In order to fulfill the basic functions of our service, the user hereby agrees to allow Xiaomi to collect, process and use personal information which shall include but not be limited to written threads, pictures, comments, replies in the Mi Community, and relevant data types listed in Xiaomi's Private Policy. By selecting "Agree", you agree to Xiaomi's Private Policy and Content Policy .
Agree

Konkursy

[Mi Global] Mrrrrroczne Halloween - znajdź ukryte przedmioty i otrzymaj medal

2019-10-31 06:01:28
22487 159
Drodzy Fani Mi,

Dziś mamy najstrrrrrraszniejszy dzień w roku! Obchodzimy Halloween! Uwielbiacie ten dzień i nie mogliście się go już doczekać, tak jak my? Ponoć ostatniego dnia października, wszystkie duchy i potwory wracają na ziemię i straszą jej mieszkańców. Czy u Was też straszą dziś małe potworki?

Nawet jeśli nie jest to Wasz ulubiony dzień w roku, warto na chwilę włączyć swoją wyobraźnię i włączyć się do wspólnej zabawy. Aby to ułatwić, przygotowaliśmy małą grę. Wyobraźcie sobie, że jesteście zamknięci w nawiedzonym pokoju, w którym grasuje pełno małych duszków. Aby się uwolnić musisz się ich pozbyć, jednak te nie będą Ci tego ułatwiać. Schowały się po kątach, przybierając postać niegroźnych, halloweenowych dekoracji. Może siedzą pod łóżkiem, a może patrzą na Ciebie groźnie zza okna? Czas je wszystkie przepędzić!

Uruchamiamy instynkt obserwatora - zahartowani fotozagadką na pewno bez problemu pokonacie nasze duszki!  

CZAS ROZPOCZĄĆ GRĘ - CZY JESTEŚCIE W STANIE ZNALEŹĆ WSZYSTKIE NAWIEDZONE PRZEDMIOTY?

Jak wziąć udział w grze:
Pobierz zdjęcie wykonane smartfonem Mi Note 10 na swój telefon.
Link do zdjęcia: https://drive.google.com/file/d/1-w76OhsZMwnHrLdYXaRxBzV0NrUgFfjv/view
Na pobranym zdjęciu znajdź wszystkie ukryte dekoracje Halloweenowe - jest ich tak jak na powyższym zdjęciu - 8 sztuk.
Korzystając z edytora zdjęć Xiaomi, bądź innego urządzenia tego typu, zedytuj zdjęcie, zaznaczając kółkiem wszystkie "nawiedzone" przedmioty.
Wrzuć w komentarzu swoje zedytowane zdjęcie, wraz z odpowiedzią: ILE KRÓLIKÓW ZNAJDUJE SIĘ W NASZYM POKOJU?

Czas trwania wyzwania:
31.10 - 05.11. 2019

Zasady:
Każdy użytkownik może odpowiedzieć tylko raz, a jego odpowiedź nie może być edytowana.
Wszystkie odpowiedzi w temacie będą ukryte, aby gra była fair dla wszystkich (jedyne odpowiedzi, jakie będziesz widzieć w tym wątku to te, napisane przez Ciebie)

Nagroda:
Każdy Fan, który prawidłowo wykona zadanie Halloweenowe (wrzuci zdjęcie z zaznaczonymi dekoracjami oraz poda prawidłową liczbę królików) otrzyma od nas specjalny, Halloweenowy medal na forum.

Powodzenia!

2019-10-31 06:01:28
Favorites45 RateRate
This post is visible only to author of the thread
2019-10-31 06:42:44

Rookie Bunny

Psxmaster | from app

2019-10-31 06:46:55

Semi Pro Bunny

MagicVixen | from app