In order to fulfill the basic functions of our service, the user hereby agrees to allow Xiaomi to collect, process and use personal information which shall include but not be limited to written threads, pictures, comments, replies in the Xiaomi Community, and relevant data types listed in Xiaomi's Private Policy. By selecting "Agree", you agree to Xiaomi's Private Policy and Content Policy .
Agree

Регламент

[] [FAQ] «Чому видаляють мої теми?»: приклади та пояснення

2019-11-11 02:56:10
2422 60


Привіт, Мі-фани!

Мабуть, настав той момент, коли потрібно детально розповісти, з яких причин модератори видаляють ті чи інші теми та коментарі. Оскільки дуже часто після цього доводиться отримувати приватні сповіщення з питанням «Чому видалили мою тему?».

Отже, почнемо по порядку.

Перш за все, модератори керуються наявними правилами:

1. Загальні правила Mi Community України (в поєднанні з Політикою контенту), зокрема п.3.2. «Зміст Теми»

2. Правила відповідних підфорумів (за наявності таких).

Видаляючи теми, які суперечать Правилам, модератори, насамперед, намагаються тримати форум у чистоті й порядку, що, в свою чергу, допоможе вам швидше знайти відповідь на форумі.


Відповідно, на прикладі найпоширеніших тем і покажемо, що з ними не так.


1. Безумовно видаляються теми, які не несуть ніякого інформаційного змісту.

Наприклад:

 • «Всім привіт, я тут новенький» або «Сьогодні був чудовий день».
  У нас не соцмережі, не онлайн-щоденник. Для таких тем існують спеціалізовані сайти.
 • «Телефон просто супер» або «Телефон просто фігня» і більше ніякої конкретики.
  Якщо ви гадаєте, що витираються теми, які мають критику Xiaomi, то припускаєтеся помилки. Будь-яка критика має право на існування, але вона має бути мотивована. Просто заява без будь-яких прикладів – це свідома провокація флейма та флуду.
 • «авігнафщшиуаьтдцуа».
  За подібну тему користувач, який її розмістив, отримує ще й попередження за свідоме порушення Загальних правил.
 • «Підписуйтесь на мій канал на Ютубі, в Телеграмі, Інстаграмі».
  Це реклама. Можливі виключення – попереднє узгодження подібної теми з Адміністрацією.

Дуже прикро, але не всі користувачі вважають за потрібне хоч трохи вивчити структуру та зміст Community. Чимало користувачів-новачків вважають, що простіше створити нову тему, ніж витратити 5-10 хвилин часу на вивчення останніх тем з підфорума. Звідси випливає наступний пункт.


2. Видаляються теми, які є дублікатом чи частковим повтором наявних тем.

Наприклад:

 • найпоширеніше питання останнього часу для багатьох моделей – «Про сіру шторку панелі сповіщень». Відповідь є тут.
 • найпоширеніше питання останнього часу для нових моделей Мі-смартфонів – «Як повернути стандартну дзвонилку». Відповідь є тут.

3. Видаляються теми, відповіді на які містяться у FAQ, тобто Частих запитаннях і відповідях.

Найпоширеніші теми-порушники:

 • Як перенести додатки на SD-картку.
 • Немає пункту «Вибрати файл прошивки».
 • Зникає сім-картка.

4. Безумовно видаляються теми із загальним змістом «А коли вийде оновлення?», «Чому мені не прийшов новий Андроїд?», «А коли розробники додадуть нову функцію?».

Відповідь - незалежно від способу поставлення питання (чи тема на форумі, чи коментар в темі, чи приватні повідомлення) – одна єдина https://c.mi.com/thread-1626276-1-0.html. Крім того, підписуйтесь на підфорум вашої моделі, щоб завжди бути в курсі новин про випуск чергового оновлення: теми про їх вихід публікуються регулярно, а ви отримаєте сповіщення про появу даної теми.Окремий момент – «Чи підтримує моя модель таку-то функцію?» або «А чому моя модель не підтримує таку-то функцію?». Будь ласка, не лінуйтеся вивчати специфікації моделей (на сторінці на офіційному сайті або в окремій темі у підфорумі моделі), щоб переконатися, що ваш телефон взагалі має цю функцію підтримувати.


5. Безумовно видаляються теми, які спонукають інших користувачів на порушення правил:

 • «Дайте лінк на файл прошивки» (під час вибіркових розсилок оновлень).
 • «Де купити чохол/скло/інший прибамбас до телефона» (порушення п.5.1 Загальних правил).
 • «Модератори знахабніли, придираються до мене, видаляють все, що їм не подобається» (порушення п.1.1.2 Загальних правил).

Зверніть увагу – всі вищенаведені приклади прямо стосуються не тільки тем, а й коментарів.


І насамкінець, зверніть увагу на таке. Кожного разу, коли видаляється тема (причому незалежно від того, чи це відбувається в додатку Mi Community, чи в ПК-версії форуму), модератор вказує причину, чому це відбувається. Це будуть:

• або текстова відповідь

• або посилання на тему, дублікатом якої є та, що видаляється

• або посилання на пункт Загальних правил, який порушено темою

• або посилання на відповідний пункт FAQ.


Увага!
[FAQ] «Чому видаляють мої теми?»-2: вирішуємо проблему із системними сповіщеннями
https://c.mi.com/thread-3312941-1-0.html

Ви завжди можете звернутись за допомогою до модераторів у приватних повідомленнях у випадку, коли FAQ і пошук по форуму не допомогли у вирішенні проблеми.


Будь ласка, не лінуйтеся вивчати форум, користуйтеся пошуком. І тоді кількість видалених тем та зіпсованих нервів значно зменшиться

2019-11-11 02:56:10
Favorites30 RateRate

Master Bunny

musigorek | from MI MAX 2

#1

Жесть. Самые ходовые темы попадают под бан.
2019-11-11 03:22:08

Mi FC President

Shilov.llw | from Redmi Note 7

#2

Я бы ещё более большими буквами добавил "пользуйтесь поиском!" большая часть вопросов уже обсуждалась 150 тыс раз.
2019-11-11 03:24:08

Mi Comm team

Olexa Author |

#3

musigorek  відповів о 2019-11-10 21:22:08
Жесть. Самые ходовые темы попадают под бан.

Ну ви ж особисто стільки разів писали користувачам фразу - «та пошукайте ж по форуму, вже стільки про це писали!»? ;-))
Чи вам це подобається?
2019-11-11 03:35:55
Перш ніж поставити питання, зазирни у FAQ
Коли оновлення прошивки?

Pro Bunny

EvilDima | from Redmi 6A

#4

все і так було зрозуміло, що є правила і їх не всі виконують і видаляють пости, коментарі і при необхідності акаунти, та поясніть будь ласка, чому коли проходять розіграші, майже завжди виграють неактивні учасники або нові учасники  тут потрібно зробити нові правила розіграшу!
2019-11-11 03:40:10

Semi Pro Bunny

Labeo | from Redmi 5 Plus

#5

щось дуже жорстковато на рахунок правил. Дітлахам простіше напряму задати питання та получити відповідь, ніж шукати через пошук і т.д. Я б змінив на рахунок цього правила, або б дав добу часу на відповіді, а потім робив зачистку.
2019-11-11 03:57:02

Advanced Bunny

M@K$IMU$ 1628612426 | from Redmi Note 5

#6

Olexa
Ну ви ж особисто стільки разів писали користувачам фразу - «та пошукайте ж по форуму, вже стільки про це писали!»? ;-))
Чи вам це подобається?

Однажды, получив обновление MIUI (не выборочной), я создал тему с поздравлениями владельцев энного аппарата с выходом энной прошивки. Вы удалили тему и тут же создали тему о выходе обновлений. Почему вы удалили мой пост??
2019-11-11 04:13:46

Mi Comm team

Olexa Author |

#7

EvilDima відповів о 2019-11-10 21:40:10
все і так було зрозуміло, що є правила і їх не всі виконують і видаляють пости, коментарі і при необхідності акаунти, та поясніть будь ласка, чому коли проходять розіграші, майже завжди виграють неактивні учасники або нові учасники  тут потрібно зробити нові правила розіграшу!

Я вам скажу більше – немає ідеальних правил для розіграшів. За будь-яких умов завжди будуть ображені. Заборонити новачкам брати участь? Це суперечить головному призначенню конкурсів – інформація про них публікується в соцмережах (Фейсбук, Інстаграм) для залучення нових користувачів та популяризації Ком'юніті.

Ще півтора-два роки тому шанси виграти були значно більшими, кількість учасників не перевищувала 100 чоловік. Але за цей час кількість учасників Ком'юніті, в т.ч. і конкурсів, значно збільшилася. Можу помилятися, але в одному з останніх конкурсів шанси вже складали 400+ до 1. Тому я б розумів незадоволення, якби як генератор використовувався якийсь самописний додаток невідомого автора. За наявних умов, в тому числі, й технічних, саме такий принцип проведення – незалежний сайт рандом.орг, якому все одно, що рандомувати – є єдиним прийнятним варіантом, адже він чи не найповажніший у світі рандомайзер, чиїми послугами користується величезна кількість організацій.

Врешті, кожний конкурс має правила, де чітко прописано, що і як організовано. То вже вибір користувача – якщо погоджуєтеся з умовами участі, то залишайте коментар у конкурсній темі, якщо ні – то просто ігноруйте її. Особисто я майже завжди коментую конкурсні теми. Втім, як і переважна більшість представників адмінки. Так, розраховуємо, що колись таки щось та зможемо виграти, але не щастить. Бо на все воля великого Рандома.
2019-11-11 04:19:01
Перш ніж поставити питання, зазирни у FAQ
Коли оновлення прошивки?

Mi Comm team

Olexa Author |

#8

M@K$IMU$ 1628612426 відповів о 2019-11-10 22:13:46
Однажды, получив обновление MIUI (не выборочной), я создал тему с поздравлениями владельцев энного аппарата с выходом энной прошивки. Вы удалили тему и тут же создали тему о выходе обновлений. Почему вы удалили мой пост??

Існують Правила новин, в яких прописано, що
«Новини про випуск нових прошивок можуть публікувати виключно представники Адміністрації Mi Community.»

У підфорумах кожної з лінійок є Керівництво з користування та Загальні правила підфоруму, от, наприклад, Redmi, де в характеристиках типів тем написано:
Саме в цих темах відбувається обговорення оновлень, тут містяться посилання на завантаження файлів для оновлення.

Ми не роботи, не знаходимося постійно у комп'ютера для створення теми, щойно з'явилася інформація про прошивку. Хоча намагаємося максимально швидко видати таку інформацію. Саме тому й було видалено вашу тему. Створення кількох тем ідентичного змісту розпорошує увагу користувачів. Перевага в цьому випадку віддається темі Адміністрації.

До речі, після отримання чергового оновлення кількість тем «Я отримав прошивку» не обмежується однією, а починається флешмоб, який цілком можна порівняти з «А коли?». Тому – тільки видалення такої теми з посиланням на офіційну новину, де й відбувається обговорення.

2019-11-11 04:32:12
Перш ніж поставити питання, зазирни у FAQ
Коли оновлення прошивки?

Master Bunny

musigorek | from MI MAX 2

#9

Я скажу так, мы здесь не первый день и то иногда нарушаем правила. Но вот приходит сюда новый человек, который вчера купил свой первый сяоми на деньги родителей, или его ему подарили на 15 летие. И у него проблема, что-то пошло не так.. И когда ему читать правила форума, которые мы и сами не помним? Ему тупо нужна помощь, здесь и сейчас. А мы его баним. А он потом думает, мне здесь не помогли, и валит с форума. Кто в плюсах, форум, парень... Надо быть терпимее, меня раздражает, например, когда люди делают элементарные грамматические ошибки. Причем и на русском и на українській мові, но это уже совсем другое...
2019-11-11 04:35:06

Mi Comm team

Olexa Author |

#10

musigorek  відповів о 2019-11-10 22:35:06
Но вот приходит сюда новый человек, который вчера купил свой первый сяоми на деньги родителей, или его ему подарили на 15 летие. И у него проблема, что-то пошло не так.. И когда ему читать правила форума, которые мы и сами не помним? Ему тупо нужна помощь, здесь и сейчас. А мы его баним.

Стоп. Не вигадуйте того, про що не писалося. Мови про бан немає. Я вже відповідав комусь в темі про «А коли прошивка?» – навіть при наявності застереження про можливий бан за регулярні «а коли», особисто від мене бан отримало за весь час існування теми двоє чи троє людей. Але там був чистої води спам - по 10-15 тем/коментарів на день.

Якщо новачок створює тему з проблемою, відповідь на яку є (чи у вигляді окремої теми, чи у FAQ), то при видаленні своєї теми він обов'язково отримує сповіщення, в якому вказано причину – дивіться вище в темі. Це системна опція, сповіщення обов'язково надсилається, скасувати його відправлення неможна!
2019-11-11 04:44:38
Перш ніж поставити питання, зазирни у FAQ
Коли оновлення прошивки?
please sign in to reply.
Sign In Sign Up

Olexa

Mi Comm team

3 Days Check-In
7 Days Check-In
21 Days Check-In
40 Days Check-In
70 Days Check-In
100 Days Check-In
1 Year Check-In
Оглядач
100 Коментарів
1000 Коментарів
100 Тем
250 Тем
500 Тем
1000 Тем
MIUI
25 000 Мі-Фанів
Redmi 5/5 Plus
Telegram
Redmi Note 5
50К
Настоящий Mi фан
Мі Дослідники
Newbie Member
Mi A2 Lite
Mi A2
#2КращеНіж1
Mi A2
MIUI 8th Anniversary
З Днем Незалежності України!
Master of Speed
Нас 100К!
Mi Explorer Challenger
Message in a bottle
Новорічне Диво
Throw Back with Mi 2018
Xiaomi Number One In Ukraine
Love is in the air
Mi #1
8 Березня 2019
New Home
10k Mi Fans
Case is OK
20K Mi Fans
20k użytkowników!
Mi Love U & I
Bunny Winner
Make your choice
50K Mi Fans
Mobile Photography Lover
Favorite X-Men
Mi Band History
Photography Challenge
Redmi Note 7 In Space
70K Mi Fans
Challenger
Which X-Men are you?
Зустрічайте Mi 9T!
100K Mi Fans
Happy July
Global Fans
Mi 9 SE
Fortune’s Global 500
Mi Фідбек: Твій відгук важливий!
Global Community
#9РоківMIUI
Для чого ви використовуєте смартфон?
У які ігри ви граєте найбільше?
З Днем Незалежності!
500
better together slogan
Global Community
250K
300K Mi Fans
Results of the year
Режим "Профі"
Q&A
Q&A №2
Q&A №3
MIUI12
TikTok
Mi Flash Live
10 years
Black or White?
First Anniversary
Хелловін 2020
Мі-батл: Епізод 1 – Битва браслетів
Mi FLASH LIVE! Vol. 2
Мі-батл: Епізод 2
Mi-ресурси 2020
Мі-батл: Епізод 3
Мі-батл: Епізод 4
Мі-батл: Епізод 5
Дротові VS Бездротові навушники
 Розіграш. Відгадай Мі-гаджет за його описом.
Мі-батл: Епізод 7

Read moreGet new

Xiaomi Comm APP

Stay updated on Mi Products and MIUI

Copyright©2010-2021 Xiaomi.com, All Rights Reserved
Quick Reply To Top Return to the list