In order to fulfill the basic functions of our service, the user hereby agrees to allow Xiaomi to collect, process and use personal information which shall include but not be limited to written threads, pictures, comments, replies in the Mi Community, and relevant data types listed in Xiaomi's Private Policy. By selecting "Agree", you agree to Xiaomi's Private Policy and Content Policy .
Agree

Ogłoszenia

[Xiaomi] Warszawa, 14.11.2019 - weź udział w premierze nowych produktów

2019-10-30 06:54:42
41600 96

Type: act_type_product_experiential_meetup

Time: 2019-11-14 12:30:00

Venue: Warszawa, Centrum Praskie Koneser

Deadline: 2019-11-08 17:59:00

Applied: 131 users

Activity has expired!

Joined (1 user )

Name Comment Join time
Drodzy Fani Mi,
Jest mi niezmiernie miło zaprosić Was na kolejną i zarazem ostatnią w tym roku premierę nowych produktów firmy Xiaomi. W trakcie wydarzenia zaprezentujemy Wam kilka nowych urządzeń i sprzętów, które w naszym odczuciu znacznie rozszerzą gamę produktów dostępnych w Polsce.

Premiera odbędzie się w Warszawie, w czwartek, 14.11 o godzinie 18:30.

Tradycyjnie, poza prasą czy partnerami biznesowymi przygotowaliśmy miejsca dla Fanów Mi, gdyż wierzymy, że to Wy budujecie potęgę naszej marki w Polsce i to Wasze zdanie jest dla nas kluczowe. Aby dostać zaproszenie na event, należy zgłosić się do wydarzenia (pamiętajcie o podaniu swojego prawdziwego imienia, nazwiska i adresu email - bez tych danych nie będę mogła wpisać Was na listę gości i wysłać zaproszenia) i odpowiedzieć na dwa pytania:

1. Dlaczego chcesz wziąć udział w tym wydarzeniu?
2. Jaki produkt Xiaomi jest Twoim zdaniej najlepszy i dlaczego?

Ci z Was, którzy udzielą najciekawszych odpowiedzi na powyższe pytania, dostaną oficjalne zaproszenie na event na swoją skrzynkę mailową. Liczba miejsc jest ograniczona. Nie liczy się jednak kolejność zgłoszeń, a ich jakość. Wierzymy, że tak jak w przypadku premiery Redmi Note 8 Pro w Katowicach, zbierzemy pokaźną grupę zaangażowanych fanów marki.

Wstęp na teren wydarzenia będą miały tylko i wyłącznie osoby znajdujące się na liście gości. W przypadku chęci pojawienia się z osobą towarzyszącą, oboje zainteresowanych powinno wpisać się na listę gości oraz zaznaczyć chęć wspólnego przybycia w trakcie odpowiedzi na jedno z pytań, aby uniknąć sytuacji, w której tylko jedna osoba otrzyma zaproszenie.

Co będzie się działo na miejscu?
- pokaz nowych urządzeń - od prezentacji technicznej, do strefy testów, gdzie każdy będzie mógł je wypróbować
- poczęstunek i open bar - na miejscu zawsze można liczyć na smaczne przekąski i dobre drinki
- konkursy z cennymi nagrodami
- podarunki dla wszystkich gości
- dj, afterparty i wspólne świętowanie

Zapisujcie się do wydarzenia i czekajcie na więcej informacji! Na wszystkich przybyłych na miejsce czeka masa atrakcji. Nie może Was tam zabraknąć! Chcemy świętować ostatnią premierę w tym roku razem z Wami, dlatego bardzo zależy nam na Waszej obecności.

Na Wasze zgłoszenia czekamy do piątku, 08.11, do godziny 23:59

Wszystkich członków Mi Community, którzy nie będą mogli wziąć udziału w wydarzeniu w Warszawie, tradycyjnie zapraszamy na livestream z wieloma cennymi nagrodami.... :)

Z kim widzimy się na miejscu? :)

2019-10-30 06:54:42
Favorites37 RateRate
Ooo to nawet nie widziałem że to będzie miało taką formę...
Myślałem że to będzie spotkanie "open" dla wszystkich zainteresowanych a w tej sytuacji tym bardziej ta wejściówka robi się wartościowa :)

Była by to też świetna okazja na spotkanie się z Wami (w końcu) i jakieś pogaduchy :)

Mam nadzieje do zobaczenia (a teraz idę dalej gnić w tym Ciechocinku).
2019-10-30 07:22:51

Admin

Mi_Bunny Author |

mini21 odpowiada, dnia 2019-10-30 12:22:51
Ooo to nawet nie widziałem że to będzie miało taką formę...
Myślałem że to będzie spotkanie "open" dla wszystkich zainteresowanych a w tej sytuacji tym bardziej ta wejściówka robi się wartościowa :)

Spotkania "open" dla wszystkich chętnych to spotkania fanclubowe, jednak premiery to bardziej oblegany i ekskluzywny temat - na RN8Pro na 150 zapisanych zaprosiliśmy 75-ciu Fanów. Tutaj będzie zapewne podobnie
2019-10-30 07:32:59

Moderador

przybort | from app

Szkoda, że nie w Trójmieście.
2019-10-30 08:09:38

Advanced Bunny

Staszek | from app

może ze mną zobaczymy
2019-10-30 08:55:38

Pro Bunny

Zulwiczek | from app

No jeśli się uda i zaproszonko otrzymam to będzie mega 😀
2019-10-30 09:11:20

Advanced Bunny

Qelt | from app

Jaki jest wymagany wiek?
2019-10-30 11:24:02

Admin

Mi_Bunny Author |

Poniżej 16go roku życia wstęp na wydarzenie jedynie z opiekunem prawnym
2019-10-30 12:06:39

Pro Bunny

AntyHaker | from app

Do Warszawy bym nawet pojechał i nawet mam dzień wolny, ale tłuc się 5h to mi się trochę nie chce. Może innym razem;)
2019-10-30 13:46:17

Advanced Bunny

Qelt | from app

Mi_Bunny
Poniżej 16go roku życia wstęp na wydarzenie jedynie z opiekunem prawnym

A czy za pisemną zgodą opiekuna prawnego była by możliwość wzięcia udziału w tym wydarzeniu
2019-10-30 13:54:40

Advanced Bunny

xMajker | from app

Fajny prezent na urodziny *happiness noise*
2019-10-30 13:59:38
please sign in to reply.
Sign In Sign Up

Mi_Bunny

Admin

• Followers

1364

• Threads