikę i fajnie byłoby gdyby wspierała ich zainteresowania od najmłodszych lat i pomagała wyrobić zdrowe nawyki. Coraz częściej jak czytam o nowym sprzęcie brakuje mi takiego wspólnego środowiska dla całego ekosystemu w którym urządzenia mogłyby wymieniać dane ze sobą i wchodzić w różnego rodzaju interakcje a także aplikacji która agregowala by dane z tych urządzeń i wyświetlała w postaci przyjaznych raportów, może wskazówek na przyszłość, czy wniosków. Nie wątpliwie moim zdaniem taka przyszłość nas czeka./quote

https://www.tabletowo.pl/premiera-smartwatch-dla-dzieci-xiaomi-mi-bunny-watch-3-opis-specyfikacja-cena/amp/
2019-11-27 13:47:37

Mi Sports Team

Amsti Author | from app

#17

quoteurl=home.php?mod=space&uid=1577147172Łukasz/url
Czyli Co? Mamy wersję 2S naszej "Admin" ?/quote


Haha, kobita tyle ma na głowie że aż się rozdwoiła ;D
2019-11-27 13:49:17
Amsti odpowiada, dnia 2019-11-27 06:49:17
Haha, kobita tyle ma na głowie że aż się rozwodiła ;D

A S-ka co oznacza :D?
2019-11-27 13:53:21

Mi Sports Team

Amsti Author | from app

#19

Wersja sportowa, robi za 3ech ;D
2019-11-27 14:03:25
Invalid floor, the posts have been deleted #20
please sign in to reply.
Sign In Sign Up

Amsti

Mi Sports Team

3 Days Check-In
7 Days Check-In
21 Days Check-In
40 Days Check-In
Newbie Member
ShotByMi
Złoty Mi Band
Świętujemy dzień X-Men!
Którym bohaterem jesteś?
Mi 9T
Fortune 500!
Mission 1
Mission 2
Mission 3
Mission 4
Mission 5
Like
Check in
Reply
Favorites
Post
9 lat MIUI
Global Community
Redmi Note 8
Wyzwanie - Meldowanie
Fotozagadka
better together slogan
Global Community
device poll
games discuss
#MiActive
Mrrrroczne Halloween
50k fanów w Polsce!
UK Community 100K
400K Mi Fans
300K Mi Fans
Happy New Year 2020!
step up
close up
All-Star Battle
OdpowiedzMi1
Answer Mi #2
All-Star Battle
Best Photo
110million
OdpowiedzMi2
Wielkie Porządki z MITU
DXOMark
10 years
MFF2020
2000+
Mi Foto Team
100 MLN
Triathlon 2021

Read moreGet new

Mi Comm APP

Stay updated on Mi Products and MIUI

Copyright©2010-2021 Xiaomi.com, All Rights Reserved
Quick Reply To Top Return to the list