In order to fulfill the basic functions of our service, the user hereby agrees to allow Xiaomi to collect, process and use personal information which shall include but not be limited to written threads, pictures, comments, replies in the Mi Community, and relevant data types listed in Xiaomi's Private Policy. By selecting "Agree", you agree to Xiaomi's Private Policy and Content Policy .
Agree

Ogłoszenia

[Inne] Użytkownik roku 2019

2019-11-05 06:33:23
2054 35
Drodzy Fani Mi,
Wydawać się mogło, że dopiero niedawno Billie Eilish porwała nas wszystkich swoim "duh" w utworze "Bad Guy", że wszyscy odliczaliśmy dni do finałowego sezonu "Gry o Tron", świętowaliśmy premiery takich produktów jak Mi A3, Mi 7A, Mi 9T czy Redmi Note 8 Pro, a w kinach dominował Disney, ponownie ekranizując Alladyna i Króla Lwa - rok 2019 obfitował w ciekawe wydarzenia w Polsce i na świecie. W praktyce jednak, patrząc na kartkę w kalendarzu okazuje się, że w zasadzie ten czas mamy już za sobą.

W tym samym czasie nasze Community rozrosło się z 12,246 użytkowników w styczniu 2019, do obecnych 44,471 na dzień dzisiejszy. Oznacza to, że jest nas prawie 4 więcej, a do końca roku na pewno przebijemy licznik 50,000 użytkowników Mi Community Polska!

Jak wiadomo, im więcej ludzi, tym więcej też pracy, dlatego w tym miejscu chciałabym wspomnieć o tych, dzięki których to forum jest chętnie odwiedzane przez coraz większą ilość Fanów Mi - o naszych użytkownikach! W szczególności chciałabym tu wyróżnić moderatorów, testerów i wszystkich tych, którzy w ciągu ostatnich 11-tu miesięcy tworzyli wspaniałą atmosferę, pomagali innym rozwiązywać ich problemy, czy też aktywizowali Was, np. przy pomocy wyzwań sportowych czy fotozagadek. BRAWO WY! Jesteście najlepsi!

Przejmując obowiązki Community Managera zobowiązałam się do tego, aby w jakiś sposób gratyfikować Was za kawał dobrej roboty, który tu wykonujecie i cóż... mogę śmiało powiedzieć, że ten czas właśnie nadszedł.
Ogłaszam wszem i wobec plebiscyt na UŻYTKOWNIKA ROKU 2019
Chcemy wybrać spośród Was jedną osobę, która w sposób szczególny wyróżniła się na tle innych - osobę, która jest widoczna, aktywna, pisze ciekawe wątki, wspiera innych, jest z nami praktycznie codziennie. Co czeka na użytkownika roku? Tego nie mogę Wam na razie zdradzić, ale możecie być pewni, że niespodzianka będzie niesamowita i naprawdę każdy chciałby być na jego/jej miejscu :)

W jaki sposób przeprowadzone zostaną wybory na użytkownika roku 2019?

ETAP 1
- W tym wątku, w dniach 05.11 - 06.11 każdy z Was może zgłaszać swojego kandydata.
- Zgłoszenie, poza nazwą użytkownika, powinno również zawierać krótki opis, dlaczego Twoim zdaniem ta osoba zasługuje na specjalne wyróżnienie
- Przykładowe zgłoszenie: "Zgłaszam użytkowniczkę Karolina123, gdyż była pierwszą osobą, która powitała mnie na forum. Pomogła mi rozwiązać problemy z telefonem, a także napisała wiele świetnych recenzji rogalika maślanego z nadzieniem truskawkowym".
- Każdy użytkownik forum może zgłosić maksymalnie 3 osoby, wszystkie w jednym komentarzu, aby uniknąć bałaganu i offtopu w wątku konkursowym.
- Nawet jeśli ktoś zgłosił już osobę, która Twoim zdaniem powinna otrzymać nagrodę, Ty również możesz coś o niej napisać - Kandydaci ostatecznie nie wybrani przez komisję, ale wielokrotnie zgłoszeni przez innych użytkowników forum również mają szansę na otrzymanie dodatkowej nagrody za zasługi na Mi Community.
- Pod uwagę bierzemy wszystkie czynniki: praca moderatora, budowanie atmosfery, ciekawe wątki, ponadprzeciętna aktywność, zasługi na polu offline (np. przy tworzeniu Fan Clubów), czy też właśnie pomoc dla innych użytkowników forum.
- Czego nie bierzemy pod uwagę: wieku, płci, ilości posiadanego sprzętu, wykształcenia, umiejętności bajkopisarstwa, znajomości 5-ciu języków, stażu na forum (w rozumieniu osoby która niewiele wnosi, ale zarejestrowała się X lat temu).

ETAP 2
- Będzie miał miejsce w dniach 07.11 - 8.11
- Wszyscy Kandydaci wywołani do tablicy w trakcie pierwszego etapu konkursu, dostaną możliwość zawalczenia o nagrodę. W specjalnym wątku, który pojawi się na forum, zostaną poproszeni o przygotowanie autoreklamy, czyli krótkiego uzasadnienia, dlaczego to właśnie oni zasługują na nagrodę Użytkownika Roku 2019. Potraktujcie to jako przemówienie, debatę wyborczą, czy coś na tej zasadzie.
- Wasze przemówienie powinno zawierać takie informacje jak: jak długo jesteście na forum, w jakich działach jesteście najbardziej aktywni, czym się zajmujecie, w jaki sposób sprawiacie, że Mi Community staje się lepszym i ciekawszym miejscem.
- Przemówienie to również odpowiedni moment na podzielenie się dodatkowymi rzeczami, np. linkami do napisanych przez siebie recenzji (a wpajałam od początku co niektórym, żeby prowadzić tabelkę... ;) )

ETAP 3 - wyłonienie zwycięzcy
- Zespół zajmujący się Mi Community zapozna się z Kandydatami, ich osiągnięciami i opinią pozostałych użytkowników na ich temat
- Spośród wszystkich kandydatów, nasza komisja wybierze jednego zwycięzcę (bądź jedną zwyciężczynię), który/a otrzyma tytuł Użytkownika Roku 2019, a także... specjalną nagrodę, o której jeszcze nie mogę Wam powiedzieć. Jedyne, co powiem to - postarajcie się, bo naprawdę (!) warto.
- Zwycięzca zostanie ogłoszony bezpośrednio na Mi Community, po zakończeniu obrad jury (9.11 - 11.11 - w zależności od ilości i długości zgłoszeń)
- Pozostali kandydaci również mają szansę zostać nagrodzeni przez Komisję, w zależności od ich zaangażowania i osiągnięć, jakie przedstawią w trakcie Etapu 2. Tutaj jednak każda osoba będzie traktowana i rozpatrywana indywidualnie.

Mam nadzieję, że przedstawiłam Wam cały proces w sposób zrozumiały. Czasu jest niewiele, ale liczę na to, że szybko pojawią się tu pierwsze zgłoszenia. W końcu wszyscy się tu doskonale znamy i widzimy, ile czasu co niektórzy poświęcają na to, aby żyło nam się lepiej.

Tak więc pozostaje tylko jedno pytanie: Kto Twoim zdaniem powinien zostać Użytkownikiem Roku 2019 i dlaczego?

Ciężka praca popłaca :)
2019-11-05 06:33:23
Favorites13 RateRate

Moderador

Amsti | from app

Przybort i Vergiluisz!!!! Tych Panów typuje jako całokształt twórczości .
2019-11-05 07:03:15

Rookie Bunny

6168083298 | from app

michalms - jego ludzka recenzja przekonała mnie do zakupu RN8pro z którego jestem zadowolony. Bardzo często też znajduje komentarze odpowiadające na problemy zgłaszane przez użytkowników i sam z kilku skorzystałem.  Subiektywne recenzje odcięte od potoku danych że specyfikacji, a związane z funkcjonalnoscia, często taka, na którą nie wpadł nawet producent.

Amsti - za zamiłowanie do sportu i technologii. No może czasem zbyt optymistyczne podejście do funkcjonalności sprzętu, ale cenie jego opinie i zaangażowanie, dzięki niemu też zacząłem wracać do sportu.

Vergiliusz, za odmienne podejście, bardziej krytyczne, rzeczowe i przedstawianie sprzętu taki jaki jest z jego wadami i zaletami. Jeśli miałbym coś kupić nie widząc tego wcześniej na własne oczy to na pewno chciałbym najpierw usłyszeć o tym co on ma do powiedzenia o konkretnym produkcie.

2019-11-05 07:03:31

Master Bunny

mini21 | from app

michalms - zawsze pomocny, zawsze służy radą.
2019-11-05 08:03:43

Moderador

hardziol | from app

Michalms, Przybort, Vergiliusz :) za recenzje różnych rzeczy, które pewnie nie jednemu pomogły się dowiedzieć lub coś zakupić albo zainteresować tematem
2019-11-05 08:12:23

Rookie Bunny

Kotekkk | from app

michalms za recenzję, skuteczne rady dotyczące rozwiązania problemów ze sprzętem i oprogramowaniem i za dociekliwość.
2019-11-05 08:15:43

Mi Tech Team

Łukasz | from app

Ja tam bym zgosił wszystkich :-)
2019-11-05 09:05:27

Semi Pro Bunny

Yogi998 | from app

Vergiluisz i Łukasz pomocni służą radą w problemach oraz recenzję.
2019-11-05 09:16:46

Advanced Bunny

Hervian | from app

Łukasz
Ja tam bym zgosił wszystkich :-)

Ja podobnie xD
2019-11-05 09:19:46

Mi Tech Team

Łukasz | from app

Hervian
Ja podobnie xD

Ciężko kogoś wybrać, mam zbyt wielu faworytów.
2019-11-05 09:22:19
Invalid floor, the posts have been deleted #10
please sign in to reply.
Sign In Sign Up

Mi_Bunny

Admin

• Followers

992

• Threads

120

• Replies

438