In order to fulfill the basic functions of our service, the user hereby agrees to allow Xiaomi to collect, process and use personal information which shall include but not be limited to written threads, pictures, comments, replies in the Mi Community, and relevant data types listed in Xiaomi's Private Policy. By selecting "Agree", you agree to Xiaomi's Private Policy and Content Policy .
Agree

Nowości

[Nowe produkty] YUNMAI Pro Basic - pistolet masujący

2019-11-03 18:35:59
1673 18
Kolejną ciekawostką znalezioną na portalu Youpin jest pistolet masujący YUNMAI Pro Basic. Model ten to ulepszona wersja wypuszczonego przed kilku miesięcy modelu Slim Chic. Produkt obecnie znajduje się w kampanii crowdfunding'u i na ten moment w ciągu 1 dnia zgromadził 438% potrzebnej kwoty.

Firma YUNMAI zajmuje się głównie produkcją sprzętu związanego z aktywnością fizyczna. Dlatego też wpadli na pomysł wypuszczenia sprzętu, który pomoże wrócić do formy po bardzo intensywnych ćwiczeniach. Pistolet masujący poprzez wibracje o wysoką częstotliwości ma pomóc naszym mięśniom szybciej się zregenerować. Dzięki masażowi nasze mięśnie mają się rozluźnić oraz szybciej pozbyć się kwasu mlekowego powstałego podczas intensywnego wysiłku. W wyniku czego zmniejsza się uczucie bólu, zmęczenia oraz dyskomfortu.

Urządzenie ma postać pistoletu z wymiennymi końcówkami. Producent deklaruje, że masażer został ulepszony względem poprzednika poprzez zmiany konstrukcyjne oraz zamontowano lepszy i mocniejszy silnik. Dzięki tym zabiegom zmniejszono drgania oraz temperaturę urządzenia. Poprzez zmianę grubości obudowy polepszono jego stabilność w dłoni. Wewnątrz urządzenia znajdziemy mocny 60W energooszczędny bezszczotkowy silnik oraz baterię litową o pojemności 2600 mAh. Co ma zapewnić czas pracy urządzenia nawet przez 80 dni, przy założeniu że będziemy używać go 10 minut dziennie i to na 1 programie masowania. Ach ta magia reklamy, jak się ładnie dane powybiera to cuda można naobiecywać :D

Zestaw składa się z walizki w której znajdziemy nasze urządzenie oraz 4 końcówki do masowania. Mamy tu:

- końcówka kulista - nadaje się do masażu ramion, pleców, bioder, ud, nóg,
- końcówka w kształcie litery U - nadaje się do masażu kręgosłupa, Achillesa,
- końcówka cylindryczna - nadaje się do uderzenia w głęboką tkankę, dłonie,
- końcówka płaska - nadaje się do wszystkich części mięśni.

Mamy do dyspozycji 3 poziomy masowania o różnej mocy wibrowania:

- aktywacja mięśni 1800 obr./min
- relaksacja 2400 obr./min
- głębokie masaże 3200 obr./min

Masażer bardzo prosty w obsłudze. Bierzesz broń w rękę, wybierasz końcówkę i włączasz jednym przyciskiem, którym dodatkowo wybierasz tryb pracy urządzenia. Masażer ma ograniczenie w długości masażu do max 10 minut nieustannej pracy, po tym czasie automatycznie się wyłączy. Ma to zapobiegać zbyt intensywnemu masażowi. Chodzi o to, że masażer napier... tzn. mocno uderza, co przy zbyt długim działaniu w jednym miejscu mogłoby przynieść całkiem odwrotne skutki od zamierzonych. Jest nawet ostrzeżenie by nie używać go na stawach, szyi i innych wrażliwych częściach ciała. Tak więc sprzęt ten polecany jest raczej dla bardziej doświadczonych użytkowników lub ludzi bardziej rozgarniętych by nie zrobili sobie przypadkiem krzywdy.

Cena urządzenia to w trakcie kampanii crowfunding'u 499 juanów, czyli 70 dolarów, po jej zakończeniu urządzenie ma kosztować 899 juanów, czyli ok 127 dolarów, tj. 486 złotych. Poprzednia wersja urządzenia dostępna na Ali w przedziale od 160-200 dolarów.

Garść informacji technicznych:
- waga - 1kg
- 3 tryby działania
- prędkość obrotowa - 1800 - 3200 obr./m
- bateria - litowa o pojemności 2600 mAh
- temperatura otoczenia pracy - 10 - 40 ° C

Jeżeli dużo i intensywnie ćwiczysz może najwyższy czas pomyśleć o pistolecie masującym od YUNMAI ;) Urządzenie dość ciekawe, może akurat się komuś coś takiego przyda:)

2019-11-03 18:35:59
Favorites6 RateRate

Mi Sports Team

MiChauYolo | from app

uuuu to chyba nie tylko będzie miało takie zastosowanie hahahha
2019-11-03 18:55:56

Master Bunny

StukiPuki | from app

MiChauYolo

patrząc na ten pistolecik też ma podobne skojarzenia 😂😂😂😂🤪
2019-11-03 19:12:58

Mi Sports Team

MiChauYolo | from app

StukiPuki
patrząc na ten pistolecik też ma podobne skojarzenia 😂😂😂😂🤪

hAhahahahaha
2019-11-03 19:22:28

Master Bunny

Batisto999 | from app

fajny bajer😃
2019-11-03 19:52:14

Master Bunny

mini21 | from app

Już mnie nic chyba nie zdziwi...
2019-11-04 01:08:04

Moderador

przybort | from app

mini21
Już mnie nic chyba nie zdziwi...

Mnie chyba też. Pod tym szyldem może się wszystko znaleźć. :-)
2019-11-04 01:22:40

Mi Test Team

michalms | from app

MiChauYolo

Bo to takie urządzenie z serii przyjemne z pożytecznym.
2019-11-04 01:50:05

Semi Pro Bunny

vvariat | from app

hehehe, wygląda to na 😶
2019-11-04 03:58:00
ekhm.... ciekawa zabawka... ^^"
2019-11-04 06:35:10

Master Bunny

lukasz234 Author | from app

Mi_Bunny
ekhm.... ciekawa zabawka... ^^"

Oczywiście zmęczone mięśnie po wyczerpującym i intensywnym treningu ;)
2019-11-04 06:41:25
please sign in to reply.
Sign In Sign Up

lukasz234

Master Bunny

• Followers

54

• Threads

39

• Replies

362

5135