In order to fulfill the basic functions of our service, the user hereby agrees to allow Xiaomi to collect, process and use personal information which shall include but not be limited to written threads, pictures, comments, replies in the Mi Community, and relevant data types listed in Xiaomi's Private Policy. By selecting "Agree", you agree to Xiaomi's Private Policy and Content Policy .
Agree

Ogłoszenia

[Inne] Użytkownik roku 2019 - etap 2

2019-11-07 03:52:44
3423 23
O matko święta...
Co wyście zaczęli biografię pisać że tego tyle wyszło :p
Aż się boję czy ktoś to przeczyta :D

No ale dobra - chciało się być (l)userem roku to trzeba dopełnić formalności i napisać kilka zdań o sobie.

Tak więc...

Cześć wszystkim.
Nazywam się Michał i jestem stary (mentalnie), a urodzin mam już jakieś 32 za sobą.
Na forum jestem od 2017 roku (chyba od początku jak ruszyła polska wersja, bo wcześniej byłem jeszcze trochę czasu na zagranicznej wersji).

Z zawodu i wykształcenia jestem fotografem (choć już bardziej emerytowanym ze względów zdrowotnych, ale dalej mnie ciągnie do focenia), a moje hobby to testowanie domowego materaca (w sensie - spanie i leżenie).
Staram się komentować Wasze zdjęcia z punktu widzenia bardziej... krytycznego i napisać coś więcej niż "fajne" ale trochę boję się że nie każdy dobrze znosi krytykę, dlatego podchodzę do tego jak "pies do jeża".

Ogólnie uważam się za starego "nerda" i "geek'a" który większość swojego czasu spędza przed ekranem (czy to tv czy monitora, czy konsoli) - no i jestem też graczem, ale nie taki co lubi turnieje i CS'a tylko konsolowcem.
Moja nostalgia do Nintendo powoduje, że siedzę w tym już od paru lat (i dobrze mi z tym).

Pierwszy telefon kupiłem... sam nie wiem kiedy, ale było to Mi Max 2.
Potem namówiłem rodzinkę na zakupy u Xiaomi i dzięki temu miałem jeszcze Redmi 4x, Note 4x, Mi a2 lite.
Teraz poluję na coś nowego, bo chciałoby się coś zmienić w arsenale.

Lubię też bawić się w różne modyfikacje (modowanie, Magisk, zmiany romów itp.), ale ostatnio jest to trochę niebezpieczne z racji "zaostrzeń" jakie sprzedawcy nałożyli na swoich klientów i każda zmiana (root, nowy rom) powoduje utratę gwarancji, dlatego nikogo nie będę do tego zachęcał.

Sprzętu Xiaomi posiadam troszkę... ale nie będę tu wymieniał wszystkiego bo po co was zanudzać (a zresztą jest to gdzieś na forum w wątku typu "chwalimy się co mamy".

Jestem lekkim zakupoholikiem (póki są na to środki) i bardzo lubię nowinki z Chin (przez co swego czasu miałem jakieś 30 otwartych zamówień).
Bardzo lubię testować nowinki, dlatego o ile mogę - kupuję i dzielę się tym.

Co by tu jeszcze...
Aha! Właśnie...
Staram się też (a w zasadzie chciałbym) rozruszać grupę regionalną (Warszawa i okolice) gdyż byliście tak mili i wybraliście mnie na... kogoś kto ma się tym zająć.
Pomysły są, inspiracje są, ale niestety, nie do końca zależy to ode mnie, ale na pewno pomysły są.

W tej chwili "zasypuje" Was różnymi ciekawostkami, jakie wyszły z pod szyldu "Xiaomi" a których nie ma w PL (a szkoda).

No i tyle :)

P.S. żeby nie było - dzięki Wszystkim za nominację, jest mi NIEZMIERNIE miło, że ktoś o mnie pomyślał (emoikona czerwieniącej się buzi) i że ktoś czyta moje wpisy, ale nie uważam się za osobę, która ten plebiscyt powinna wygrać, gdyż są tu osoby dużo bardziej zasłużone.

2019-11-07 06:17:14

Master Bunny

Febron | from app

To skromne uzupełnienie tego co próbowałem opublikować wyżej. Będzie krótko, może przejdzie. Cieszę się bardzo jeśli komuś pomogłem, bo to prawdziwy sukces. Proszę nie brać mej kandydatury pod uwagę w dalszym przebiegu rozgrywki. To nie skromność a przekonanie o tym, że osoby z listy ze swym imponującym dorobkiem są na właściwym miejscu a także o tym, że wielu tu brakuje a chętnie ustąpiłbym im [url]miejsca.Serdeczne dzięki wszystkim. Febron.
2019-11-07 06:27:12

Moderador

hardziol | from app

Witam wszystkich! :) Na początku chciałbym podziękować osobom, które mnie nominowaly i wspomniały bo nawet nie było mi to w głowie, ale się cieszę bo widac, że pomoc innym jest tutaj doceniana i zauważana. A więc na forum jestem jakoś od daty rejestracji, czyli Lipca 2018r. ale byłem mało aktywny ponieważ forum też było mało rozwinięte z tego co widziałem i tylko obserwowałem co tu się dzieje, a wcześniej byłem na Forum MIUI, które zostało przeniesione tutaj, czyli od kupna pierwszego Xiaomi pod koniec 2017r. Przechodząc do sedna jestem na forum aby pomagać ludziom w problemach ze swoimi telefonami i innymi przedmiotami, którzy nie wiedzą co zrobić lub dlaczego tak się dzieje. Recenzentem nie jestem aktywnym ale za to jestem aktywny przy postach,codziennie tu jestem i pomagam, doradzam na priv i w tematach związanych z problemami ,oczywiście udokumentowane :d, zresztą wysyłając zgłoszenie na czlonka grupy Mi Tech jestem zobowiązany aby pomagać i robię też to z dobrych chęci. Mam wiedzę na temat flashowania różnych rzeczy, romów, przywrócenie telefonu do działających, które są uceglone (hard Brick) itd itd, także marek konkurencyjnych. Chciałbym wrzucić linki kilku postów moich ale boje się, że będzie problem z [URL], więc można zobaczyć to na moim profilu. Tematy związane większości z Gcam, modelami oraz ustawieniami aby wycisnąć z aparatu ostatnie soki :) Teraz coś o mnie. Na imię mam Marcin, 26 lat, wesoły, zwykły chłopak pracujacy, interesuje się także sportem, więc za niedługo wracam na siłownię po prawie dwuletniej przerwie..na codzien zajmuje się także naprawami systemów, urządzeniami dotkniętymi hard brickiem(uceglenie), flashowaniem itd, itd. Mam jakiś tam swój kierunek obrany i działam oraz cały czas się uczę nowych rzeczy. Oczywiście z marką Xiaomi zostaje :D Dzięki wszystkim i pozdrawiam!
2019-11-07 06:32:57

Mi Sports Team

MiChauYolo | from app

Siemaneczko :) dzięki za nominacje Wielki Brat jest zadowolony :) to tak pół żartem pół serio, za zaufanie. Na forum nie jestem za długo, ale myślę że już niektórzy zdążyli mnie poznać z jakiś tam rad, jakiś opisów czy recenzji. Myślę, że zawsze ważne jest, aby pozostać normalnym i myślę że jak wygram to będzie to nasza wspólna zasługa - no co tu oszukiwać bez was to jestem tu niepotrzebny. Z wami tworzę grupę. Co tobie na forum szybko awansowałem do Mi Sport Team chociaż służę pomocą też gdzie się tylko da. Czytam, czuwam jestem zawsze odpisuje. Służę czasem na forach Xaomi obcojęzycznych. Taki tam ze mnie załatany człowiek, ale czas znajduje na forum, ostatnimi czasy mnie spowolniło (taką tam kontuzja, żeby nie powiedzieć wypadek w pracy). Jeśli jestem Wam nadal potrzebny to proszę o wyrożnienie.
2019-11-07 09:20:26
Cześć.

Witam Was w niecodzienny sposób. Ciężki temat zadała nam Pani Administrator. Autoreklama samego siebie. No dobra - Ja na forum jestem już ponad 400 dni. Co jest potwierdzone codziennym meldowaniem się na Mi community bez dnia przerwy. Na Polskie Mi Community, na funkcję moderatora wybrała mnie Pani Administrator Dina z Chin. Zaproponowała mi tą funkcję. Po dłuższej konwersacji zgodziłem się podjąć tego wyzwania. Bo to jest wyzwanie. Jak sami wiecie nie jest to taki łatwy odcinek pracy jakby się wydawało. Tak jak Michalms napisał, raz jestem widoczny na forum raz troszkę mniej. Dokładnie, zgadzam się z tym. Nie tylko piszę na forum ale też i funkcja moda zobowiązuje mnie do pracy za kulisami. I obserwacja. Właśnie jak to dostrzegł Michał. Myślę, że na brak pracy nie możemy narzekać. A jest nas zaledwie dwoje. Którzy musimy tu utrzymać porządek. Dalej, założyłem Fan Klub Trójmiasto. Tam też trzeba od czasu do czasu być w kontakcie z klubowiczami. I rozmawiać z nimi. Na forum zajmuję się działem foto. Nie jest to łatwy temat. Sami doskonale o tym wiecie. Nie każdemu podobają się fotki kotków, piesków, zachodów / wschodów słońca czy tez fotografie mchu rosnącego na dachu. Jak to nie jeden z kolegów napisał. Na forum postanowiłem rozluźnić troszkę atmosferę zakładając wątki typu Foto-Zagadka. Taka mała odskocznia od tych cyferek podawanych non stop w postach. Po prostu coś innego dla wspólnej zabawy. Interesuję si również nowinkami i technologią. Od czasu do czasu też coś wstawię do poczytania. Przecież po to mamy to forum. Moją pasją jest fotografia, muzyka. Której też poświęcam swój wolny czas. Na temat mojej osoby najlepiej możecie się WY wypowiedzieć i Pani Administrator. Wy wiecie najlepiej, Wy możecie mnie ocenić czy jestem tu potrzebny czy nie. Ja osobiście dokładam pełnych starań co do mojej funkcji tutaj. Bardzo lubię przebywać na Mi Community i być razem z Wami. Móc coś dawać od siebie w miarę możliwości. Przy okazji chciałem Wam podziękować za miłe słowa pod moim adresem. Nie spodziewałem się, że dojdę aż tak daleko. Pozdrawiam Was wszystkich i życzę wszystkim wejście na podium.
2019-11-07 11:44:51

Master Bunny

gUM0L | from app

Pozdrawiam nominowanych ❤️
2019-11-07 11:54:19
gUM0L - Mi 9 owner

I am kind of 'delayed', but I'm also kind of amazing ^.^
Invalid floor, the posts have been deleted #17

Advanced Bunny

NoFanXiaomi | from app

i to jest piękne
2019-11-07 14:11:09

Master Bunny

Febron | from app

przybort
Cześć.

Witam Was w niecodzienny sposób. Ciężki temat zadała nam Pani Administrator. Autoreklama samego siebie. No dobra - Ja na forum jestem już ponad 400 dni. Co jest potwierdzone codziennym meldowaniem się na Mi community bez dnia przerwy. Na Polskie Mi Community, na funkcję moderatora wybrała mnie Pani Administrator Dina z Chin. Zaproponowała mi tą funkcję. Po dłuższej konwersacji zgodziłem się podjąć tego wyzwania. Bo to jest wyzwanie. Jak sami wiecie nie jest to taki łatwy odcinek pracy jakby się wydawało. Tak jak Michalms napisał, raz jestem widoczny na forum raz troszkę mniej. Dokładnie, zgadzam się z tym. Nie tylko piszę na forum ale też i funkcja moda zobowiązuje mnie do pracy za kulisami. I obserwacja. Właśnie jak to dostrzegł Michał. Myślę, że na brak pracy nie możemy narzekać. A jest nas zaledwie dwoje. Którzy musimy tu utrzymać porządek. Dalej, założyłem Fan Klub Trójmiasto. Tam też trzeba od czasu do czasu być w kontakcie z klubowiczami. I rozmawiać z nimi. Na forum zajmuję się działem foto. Nie jest to łatwy temat. Sami doskonale o tym wiecie. Nie każdemu podobają się fotki kotków, piesków, zachodów / wschodów słońca czy tez fotografie mchu rosnącego na dachu. Jak to nie jeden z kolegów napisał. Na forum postanowiłem rozluźnić troszkę atmosferę zakładając wątki typu Foto-Zagadka. Taka mała odskocznia od tych cyferek podawanych non stop w postach. Po prostu coś innego dla wspólnej zabawy. Interesuję si również nowinkami i technologią. Od czasu do czasu też coś wstawię do poczytania. Przecież po to mamy to forum. Moją pasją jest fotografia, muzyka. Której też poświęcam swój wolny czas. Na temat mojej osoby najlepiej możecie się WY wypowiedzieć i Pani Administrator. Wy wiecie najlepiej, Wy możecie mnie ocenić czy jestem tu potrzebny czy nie. Ja osobiście dokładam pełnych starań co do mojej funkcji tutaj. Bardzo lubię przebywać na Mi Community i być razem z Wami. Móc coś dawać od siebie w miarę możliwości. Przy okazji chciałem Wam podziękować za miłe słowa pod moim adresem. Nie spodziewałem się, że dojdę aż tak daleko. Pozdrawiam Was wszystkich i życzę wszystkim wejście na podium.

przybi dięki takim jak Ty, czy inni Koledzy, chce się wchodzić w tę apkę. Pozdrawiam serdecznie. Jesteś równy gość-Ktoś.
2019-11-07 14:16:25

Advanced Bunny

cysiu | from app

pozdrawiam wszystkich, moim zdaniem wy wszyscy już wygraliście bo zostaliście docenieni,no i trochę poznaliśmy was, serdecznie pozdrawiam.
2019-11-07 16:44:33
please sign in to reply.
Sign In Sign Up

Mi_Bunny

Admin

• Followers

985

• Threads

120

• Replies

437

2701